تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سونی

نصب و راه اندازی تلویزیون سونی

تعداد تعمیرات

100 +

تعداد نصب

150 +

تعمیرکار

20 +

شرح خدمات
قیمت(هر عدد)
نصب تلویزیون سونی بر روی دیوار
300/000 الی 150/000
نصب تلویزیون سونی بر روی پایه رومیزی
100/000 الی 50/000
اتصال به دستگاه ها
100/000 الی 50/000
تنطیم نرم افزاری تلویزیون سونی
100/000 الی 50/000
تعویض و تعمیر برد دستگاه سونی
450/000 الی 250/000
تعویض و تعمیر پنل تلویزیون سونی
450/00 الی 200/000
تعویض و تعمیر اسپیکر تلویزیون سونی
400/000 الی 250/000
تعویض و تعمیر پاور تلویزیون سونی
400/000 الی 200/000

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سونی نمونه تعمیری است که به صورت تخصصی در مجموعه تعمیر از ما صورت می گیرد. تعمیر تلویزیون سونی در واقع زمانی بسیار به چشم آمد که تلویزیون های سونی دیگر وارد ایران نشدند یا آن هایی که وارد شدند بسیار قیمت بالایی را داشتند. تعمیر تلویزیون سونی در زمانی که تلویزیون سونی شما دچار مشکل شده است گزینه مناسب تری نسبت به خرید یک تلویزیون جدید می باشد. تعمیر این دستگاه اگر به صورت درست انجام بشود نه تنها یک تلویزیون بدون مشکل به شما برگردانده می شود بلکه تلویزیون عمری دوباره می گیرد. تعمیر تلویزیون سونی در مجموعه تعمیر از ما به صورت تخصصی انجام می شود تا در سریع ترین زمان و بهترین شکل دستگاه را به شما بازگردانیم. در ادامه همراه ما باشید تا به تعمیر انواع قطعات تلویزیون سونی، تعمیر انواع تلویزیون سونی، تعمیر مشکلات رایج تلویزیون سونی و… بپردازیم.

تعمیر تلویزیون سونی در منزل

تعمیر تلویزیون سونی یکی از ظریف ترین و حساس ترین تلویزیون های موجود در دنیا هستند، این عمر باعث می شود که این دستگاه ها با یک ضربه نرم دچار مشکلاتی بشوند و نیاز به تعمیرات بیشتری پیدا کنند از این رو ما در مجموعه تعمیر از ما سعی بر این موضوع داریم که تعمیر تلویزیون سونی را در منزل به صورت کامل انجام بدهیم تا مشکلات بیشتری را به صورت ناخواسته برای دستگاه به وجود نیاوریم. ما بابت این موضوع تلاش های بسیاری را انجام دادیم تا متخصصین بسیار خوبی را برای مجموعه خود جمع آوری کنیم تا نیازی به آوردن تلویزیون سونی شما به مرکز تعمیر تعمیر از ما نباشد.

تعمیر تلویزیون سونی در بخش مین برد

تعمیر تلویزیون سونی در بخش مین بردیکی از تخصصی ترین خدماتی می باشد که در تعمیر از ما ارائه می شود. مین برد ها در همه تلویزیون های امروزی کار های اصلی را انجام می دهند کار هایی مانند: پردازش صدا و تصویر، ورودی و خروجی ها مختلف تلویزیون، دستور دادن به قطعات دیگر و… . با این تفاسیر و چیز هایی که خواندید فهمیدید که مین برد چه قطعه ایی مهم در تلویزیون سونی می باشد و قطعا هم به این موضوع پی بردید که تعمیر مین برد تلویزیون سونی بسیار کاری تخصصی است و نیاز به یک متخصص با تجربه دارد. از علت هایی که مین برد تلویزیون سونی دچار مشکل می کند:

  1. استفاده از کابل HDMI نامرغوب
  2. نوسانات برق

برای جلوگیری از علت اول می توانید از یک کابلی که برندی معروف آن را تولید می کند خریداری و استفاده کنید و نکته دیگر این کابل ها این است که عمر مفید هر کابل HDMI سه سال می باشد پس هر سه سال آن را تعویض نمایید تا از خرابی مین برد جلوگیری کنید. برای جلوگیری از علت دوم نیز می توانید از یک محافظ برق خوب برای دستگاه های الکترونیکی خو استفاده کنید.

تعمیر تلویزیون سونی بخش نمایشگر

پنل نمایشگر یکی دیگر از قطعه هایی است که در تلویزیون سونی از اهمیت بالایی برخوردار است. این قطعه از تلویزیون بیشترین حساسیت را نسبت به دیگر  قسمت ها دارد. این قسمت با وارد شدن ضربه ایی یا آب خوردگی به راحتی دچار مشکل می شود و نیاز به تعمیر پیدا می کند. مشکلاتی که بیشتر اوقات برای پنل نمایشگر تلویزیون سونی پیش می آید به صورت زیر می باشد:

  1. بهم ریختگی رنگی
  2. نمایان شدن خطوط عمودی و افقی
  3. اضافه شدن رنگ به صورت غیر عادی

تعمیر تلویزیون سونی در بخش نمایشگر یکی از سخت ترین تعمیر هایی است که می تواند یک تعمیرکار داشته باشد چون در اصل ببینده های تلویزیون بیشترین وقت را با این قطعه می گذرانند و توجه زیادی را برای این قطعه به خرج می دهند. لازم به ذکر است ، هزینه ایی که برای تعمیر پنل نمایشگر تلویزیون سونی یا دیگر برند ها می دهید تقریبا برابری می کند با یک تلویزیون جدید و نو پس حتما در تصمیمیی که می گیرید توجه لازم را داشته باشید.

تعمیر برد پاور تلویزیون سونی

یکی دیگر از قطعاتی که باعث می شود تلویزیون سونی دچار مشکلات بشود خرابی برد پاور است. برد پاور تشکیل شده از خازن ها، ترانزیستور و آی سی ها، نقطه ضعف برد های پاور تلویزیون های سونی خازن ها هستند و می توان گفت بیشتر مواقع مشکل از آن ها شروع می شود و بقیه جاها سرایت می کند. این قسمت قابل تعمیر ترین قطعه بین تمامی قطعات می باشد، منظور از قابل تعمیر این است که اگر آن به مشکل بر بخورد به راحتی تعمیر می شود. تعمیر برد پاور سونی همانند دیگر قطعات این تلویزیون در تعمیر از ما به صورت تخصصی انجام می شود.

تعمیر تلویزیون سونی بخش بک لایت

بک لایت از دیگر قطعه هایی است که اهیمت بالایی دارد. این قطعه وظیفه این را دارد تا نور کافی را به پنل نمایشگر بدهد. بک لایت در تلویزیون های ال سی دی سونی و ال ای دی سونی متفاوت می باشد در ال سی دی ها به صورت لامپ های فلورانس و در ال ای دی ها به صورت لامپ های ال ای دی کار گذاری می شود. برای تعمیر بک لایت تلویزیون سونی نیاز به این است که اول پنل نمایشگر به صورت کامل از جا در بیاوریم و بعد آن تعمیر کنیم پس با این تفاسیر نیاز به یک متخصص مجرب داریم چون همانطور که می دانید پنل نمایشگر عضو مهمی در تلویزیون می باشد. از مشکلاتی که بک لایت خراب می تواند برای تلویزیون سونی پیش بیاورد کم نور شدن صفحه نمایش، نورانی شدن و… می باشد.

تعمیر تیونیر تلویزیون سونی

تیونیر گیرنده دیجیتال تلویزیون می باشد در اصل همان شبکه های تلویزیونی را این قطعه به ما ارائه می دهد. قطع شدن تصویر و صدای تلویزیون یکی از محدود مشکلاتی است که خرابی تیونیر به بار می آورد. این قطعه به شکل کلی خیلی سخت خراب و به مشکل بر می خورد ولی خب هر دستگاه و قطعه الکترونیکی ممکن است خراب شود. تعمیر تیونیر تلویزیون سونی بسیار ساده می باشد و فقط نیاز به یک سری ابزار دارد.

تعمیر تلویزیون پلاسما سونی

تلویزیون های پلاسمای سونی یکی از انواع تلویزیون های سونی می باشد که در ایران موجود است و از قدیمی ترین نوع های این برند می باشند. این تلویزیون ها بیشتر در صدا و تصویر به مشکل بر می خورند. تعمیر تلویزیون پلاسما سونی با داشتن تجهیزات و متخصصین مجرب به درستی انجام می شود که این را مجموعه ما به شما تضمین می کند.

تعمیر تلویزیون ال سی دی سونی

تلویزیون های ال سی دی سونی کمی قبل از سری دستگاه های ال ای دی وارد بازار ایران شده اند. این تلویزیون ها بیشتر در قسمت ضفحه نمایش به مشکل بر می خورد و دچار مشکل شده است، به این خاطر که دارای صفحه نمایشی ضغیف از نظر مقاومت می باشد. تعمیر تلویزیون ال سی دی به صورت تخصصی توسط متخصصین ما انجام می گیرد.

تعمیر تلویزیون ال ای دی سونی

تعمیر تلویزیون ال ای دی سونی همانند دیگر نوع های تلویزیون های سونی در مجموعه تعمیر از ما انجام می شود. این سری از تلویزیون های سونی دارای تکنولوژی پیشرفته تری نسبت به ال سی دی دارد و کمی به روز تر می باشد. برای تعمیر تلویزیون های ال ای دی سونی بهتر است در اولین مرحله شروع به عیب یابی کینم و بعد به سراغ تعمیر و اصل کار برویم.

هزینه تعمیر تلویزیون سونی

هزینه تعمیر تلویزیون سونی بسته به نوع مشکل می تواند متفاوت و متغییر باشد، شما می توانید از طریق ثبت سفارش ( مجموعه تعمیر از ما از  طریق ثبت سفارش همانند تماس تلفنی سریع جواب سوالات شما را خواهد داد ) و تماس تلفنی از هزینه تعمیر تلویزیون سونی خود با خبر بشوید. در پایین یک جدولی طراحی شده است که شما می توانید از قیمت های حدودی تعمیرات تلویزیون سونی با خبر بشوید.

تعمیر مشکلات رایج تلویزیون سونی

تلویزیون های سونی مانند دیگر برند های موجود در بازار دارای مشکلاتی هستند، این مشکلات در بعضی مواقع و به مرور زمان در دستگاه های این برند دیده می شوند و می توان گفت رایج هستند ما در این بخش می خواهیم به مشکلات رایج تلویزیون سونی بپردازیم و چگونگی تعمیر آن ها را نیز برای شما بیان کنیم.

تعمیر روشن نشدن تلویزیون سونی:

 روشن نشدن تلویزیون های سونی یکی از مشکلات رایجی است که در این دستگاه ها می توانید پیدا کنید. برای تعمیر روشن نشدن تلویزیون سونی بهتر است که مرحله به مرحله پیش برویم. اولین قدم در این مشکل چک کردن کابل برقی است که از تلویزیون به پریز متصل می باشد چنانچه با چک کردن کابل به این مسئله پی بردید که کابل مشکلی ندارد به سوی دومین قدم بروید ولی اگر کابل به صورت درست برق از خود عبور نمی دهد به این معناست که کابل مشکل دارد و باید تعویض شود، برای تعویض کابل به یک متخصص نیاز دارید زیرا می بایست تلویزیون را باز کرده و بعد کابل را تعویض کند. دومین قدم چک کردن دکمه پاوری است که در کناره های دستگاه می باشد چنانچه خاموش بود روشن و چنانچه روشن بود یک بار آن را خاموش و روشن نمایید. اگر تمامی کار های گفته شده را انجام داده اید و همچنان مشکل دارید و تلویزیون روشن نمی شود به این معناست که شما نیاز به یک متخصص برای تعمیر تلویزیون سونی خود نیاز دارید در این مرحله برد پاور یا مین برد دستگاه آسیب دیده است و نیاز به تعمیر یا تعویض دارد. ما در مجموعه خود متخصصینی در حوزه تعمیر تلویزیون سونی داریم که تجربه بالایی نیز در این کار دارند.

تعمیر روشن و خاموش شدن تلویزیون سونی:

خاموش و روشن شدن تلویزیون سونی علت های مختلفی را می تواند داشته باشد. اولین علت همانند مشکل بالا است، ممکن ست کابل برقی که از تلویزیون به پریز متصل است به صورت درستی برق را از خود عبور ندهد پس حتما آن را چک نمایید. دومین علت می تواند زمان خواب باشد، زمان خواب باعث می شود تلویزیون در ساعت هایی از روز خاموش و روشن شود پس حتما در این شرایط به منوی تنطیمات رفته و یک سر به زمان خواب بزنید. علت های اول و دوم را خودتان می توانید تا حدودی انجام بدهید و نیازی به متخصص برای تعمیر تلویزیون سونی خود نداشته باشید اما اگر نتوانستید دستگاه را درست کنید به احتمال بسیار زیادی مشکل از مین برد تلویزیون سونی می باشد، که در این صورت شما نیاز به یک متخصص در حوزه تعمیر تلویزیون سونی دارید. همانطور که در بالا خواندید متخصصین تعمیر از ما توانایی تعمیر تلویزیون سونی را به صورت تخصصی بلد هستند و به راحتی آن ها را تعمیر می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *