تعمیر تلویزیون تکنولایو

تعمیر تلویزیون تکنولایو

تعمیر تلویزیون تکنولایو

نصب و راه اندازی تلویزیون تکنولایو

تعداد تعمیرات

1000 +

تعداد نصب

1500 +

تعمیرکار

20 +

شرح خدمات
قیمت
نصب تلویزیون تکنولایو بر روی دیوار
300/000 الی 150/000 هر عدد
نصب تلویزیون تکنولایو بر روی پایه رومیزی
100/000 الی 50/000 هر عدد
اتصال به دستگاه ها
100/000 الی 50/000 هر عدد
تنطیم نرم افزاری تلویزیون تکنولایو
100/000 الی 50/000 هر عدد
تعویض و تعمیر برد دستگاه تکنولایو
450/000 الی 250/000 هر عدد
تعویض و تعمیر پنل تلویزیون تکنولایو
450/00 الی 200/000 هر عدد
تعویض و تعمیر اسپیکر تلویزیون تکنولایو
400/000 الی 250/000 هر عدد
تعویض و تعمیر پاور تلویزیون تکنولایو
400/000 الی 200/000 هر عدد

تعمیر تلویزیون تکنولایو

تعمیر تلویزیون تکنولایو از جمله تعمیراتی است که در تعمیر از ما انجام می شود. ما در تعمیر تلویزیون تکنولایو می توانیم با دست باز از تعویض قطعات استفاده نماییم چون شرکت تکنولایو یک برند ایرانی است که این می تواند کمک زیادی به ما بکند. برای تعمیر تلویزیون تکنولایو ما می توانیم از دانش خود استفاده نماییم و برخی از مشکلات را خودمان حل نماییم البته لازم به ذکر است که در برخی از مشکلات هم ما توانایی و وسایلی که نیاز داریم برای تعمیر را نداریم و در این مواقع است که ما نیاز داریم به یک تعمیرکار یا متخصص ماهر. در ادامه همراه تعمیر از ما باشید تا به تعمیر تلویزیون تکنولایو بپردازیم و برای شما عزیزان توضیح دهیم.

تعمیر تلویزیون تکنولایو

تعمیر تلویزیون تکنولایو که روشن نمی شود:

برای تعمیر تلویزیون تکنولایو که روشن نمی شود در اولین مرحله شروع می کنیم به چک کردن کابل برق که از تلویزیون به پریز متصل است برای این که ببینیم آیا کابل دارای مشکل خاصی است یا نه مشکل خاص در اینجا به این منظور است که کابل دچار ضرب خوردگی، قطع شدگی نشده باشد و دلیل دیگر که چک می نماییم این است که کابل به شکل درستی به خود پریز متصل شده باشد. بعد از انجام مرحله اول به سوی مرحله دوم می رویم در مرحله دوم دکمه پاوری که در کناره های تلویزیون است را چک می کنیم تا ببینیم روشن است یا خاموش اگر خاموش است آن را روشن و اگر هم روشن است آن را یک بار خاموش و روشن نمایید. بعد از انجام دادن تمامی مراحل سعی کنید تلویزیون را روشن نمایید اگر تلویزیون روشن نشد به این معناست که پاور یا مین برد تلویزیون خراب شده است و می بایست در اولین فرصت آن را تعویض نمایید برای تعویض نیز به یک متخصص ماهر نیاز دارید تا به درستی بتواند به تعمیر تلویزیون تکنولایو شما بپردازد.

تعمیر تلویزیون تکنولایو که صدا ندارد:

تعمیر تلویزیون تکنولایو که دچار این مشکل است کمی ساده تر از تعمیر دیگر مشکلات می باشد. اولین اقدام در این مشکل خاموش کردن تلویزیون می باشد به این خاطر که می خواهیم کابلی که به دستگاه گیرنده و تلویزیون متصل است را جدا کنیم تا ببینیم آیا دارای مشکلاتی مانند قطعی است یا سالم است بهتر است برای اولین اقدام کابل را عوض کنیم و در هنگام متصل کردن دومین اقدام را انجام می دهیم در دومین اقدام کابل را به یک ورودی دیگر از دو دستگاه متصل می کنیم تا ببینیم آیا مشکل حل شده است یا نه. توجه داشته باشید در حالی که دارید این کار ها را انجام می دهید تلویزیون به یک دستگاه پخش کننده صدا مانند سینما خانگی یا ساندبار متصل نباشد. اگر با انجام دادن اقدامات قبلی هنوز که هنوزه صدایی را دریافت نمی کنید به احتمال بسیار زیادی مشکل در درون تلویزیون است که این مشکلات درونی در قطعات مین برد یا بلندگو های تلویزیون است. توصیه می کنیم در این مرحله از یک متخصص مجرب استفاده نمایید.

تعمیر تلویزیون تکنولایو که صدا دارد ولی تصویر ندارد:

اولین قدم برای تعمیر تلویزیون تکنولایو که صدا دارد ولی تصویر ندارد همانند مشکل بالایی است، شما می بایست تلویزیون را خاموش نمایید. در قدم بعدی کابل هایی که از تلویزیون به دستگاه گیرنده رد و بدل شده است را چک می کنیم و برای این که از این کابل ها اطمینان کامل داشته باشیم می توانیم از کابل های جدید استفاده نمایید. بعد از چک کردن کابل ها نوبت به این می رسد تا در هنگام وصل کردن از ورودی های دیگری در هر دو دستگاه استفاده کنیم زیرا ممکن است مشکل از ورودی ها نیز باشد. اگر تمامی این مراحل را انجام داده اید ولی هیچ نتیجه ایی نگرفتید عیب در جای دیگری است که همچنین مشکلی را ایجاد کرده است و آن عیب خرابی در بک بلایت یا پنل نمایشگر است. اگر می خواهید بفهمید که کدام یک از این قطعه ها دستگاه را دچار مشکل کرده است، می توانید با استفاده از یک نور مانند نور گوشی درون تلویزیون را ببینیم اگر در هنگام نور انداختن تصویری تاریک دیدید به این معناست که بک لایت خراب شده است و اگر هم تصویری ندیدید یعنی خود نمایشگر به مشکل خورده است.

تعمیر تلویزیون تکنولایو که خاموش و روشن می شود:

برای تعمیر تلویزیون تکنولایو که خاموش و روشن می شود دقیقاً همانند تعمیر تلویزیون تکنولایو که روشن نمی شود عمل می کنیم اما با کمی تغییر که در ادامه به آن می پردازیم. ببینید اولین کار این است که کابل برق را چک نمایید و از آن اطمینان حاصل کنید که نخست وصل بودن آن به پریز به شکلی درستی است یا به صورت نصفه به پریز متصل است بعد از آن کار خود کابل را ببینید تا دارای ضرب خوردگی یا چنین مشکلاتی را نداشته باشد. دومین کار رفتن به تنظیمات در صورتی است که تلویزیون در ساعات خاصی خاموش و روشن می شود چون در این صورت تلویزیون دارای زمان خواب است و در روز ساعت معینی را خاموش و روشن می شود. اگر با انجام این کار ها همچنان مشکل دارید مشکل از مین برد و پاور یا ای سی دستگاه می باشد که در این صورت می بایست در اولین فرصت به یک متخصص خوب مراجعه نمایید.

تعمیر تلویزیون تکنولایو که صفحه نمایش آن تاریک بود:

خب ساده ترین تعمیر تلویزیون تکنولایو را این مشکل دارد چون مشخص است مشکل از کجاست، تلویزیون های امروزی دارای بک لایت هستند که شبیه نور است و تصویر را روشن می کند وقتی صفحه نمایش دستگاه دارای چنین مشکلی است یعنی بک لایت دچار مشکل شده است. برای تعمیر این مشکل توصیه می کنیم به یک متخصص مراجعه کنید که توانایی درست تعمیر کردن تلویزیون تکنولایو شما را داشته باشد چون صفحه نمایش مهم ترین عضو تلویزیون می باشد.

ما در تعمیر از ما می توانیم با تعمیر تلویزیون تکنولایو به شما کمک کنیم. ما در مجموعه خود دارای افراد بسیار با تجربه و با دانش هستیم که توانایی تعمیر هر برند از تلویزیون را دارند، ما بی صبرانه منتظر تماس های شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *