تعمیر تلویزیون تلویا

تعمیر تلویزیون تلویا

تعمیر تلویزیون

نصب و راه اندازی تلویزیون

تعداد تعمیرات

1000 +

تعداد نصب

1500 +

تعمیرکار

20 +

شرح خدمات
قیمت
نصب تلویزیون بر روی دیوار
300/000 الی 150/000 هر عدد
نصب تلویزیون بر روی پایه رومیزی
100/000 الی 50/000 هر عدد
اتصال به دستگاه ها
100/000 الی 50/000 هر عدد
تنطیم نرم افزاری تلویزیون
100/000 الی 50/000 هر عدد
تعویض و تعمیر برد تلویزیون
450/000 الی 250/000 هر عدد
تعویض و تعمیر پنل تلویزیون
450/00 الی 200/000 هر عدد
تعویض و تعمیر اسپیکر تلویزیون
400/000 الی 250/000 هر عدد
تعویض و تعمیر پاور تلویزیون
400/000 الی 200/000 هر عدد

تعمیر تلویزیون تلویا

تعمیر تلویزیون تلویا یکی از تعمیراتی است که در تعمیر از ما انجام می گیرد. شرکت تلویا یک برند ایرانی است که در تولید تلویزیون فعالیت می نماید. تلویزیون های تلویا یک دستگاه الکترونیکی هستند که با این تفسیر می توانیم با احتمال بسیار زیادی بگوییم این دستگاه دچار مشکلاتی می شود حال می خواهد این مشکلات کوچیک یا بزرگ باشد. تعمیر تلویزیون تلویا در هنگامی که دستگاه دچار مشکل شده است می تواند عمری دوباره به تلویزیون بدهد. ما در تعمیر از ما توانستیم تحقیقات گسترده ایی درباره مشکلات تلویزیون تلویا انجام بدهیم و با این تحقیقات توانستیم نحوه تعمیر درست تلویزیون تلویا را پیدا کنیم. در ادامه همراه تعمیر از ما باشید تا به تعمیر مشکلات تلویزیون تلویا یا تعمیر تلویزیون تلویا بپردازیم.

تعمیر تلویزیون تلویا

تعمیر تلویزیون تلویا که روشن نمی شود:

اولین قدم برای تعمیر تلویزیون تلویا که روشن نمی شود چک کردن کابل برقی است که از تلویزیون به پریز کشیده شده است، دلیل چک کردن این کابل این است که می بایست بدانیم دچار مشکل نشده و به درستی به پریز متصل است. بعد از اینکه کابل را چک کردید در قدم دوم به سراغ دکمه پاور کناری تلویزیون بروید در این مقطع اگر دکمه پاور خاموش بود آن را روشن کنید، اگر هم روشن بود یک بار آن را خاموش و روشن نمایید. اگر با انجام دادن قدم هایی که ذکر شد مشکل تلویزیون تلویای شما حل نشد به این معناست که تلویزیون نیاز به تعمیر اساسی دارد چون مین برد یا پاور دستگاه خراب شده است و می بایست تعویض شود از آن جایی که شرکت تولید کننده برندی ایرانی است راحت تر می توانیم قطعات آن را پیدا و تعویض نماییم.

تعمیر تلویزیون تلویا که روشن و خاموش می شود:

برای تعمیر تلویزیون تلویا که روشن و خاموش می شود اولین کار چک کردن کابل برق است زیرا در این مشکل ممکن است کابل به درستی به پریز متصل نباشد و دستگاه قدرت کافی را برای روشن نگه داشتن خود را دریافت نکند. بعد از انجام کار اول، به منوی تنظیمات بروید تا زمان خواب را در تنظیمات در صورت روشن بودن خاموش نمایید چون در این حالت تلویزیون در ساعت هایی از روز خاموش و روشن می شود. بعد از این که کار ها را انجام دادید و هنوز هم تلویزیون خاموش و روشن می شود به احتمال خیلی زیاد مشکل در مین برد، پاور یا آی سی دستگاه است. به این دلیل که شرکت سازنده این محصول ایرانی است ما می توانیم راحت تر از دیگر برند های موجود در بازار ایران قطعات مورد نیاز را پیدا کنیم و بتوانیم به خیال راحت تری تلویزیون را به متخصص بسپاریم.

تعمیر تلویزیون تلویا که صدا ندارد:

تعمیر تلویزیون تلویا که صدا ندارد را می توانیم مانند مشکلات قبلی حل نماییم. برای این که تلویزیون را به راحتی بتوانیم درست نماییم توصیه می کنیم آن را خاموش نمایید بعد از انجام این کار کابلی که از گیرنده به تلویزیون است را چک نمایید تا مشکلی نداشته باشد و بعد از این که چک کردید می توانید برای اطمینان بیشتر از یک کابل جدید استفاده نمایید هنگامی که دارید کابل را به ریسیور و تلویزیون وصل می کنید سعی کنید از ورودی های دیگر این دو دستگاه استفاده نمایید چون در برخی از مشکلات می توانید با عوض کردن ورودی ها آن را حل نمایید. بعد از انجام این کار ها اگر همچنان تلویزیون صدایی ندارد یعنی مشکلتان در مین برد یا بلندگو ها است که با تعویض یکی از دو قطعه مشکلتان حل می شود پس به یک متخصص که توانایی تعمیر تلویزیون تلویا را دارد مراجعه کنید.

تعمیر تلویزیون تلویا که صدا دارد ولی تصویر ندارد:

خب برای تعمیر تلویزیون تلویا که چنین مشکلی دارد در اولین قدم مانند مشکل بالا عمل می کنیم تلویزیون را خاموش می نماییم تا راحت تر بتوانیم کار های خود را انجام دهیم. بعد از خاموش شدن شروع می کنیم کابلی که از تلویزیون به گیرنده متصل است را چک می کنیم. بعد از این که چک کردیم و دیدیم مشکلی ندارد به کار بعدی می رویم ولی اگر دارای مشکل بود یک کابل جدید را می خریم و بعد به سراغ کار بعدی می رویم. کار بعدی این است که از یک ورودی دیگر برای متصل کردن کابل به دو دستگاه استفاده می نماییم. بعد از اینکه تمامی کار ها را انجام داده اید ولی باز هم مشکل دارید، قطعات بک لایت یا خود پنل نمایشگر خراب شده اند و نیاز به تعمیر دارند. ما می توانیم خودمان بفهمیم که کدام قطعه است آن هم با نور گوشی، با انداختن نور گوشی در صفحه نمایش تلویزیون اگر تصویری تاریکی را مشاهده کردید یعنی بک لایت به مشکل خورده است و اگر تصویری را مشاهده نکردید به این معناست که پنل نمایشگر دچار مشکل شده است. برای تعمیر این مشکل شما حتماً باید از یک متخصص ماهر استفاده نمایید چون مهم ترین بخش تلویزیون صفحه نمایش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *