تعمیر تلویزیون اسنوا

تعمیر تلویزیون اسنوا

تعمیر تلویزیون اسنوا

نصب و راه اندازی تلویزیون اسنوا

تعداد تعمیرات

1000 +

تعداد نصب

1500 +

تعمیرکار

20 +

شرح خدمات
قیمت
نصب تلویزیون اسنوا بر روی دیوار
300/000 الی 150/000 هر عدد
نصب تلویزیون اسنوا بر روی پایه رومیزی
100/000 الی 50/000 هر عدد
اتصال به دستگاه ها
100/000 الی 50/000 هر عدد
تنطیم نرم افزاری تلویزیون اسنوا
100/000 الی 50/000 هر عدد
تعویض و تعمیر برد دستگاه اسنوا
450/000 الی 250/000 هر عدد
تعویض و تعمیر پنل تلویزیون اسنوا
450/00 الی 200/000 هر عدد
تعویض و تعمیر اسپیکر تلویزیون اسنوا
400/000 الی 250/000 هر عدد
تعویض و تعمیر پاور تلویزیون اسنوا
400/000 الی 200/000 هر عدد

تعمیر تلویزیون اسنوا

تعمیر تلویزیون اسنوا از جمله تعمیر هایی است که در مجموعه تعمیر از ما صورت می گیرد. تعمیر تلویزیون اسنوا یک برندی کاملا ایرانی می باشد که با توجه به داشتن قطعات مختلف در بازار به سادگی توسط افرادی که متخصص این کار هستند صورت می گیرد. این برند در سالیان اخیر به دلیل مصدود بودن واردات تلویزیون های برند های معروف در ایران به شدت مورد توجه قرار گرفت و مردم از این شرکت ایرانی حمایت های خوبی را انجام دادند. در ادامه به تعمیر تلویزیون اسنوا و مشکلات رایج آن خواهیم پرداخت پس همراه تعمیر از ما و متخصصان این مجموعه باشید.

مشکلات رایج تلویزیون اسنوا و تعمیر آن

تعمیر مشکلات رایج تلویزیون اسنوا از نمونه تعمیراتی است که در تعمیر از ما انجام می شود. تلویزیون های برند اسنوا مانند دیگر برند ها دچار نقطه ضعف هایی است که این نقطه ضعف ها در مدت طولانی باعث مشکلات بزرگ می شوند. در ادامه با مشکلات رایج تلویزیون اسنوا و چگونگی تعمیر آن ها صحبت خواهیم کرد پس در ادامه با تعمیر از ما باشید.
1. تعمیر تلویزیون اسنوا که روشن نمی شود
2. تعمیر تلویزیون اسنوا که خاموش و روشن می شود
3. تعمیر تلویزیون اسنوا که صدا دارد ولی تصویر ندارد
4. تعمیر تلویزیون اسنوا که تصویر بعد مدتی کار کردن خاموش می شود
5. تعمیر تلویزیون اسنوا که دارای به هم ریختگی رنگ تصویر است
6. تعمیر تلویزیون اسنوا که صدا ندارد
7. تعیر تلویزیون اسنوا که ورودی های آن مشکل دارد

تعمیر تلویزیون اسنوا که روشن نمی شود:

برای تعمیراین مشکل با انجام چند ارزیابی می توان عامل مشکل زا را پیدا کرد. یکی از عوامل مشکل زا می تواند متصل نبودن به برق شهری باشد پس اتصالات برق را به خوبی چک کنید. اگر باز هم مشکل حل نشد دکمه پاوری که در کنار تلویزیون هست را یک بار خاموش و روشن نمایید. یکی دیگر از عواملی که ممکن است تلویزیون را دچار این مشکل کند خرابی در قسمت پاور یا مین برد است که با تعویض این دو قطعه توسط متخصص تعمیر تلویزیون این مشکل جل می شود و می توانید از تلویزیون استفاده نمایید.

تعمیر تلویزیون اسنوا که خاموش و روشن می شود:

تعمیر خاموش و روشن شدن تلویزیون اسنوا بسته به مبدأ مشکل می تواند متفاوت باشد. یکی از دلایلی که دستگاه خاموش و روشن می شود می تواند این باشد که دستگاه به درستی به برق شهری متصل نیست برای جلوگیری و تعمیر این مشکل حتماً از اتصالات برقی دستگاه اطمینان حاصل نمایید. دلیل دیگری که می تواند باعث بروز این مشکل بشود خرابی در قسمت مین برد و پاور است که این مشکلات سخت افزاری هستند که نیاز به افراد متخصص برای تعمیر دارند. دلیل دیگری که میتواند در این مشکل تأثیرگذار باشد این است که دستگاه در مواقعی دارای تایمر است که خود را خود به خود خاموش و روشن می کند برای جلوگیری از این موضوع نیز می توانید در قسمت تنظیمات تایمر را خاموش کنید.

تعمیر تلویزیون اسنوا که صدا دارد ولی تصویر ندارد:

تعمیر تلویزیون اسنوا که دچار چنین مشکلی شده است می تواند به دو صورت باشد چون دو مشکل مختلف می تواند این خرابی را به بار بیاورد. اولین مشکل در اصل با یک تنظیمات ساده حل می شود آن هم به این صورت است: بروید به تنظیمات منو و چک کنید حالت صرفه جویی مصرف بر روی نمایشگر خاموش نباشد. دومین حالت خرابی در قسمت بک لایت است برای تعمیر دستگاه که به این مشکل برخورده است بهتر است که به سمت تعویض بک لایت بروید و این قطعه را عوض کنید برای اینکه این قطعه عوض شود بهتر است دستگاه را به دست اشخاص متخصص بسپارید تا با توانایی و تجربه ایی که دارند تلویزیون را دچار مشکل نکنند.

تعمیر تلویزیون اسنوا که تصویر بعد مدتی کار کردن خاموش می شود:

تعمیر تلویزیون اسنوا که با این مشکل سر و کله میزند تنها به دستان افراد متخصص می تواند به درستی صورت بگیرد. در این مشکل دستگاه دچار خرابی در بخش لامپ ها شده است. در برخی از تلویزیون های اسنوا که تعدادی از لامپ ها دچار سوختگی بشود دستگاه خود به خود، خود را خاموش می کند تا مشکل برای دیگر لامپ ها پیش نیاید اما در بیشتر مواقع که بعضی از لامپ ها خراب شده باشند باعث بروز مشکل در قسمت بک لایت دستگاه می شوند که این مشکل باعث می شود تلویزیون به کلی تصویر خود را از دست بدهد. در گاهی مواقع که بسیار کم پیش می آید مشکل از کابل هایی است که کیفیت لازم را ندارند پس اگر این مشکل برای شما پیش آمده است سریع به این فکر نیفتید که بک لایت تلویزیون نیاز به تعمیر داشته باشد و از کابل هایی که استفاده می نمایید اطمینان حاصل نمایید.

تعمیر تلویزیون اسنوا که دارای به هم ریختگی رنگ تصویر است:

تعمیر تلویزیون اسنوا که دارای چنین مشکلی است تنها توسط افراد متخصص می تواند انجام بپذیرد به این دلیل که بک لایت تلویزیون به مشکل برخورده است و بتید آن را تعویض نمود تا دستگاه به حالت اولیه خود بازگردد. اگر در به هم ریختگی رنگ شک دارید می توانید درون یک فلش برنامه ایی را ریخته و توسط تلویزیون پخش کنید اگر تصویر به درستی بخش می شود اشکال از دستگاه ورودی است ولی اگر بازهم به هم ریختگی رنگی را می بینید یعنی به طور کامل و قطعی بک لایت دستگاه شما به مشکل برخورده است.

تعمیر تلویزیون اسنوا که صدا ندارد:

تعمیر تلویزیون اسنوا که دچار چنین مشکلی شده است راهکار های ساده ایی را دارا است. توجه کنید تلویزیون به سینما خانگی یا ساندبار وصل نباشد اگر به این دو دستگاه وصل است ولی صدایی ندارید میتوانید مقالات سینما خانگی و ساندبار را بخوانید تا دستگاه ها را درست نمایید. اگر تلویزیون به این دو دستگاه وصل نیست و هنوز صدایی پخش نمی کند ورودی که صدا بخش می کند را چک نمایید و ورودی های مختلف تلویزیون را آزمایش کنید تا یکی از آنها جواب دهد. اگر باز هم صدای دستگاه درست نشده است می‌توانیم از یک طریق مطمئن شویم که مشکل از برد صدا است آن هم این است که هندزفری یا هدفونی را از طریق سوکت خود دستگاه به آنها وصل نماییم اگر صدا پخش شد در هندزفری یا هدفون مشکل از برد صدا است و آن را باید تعویض نمایید.

تعمیر تلویزیون اسنوا که ورودی های آن مشکل دارد:

تعمیر تلویزیون اسنوا که در ورودی ها دچار مشکل شده است را می توان با تعویض ورودی ها مشکل را از بین برد. اگر ورودی تلویزیون در هر برندی به مشکل بر بخورد مشکلات گسترده ایی را ایجاد می‌کند از جمله مشکلاتی که در بالا ذکر شده است پس حتماً در زمانی که به مشکلات بالا برخورده اید حتماً از ورودی ها اطمینان حاصل نمایید تا دچار مشکل از این قسمت نباشید. برای جلوگیری از این مشکل نیز می توان گفت بهتر است از کابل های با کیفیت استفاده کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *