تعمیر تلویزیون

تعمیر تلویزیون

تعمیر تلویزیون

نصب و راه اندازی تلویزیون

تعداد تعمیرات

1000 +

تعداد نصب

1500 +

تعمیرکار

20 +

شرح خدمات
قیمت
نصب تلویزیون بر روی دیوار
300/000 الی 150/000 هر عدد
نصب تلویزیون بر روی پایه رومیزی
100/000 الی 50/000 هر عدد
اتصال به دستگاه ها
100/000 الی 50/000 هر عدد
تنطیم نرم افزاری تلویزیون
100/000 الی 50/000 هر عدد
تعویض و تعمیر برد تلویزیون
450/000 الی 250/000 هر عدد
تعویض و تعمیر پنل تلویزیون
450/00 الی 200/000 هر عدد
تعویض و تعمیر اسپیکر تلویزیون
400/000 الی 250/000 هر عدد
تعویض و تعمیر پاور تلویزیون
400/000 الی 200/000 هر عدد

تعمیر تلویزیون

تعمیر تلویزیون به این دلیل انجام می شود که امروزه تلویزیون یکی از دستگاه های مهم در خانواده ها می باشد. امروزه روز تمامی افراد دنیا به تماشای تلویزیون می پردازند و وقت های زیادی را پای این دستگاه می گذارند،این دستگاه گفته شده در زمان هایی دچار مشکل می شود و نیاز به تعمیر پیدا می کند. یکی از خدمات های تعمیر از ما تعمیر تلویزیون می باشد. تعمیر تلویزیون در برند های مختلف مانند: سونی، ال جی، سامسونگ، جی پلاس و… توسط مجموعه تعمیر از ما به صورت تخصصی صورت می گیرد. تعمیر از ما با داشتن متخصصان مجرب و همچنین داشتن ابزار ها و دستگاه های پیشرفته می تواند خدمات بسیار خوبی را بابت تعمیر تلویزیون به شما عزیزان بدهد. گروه تعمیر از ما در هنگام تعمیر تمامی تلاش خود را می کند تا در سریع ترین زمان مشکل شما را حل کند و از قطعاتی اورجینال استفاده کند. در ادامه همراه ما باشید تا به تعمیر انواع تلویزیون، رایج ترین مشکلات تلویزیون و تعمیر آن ها و… بپردازیم.

تعمیر تلویزیون در منزل

مجموعه تعمیر از ما با داشتن متخصصین مجرب توانایی تعمیر تلویزیون در منزل را نیز دارد. مشکلات تلویزیون را بیشتر اوقات می توان در خانه تعمیر و حل نمود ولی در بعضی مواقع نیاز است تا از دستگاه ها و ابزار های پیشرفته استفاده نمود تا تلویزیون به صورت درست تعمیر بشود. این روش از تعمیر باعث می شود کار سریع تر، کم هزینه تر و بدون صدمه به تلویزیون ( ممکن است در حمل و نقل تلویزیون ضربه ببیند ) کار انجام شود. همه برند های تلویزیون مانند: سونی ، ال جی، سامسونگ و… را می توان در منزل مشکلاتشان را حل نمود پس نگرانی از بابت برند تلویزیون خود نداشته باشید.

تعمیر تلویزیون ال سی دی

تلویزیون های ال سی دی نسبت به تلویزیون ال ای دی زودتر ساخته و روانه بازار شد. این دستگاه ها در برند های مختلفی مثل سونی، سامسونگ، ال جی و… تولید شده اند که هر کدام تعمیرات خاص خود را دارند. این دسته از تلویزیون ها به کریستالی که تبدیل به مایع شده بود ساخته و به تولید رسیده بود. روش کار این دستگاه نیز بسیار ساده بوده است نور به کریستال مایع برخورد می کرد و با کمی دست ‌کاری مانند سیگنال های کنترل کننده رنگ های مختلف را به نمایش می گذاشت.  این دسته از تلویزیون ها با مرور زمان و مخصوصاً با کار کردن زیاد و گرم شدن بیش از حد به مشکلاتی مانند از کار افتادن مین برد بر می‌ خورند. تعمیرات تلویزیون های ال سی دی در هر برندی با داشتن متخصصین بسیار مجرب به سادگی انجام می گیرد.

تعمیر تلویزیون ال ای دی

تلویزیون های ال ای دی به صورت کلی شباهت های زیادی را با سری تلویزیون های ال سی دی دارد، تنها تفاوتی که آن ها دارند منبع نور می باشد برخلاف سری دستگاه های ال سی دی این دستگاه ها از  لامپ های ال ای دی کم نور برای روشن کردن صفحه نمایش و به نمایش گذاشتن رنگ ها استفاده می کنند. این سری از تلویزیون ها نیز در برند های بسیاری متفاوتی مانند: سونی، ال جی و سامسونگ و… تولید می شوند. این دسته از دستگاه ها در استفاده های طولانی مدت داغ می کنند ولی کمتر از تلویزیون های ال سی دی. تعمیرات این سری از دستگاه در تعمیر از ما به صورت تخصصی انجام می شود.

تعمیر تلویزیون او ال ای دی

این سری از تلویزیون ها بعد از ال ای دی ها وارد بازار شدند و می توان گفت جایگزین بسیار مناسبی هم بودند. به این دلیل می گوییم بسیار مناسب چون نیازی به وسیله دیگری برای تولید نور نداشتند و خود صفحه نمایش تولید نور را انجام می داد این کار باعث می شد تلویزیون نازک تر از همیشه به تولید برسد و زیبایی بیشتری را به ارمغان بیاورد. این سری از تلویزیون ها نیز دچار مشکل می شوند و این مشکل ها تلویزیون را نیازمند را تعمیر می کنند. تعمیرات تلویزیون های او ال ای دی کاری بسیار تخصصی است که در مجموعه ما توسط متخصصین مجرب انجام می شود.

رایج ترین مشکلات تلویزیون ها

برخی از مشکلات در همه تلویزیون ها هستند که هعی تکرار می شوند و فقط برای یک شرکت خاص نیست بلکه در همه برند ها این مشکلات را می بینید. وقتی به این مشکلات برخورد می کنیم اولین چیزی که به ذهنمان می رسد تعمیر می باشد و درست ترین تصمیم هم این است که به یک تعمیرکار یا متخصص ماهر مراجعه کنیم تا تعمیر تلویزیون به صورت درست انجام بگیرد. ما در ادامه چندین تا از مشکلاتی که برای همه برند های تلویزیون پیش می آید را گردآوری کردیم و برای شما بازگو می کنیم.

روشن نشدن

روشن نشدن تلویزیون چندین دلیل مختلف دارد که سه تا از اصلی ترین آن ها را برای شما بیان می کنیم. اولین دلیل خوب وصل نشدن کابل برق تلویزیون به پریز می باشد پس حتماً این اتصال را چک کنید. دومین دلیل خرابی در قسمت پاور می باشد، پاور وظیفه این را دارد که برق را به همه قطعات درون دستگاه را به اندازه نیاز آن ها پخش کند. سومین دلیل نیز خرابی در قسمت مین برد است زیرا اگر این قسمت به مشکل بر بخورد تلویزیون تصمیمات اشتباهی را برای خود می گیرد یا به صورت کلی خاموش و  دیگر روشن نمی شود.

خاموش و روشن شدن

خاموش و روشن شدن یکی دیگر از مشکلاتی است که در تمامی تلویزیون های امروزی چه ایرانی چه خارجی می بینیم. این مشکل دو علت دارد:

  1. درست وصل نکردن کابل برق به پریز، کابلی که به صورت درست به پریز متصل نباشد می تواند برق را هعی از خود عبور بدهد یا این کار را نکند پس حتماً این اتصال را چک نمایید.
  2. مشکل در مین برد، مین برد تصمیم گیرنده اصلی تلویزیون است و تمامی کار هایی که دستگاه انجام می دهد را اول دستور را این قطعه می دهد پس می توانیم بگوییم توانایی این را دارد که دستگاه را خاموش و روشن نماید.

قطعی صدا

قطع شدن صدا در تلویزیون های امروزی دلایل متفاوتی دارد ولی ما در این مقاله دو تا مهم ترین و  اصلی ترین دلایل را برای شما بیان خواهیم نمود. یکی از این دلایل خرابی مین برد است چون مین برد علاوه بر تنظیم تصویر، صدا را نیز می باید به صورت درست پخش نماید. دومین دلیل نیز خرابی خود بلندگو های تلویزیون می باشد، اگر خود بلندگو ها خراب شده باشند به صورت کلی صدایی را نمی توان شنید. برای تعمیر این مشکل نیز همانند دیگر مشکلات نیاز به یک تعمیرکار ماهر دارید که مجموعه تعمیر از ما می تواند برای شما خدماتی را که می خواهید به صورت تخصصی انجام بدهد.

افتادن خط های افقی و عمودی بر روی صفحه نمایش

افتادن خط های عمودی و افقی می تواند دو دلیل داشته باشد. یکی از این علت ها خرابی در مین برد می باشد، یکی از وظایف مین برد پردازش تصویر است و اگر آن را به خوبی انجام ندهد کمترین مشکلی که ایجاد می کند افتادن خطوط عمودی و افقی است. دومین دلیل مشکل در خود صفحه نمایش می باشد چون بعضی مواقع پیکسل های صفحه نمایش از کار می افتند و خود را به صورت خط های افقی و عمودی در میاورند. در هر دو صورت از این دلایل شما به یک متخصص برای تعمیر تلویزیون نیاز دارید.

بهم ریختگی رنگی صفحه نمایش

علت این مشکل می تواند بسیار گسترده و علت های مختلفی داشته باشد که ما دوتا از مهم ترین و اصلی ترین دلیل ها را برای شما بازگو می کنیم.

  1. درست کار نکردن بک لایت یکی از علت هایی است که در بهم ریختگی رنگی صفحه نمایش مشکل ایجاد می کند برای مثال می‌ توانیم بگوییم رنگ مشکی و سفید قطعاً مشکل در قسمت بک لایت می باشد.
  2. درست کار نکردن پیکسل ها از دیگر عامل هایی است که ممکن است تلویزیون را دچار چنین مشکلی کند زیرا پیکسل ها مسئول رنگ ها می باشند . اگر رنگ های مختلف مثل سبز ، آبی و قرمز و دیگر رنگ ها با یکدیگر در هم آمیخته شدند مشکل از پیکسل ها می باشد.

کم نور بودن صفحه نمایش

کم نور بودن صفحه نمایش تلویزیون می تواند دو علت داشته باشد:

  1. تنظیمات نور صفحه نمایش که در منوی تنظیمات می باشد ممکن است تنظیماتش دچار مشکل شده باشد یا این که سنسور نور صفحه نمایش که در جلوی تلویزیون است دچار مشکل شده باشد در این مشکلات می تواند با رفتن به منوی تنظیمات آن را حل نمایید.
  2. از دیگر علتی که می تواند این مشکل را درست کند خرابی در قسمت بک لایت می باشد. بک لایت وظیفه این را دارد که نور را به صفحه نمایش بتابد و نور کافی را به صفحه نمایش بدهد. این علت یعنی مشکل در بک لایت به سادگی قابل حل نیست و نیاز به یک متخصص دارد.

تعمیر انواع برند های تلویزیون

همان‌ طور که بالا خواندید تعمیر از ما توانایی تعمیر انواع برند ها را دارد و این تنها به دلیل داشتن افرادی متخصص می باشد که همیشه با درخواست شما می توانند در دسترس باشند. برند هایی که در این مجموعه تعمیر می شوند بسیار زیاد هستند ولی ما چندین تا از معروف ترین شرکت هایی که در ایران طرفدار دارند را برای شما لیست کرده اییم و به شما درباره تعمیر آن ها صحبت خواهیم کرد.

تعمیر تلویزیون سونی

تلویزیون های سونی یکی از پر طرفداران ترین تلویزیون های موجود در ایران می باشند. شرکت سونی یک برند ژاپنی می باشد که تولیدات مختلفی در حوزه تلویزیون دارد و هر کدام از این تولیدات دارای قطعات مخصوص به خود هستند که آن ها را از یکدیگر متمایز می سازد. این برند همانند دیگر برند های تلویزیون دچار مشکلاتی می شود و این مشکلات باعث می شود نیاز به تعمیر پیدا کند. مشکلاتی که دستگاه های این برند به صورت متداول بر می خورند عبارتند از: چشمک زدن چراغ پاور، خاموش و روشن شدن، قطع شدن صدا، بهم ریختگی رنگی در صفحه نمایش و… . تعمیر تلویزیون سونی که مشکلات خطوط قبلی یا مشکلات دیگری را دارند به صورت تخصصی در تعمیر از ما انجام می شود.

تعمیر تلویزیون ال جی

برند ال جی یکی دیگر از برند هایی است که در کره جنوبی تولید می شود و ایران نیز پرطرفدار می باشد. تلویزیون های ال جی پیش از قبل در میان دل مردم جا باز کرده و توانایی های خود را نشان داده است. درست است که تلویزیون های ال جی به سختی خراب می شوند ولی به این خاطر که یک دستگاه الکترونیکی هستند خراب نشدن این دستگاه یک عمری امکان ناپذیر است. تعمیر تلویزیون ال جی در زمانی صورت می گیرد که دستگاه دچار مشکلاتی بشود و تماشای آن را مختل کند. نمونه هایی از این مختل شدن ها را برای شما نام می بریم: خاموش و روشن شدن، کم نور شدن صفحه نمایش، از کار افتادن بلندگو ها و… .

تعمیر تلویزیون سامسونگ

تلویزیون های سامسونگ از دو برند بالا معروف تر می باشند و بیشترین استفاده را در میان ایرانیان دارد. شرکت سامسونگ یک برندی است که در کره جنوبی همانند ال جی ساخته شده است، این شرکت در زمینه های مختلفی فعالیت می کند که تلویزیون یکی از این زمینه هایی است که شرکت سامسونگ در آن فعالیت می کند. تلویزیون های سامسونگ همیشه دارای صفحه نمایشی عالی هستند ولی خب همانطور که می دانید هر دستگاهی نقطه ضعف هایی دارد که آن را دچار مشکل می کند. نقطه ضعف هایی که گفته شد در تلویزیون های سامسونگ نیز دیده می شوند و آن را دچار مشکل می کنند بعد از این اتفاق است که تلویزیون نیاز به تعمیر پیدا می کند. تعمیر تلویزیون سامسونگ در تعمیر از ما به صورت بسیار تخصصی انجام می شود تا مشکلاتی که گفته شد را از بین ببرد.

تعمیر تلویزیون اسنوا

شرکت اسنوا یکی از برند های ایرانی و از اولین تولید کنندگانی است که محصولی ایرانی تولید می کند. تلویزیون یکی از زمینه هایی است که شرکت اسنوا در آن فعالیت می کند. تلویزیون های اسنوا همانند دیگر برند های معروف جهان با مرور زمان دچار مشکلاتی در قطعات خود می شوند. زمانی که دستگاه های برند ایرانی دچار مشکل می شوند نسبت به دستگاه های برند های خارجی یک برتری دارند آن هم وجود قطعات اصل و اورجینال است که راحت تر پیدا می شود. تعمیر تلویزیون اسنوا یکی دیگر از خدماتی است که توسط مجموعه ما ارائه می شود.

تعمیر تلویزیون جی پلاس

جی پلاس از دیگر برند های ایرانی می باشد که طرفداران زیادی را نیز دارد. تلویزیون های جی پلاس شباهت های بسیار زیادی را یا تلویزیون های ال جی دارد به این دلیل که جی پلاس شریک تجاری ال جی در ایران می باشد، از این مسائل که بگذریم تلویزیون های جی پلاس در استفاده های طولانی مدت دچار فرسودگی می شوند و این فرسودگی ها نیاز به تعمیر دارند. مشکلاتی که تلویزیون جی پلاس به صورت متداول با آن ها دست و پنجه نرم کی کند عبارت است از: خاموش و روشن شدن، روشن نشدن و بهم ریختگی رنگی. سپردن تعمیر تلویزیون جی پلاس به مجموعه تعمیر از ما باعث می شود عمری دوباره را به دستگاه بدهید و دوباره مثل اول از آن استفاده نمایید.

تعمیر تلویزیون لایف

لایف همانند دو شرکت قبلی یک شرکت ایرانی است که چندان معروف نیست ولی تلویزیون های بسیار خوبی را تولید می کند. این دستگاه در استفاده های طولانی مدت دچار مشکلاتی مثل: روشن نشدن ، روشن و خاموش شدن و… می شود. تعمیر تلویزیون لایف از نمونه تعمیراتی است که توسط متخصصین ما انجام می شود. در انتخاب تعمیرکار برای این برند حتماً توجه لازم را داشته باشید به این دلیل که این برند زیاد شناخته شده نیست و تعمیرکارانی که تجربه کمی در این زمینه دارند می توانند حال و روز آن را بدتر کنند.

تعمیر تلویزیون پانورامیک

شرکت پانورامیک یکی دیگر از شرکت هایی است که در کشور عزیزمان شروع به فعالیت کرده است. تلویزیون های پانورامیک به این دلیل که یک دستگاه الکترونیکی هستند دچار مشکلاتی می شوند که آن را نیازمند به تعمیر می کنند. تعمیر تلویزیون پانورامیک در مجموعه تعمیر از ما همانند دیگر تلویزیون های گفته شده به صورت تخصصی انجام می شود.

3 پاسخ

  1. نمی دانم از پنل ال سی دی تصویر سیاه شده ضربه خورده صدا داره تصویر نداره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *