تعمیر تلویزیون جی پلاس

تعمیر تلویزیون جی پلاس

تعمیر تلویزیون جی پلاس

نصب و راه اندازی تلویزیون جی پلاس

تعداد تعمیرات

100 +

تعداد نصب

150 +

تعمیرکار

20 +

شرح خدمات
قیمت
نصب تلویزیون جی پلاس بر روی دیوار
300/000 الی 150/000 هر عدد
نصب تلویزیون جی پلاس بر روی پایه رومیزی
100/000 الی 50/000 هر عدد
اتصال به دستگاه ها
100/000 الی 50/000 هر عدد
تنطیم نرم افزاری تلویزیون جی پلاس
100/000 الی 50/000 هر عدد
تعویض و تعمیر برد دستگاه جی پلاس
450/000 الی 250/000 هر عدد
تعویض و تعمیر پنل تلویزیون جی پلاس
450/00 الی 200/000 هر عدد
تعویض و تعمیر اسپیکر تلویزیون جی پلاس
400/000 الی 250/000 هر عدد
تعویض و تعمیر پاور تلویزیون جی پلاس
400/000 الی 200/000 هر عدد

تعمیر تلویزیون جی پلاس

تعمیر تلویزیون جی پلاس که یک برند ایرانی است به راحتی در کشور عزیزمان صورت می گیرد. تعمیر تلویزیون جی پلاس به دلیل موجود بودن وسایل های الکترونیکی آن نسبت به دیگر برند ها بسیار ساده تر است. تعمیر این سری از تلویزیون ها باعث طول عمر بیشترش می شود که مانند دیگر تلویزیون های موجود در کشورمان است. در این مقاله که در مورد تعمیر تلویزیون جی پلاس است ما درباره انواع مشکلات رایج این سری از تلویزیون ها و از همه مهم تر در مورد تعمیر مشکلات آن صحبت کرده اییم پس همراه کارشناسان تعمیر از ما باشید.

مشکلات رایج و تعمیر تلویزیون جی پلاس

1. عدم روشن شدن
2. نداشتن تصویر
3. خاموش و روشن شدن
4. نداشتن صدا
5. افتادن خطوط در پنل نمایشگر
6. مشکل در دریافت کانال ها

1. عدم روشن شدن

تعمیر تلویزیون جی پلاس درعدم روشن شدن چندین راهکار دارد. برای اینکه بفهمید مشکل اصلی از سخت افزار است یا خیر باید اول چند چیز را چک کنید، اولین چیزی که می بایست چک شود متصل بودن تلویزیون به برق شهری است اگر تلویزیون شما به برق متصل است و اطمینان حاصل کرده اید به سراغ عیب یابی بعدی می رویم دومین کاری که باید صورت بگیرد جداسازی وسایل های الکترونیکی است که به تلویزیون وصل است اگر هنور هم می بینید تفاوتی نسبت به قبل نکرده است و روشن نمی شود مشکل سخت افزاری است و برای تعمیر آن باید به دست افراد متخصص سپرده شود. در این حالت پاور تلویزیون دچار مشکل شده است و هر چه زودتر می بایست به تعمیر تلویزیون جی پلاس بپردازید.

2. نداشتن تصویر

تعمیر تلویزیون جی پلاس که تصویری ندارد تنها می تواند توسط فردی که در این کار تخصص دارد انجام بگیرد چون بیشتر این مشکل در قسمت بک لایت رخ می دهد. البته می توان چند تا چیز را که احتمال کمی دارند را چک نمود برای مثال می توان به کابل های متصل به تلویزیون را گفت که امکان دارد کابل ها دچار مشکل شوند یا می توان از آنتن نام برد که ممکن است خود شبکه دچار مشکل شده باشد ولی بیشتر برای تعمیر این مشکل می باید بک لایت تلویزیون را چک نمود.

3. خاموش و روشن شدن

تعمیر تلویزیون جی پلاس که دچار مشکل خاموش و روشن است می بایست از چند دیدگاه چک کرد:

1. توجه کنید تلویزیون در زمان خاصی خاموش و روشن می شود اگر به این صورت است تایمر دستگاه روشن است و باید آن را خاموش نمود تا دستگاه به حالت قبلی خود برگردد.

2. ممکن است مشکل از برق باشد پس حتماً اتصالات دستگاه را چک کنید و از آن ها اطمینان حاصل نمایید.

3. باتری های کنترل را ازش جدا کنید در گاهی اوقات ممکن است کنترل دستگاه دچار مشکل شود پس حتماً کنترل را چک کنید.

4. گاهی اوقات ممکن است مشکل در کابل ها باشد حتما کابل ها را از دستگاه جدا کنید تا ببینید کابل ها برای دستگاه نویزی را ایجاد نمی کنند.
اگر مشکل در چهار راه حل بالا حل نشد متاسفانه مشکل در سخت افزار است و برای تعمیرباید به یک متخصص تعمیر تلویزیون مراجعه کنید.

4. نداشتن صدا

تعمیر تلویزیون چی پلاس که درچار مشکل نداشتن صدا شده باشد را میتوان با انجام چندین راهکار فهمید مشکل از کجاست. اولین کاری که می باید انجام دهید این است که صدا را در خروجی های مختلف پخش کنید برای اینکار می توانید فیلمی را در فلش ریخته و آن را به دستگاه وصل نمایید اگر صدا بخش شد پس مشکل از ورودی دستگاه است. دومین کاری که باید انجام دهید ساده‌ترین کار است اینکه مطمئن شوید دستگاه mute نیست. اگر با انجام کار هایی که ذکر شده مشکل حل نشد مشکل سخت افزاری که در این راه فقط می توان دستگاه را به افراد متخصص سپرد.

5. افتادن خطوط در پنل نمایشگر

تعمیر تلویزیون جی پلاس که خط های افقی و عمودی بر روی پنل نمایشگر آن افتاده فقط دو راهکار دارد: ورودی های مختلف دستگاه را چک کنید تا ببینید مشکل از یک ورودی نباشد.اگر دیدید که مشکل حل نشد پنل دستگاه دیگر نمی تواند مورد استفاده قرار بگیرد و می بایست تعویض شود پس به یک متخصص مراجعه نمایید. برای تعویض پنل حتما به شخصی مراجعه کنید که مورد اطمینان باشد تا حال تلویزیون را از اینی که هست بدتر نکند به این دلیل که پنل نمایشگر از مهم ترین اعضای تشکیل دهنده یک تلویزیون است.

6. مشکل در دریافت کانال ها

تعمیر تلویزیون جی پلاس که در دریافت کانال ها مشکل دارد را همه اشخاص می توانند تعمیر کنند. برای تعمیر اول باید آنتن را در جای درست که آنتن دهی خوبی دارد قرار دهید در مرحله بعدی باید تلویزیون را در حالت دریافت کانال قرار دهید و صبر کنید. تعمیر این مشکل همان‌طور که در بالا خوانده اید بسیار ساده است و هیچ راه حل سختی ندارد اگر در هر کدام از مراحل دچار مشکل شده اید با صبر و حوصله بیشتری به آن بپردازید حتماً به نتیجه خواهید رسید. برای اینکه بتوانید کانال ها را دریافت کنید بهتر است تلویزیون را در حالت کانال یابی خودکار قرار دهید تا دستگاه کار خود را به خوبی انجام دهد.

تاریخچه تلویزیون جی پلاس

تلویزیون های جی پلاس در شرکت گلد ایران به صورت انحصاری تولید و به بازار عرضه می شود. این شرکت تا قبل از ممنوعیت در ورود لوازم های الکترونیکی با ال‌جی قرار دادی را داشت تا محصولات این شرکت را خودش به کشور وارد کند اما بعد ممنوعیت ها شرکت گلد ایران تصمیم به ساخت لوازم الکترونیکی گرفت و در مسیر تولید گام نهاد. این شرکت با داشتن تجربه ایی سی ساله در این زمینه یکی از پیشرو ترین تولید کننده ها در این صنعت است. این شرکت با به خدمت گرفتن دو هزار و هشتصد پرسنل شبکه توزیع عظیمی را تشکیل داده است.

تعمیر تلویزیون جی پلاس و تعمیر دیگر برند های تلویزیون مانند: ال جی ، سامسونگ و… در تعمیر از ما انجام می‌گیرد. تعمیر از ما با انجام این تعمیرات می تواند به تلویزیون های شما عمری تازه ببخشد و شما را از خرید یک تلویزیون جدید منصرف کند.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *