تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون سامسونگ

نصب و راه اندازی تلویزیون سامسونگ

تعداد تعمیرات

100 +

تعداد نصب

150 +

تعمیرکار

20 +

شرح خدمات
قیمت(هر عدد)
نصب تلویزیون سامسونگ بر روی دیوار
300/000 الی 150/000
نصب تلویزیون سامسونگ بر روی پایه رومیزی
100/000 الی 50/000
اتصال به دستگاه ها
100/000 الی 50/000
تنطیم نرم افزاری تلویزیون سامسونگ
100/000 الی 50/000
تعویض و تعمیر برد دستگاه سامسونگ
450/000 الی 250/000
تعویض و تعمیر پنل تلویزیون سامسونگ
450/00 الی 200/000
تعویض و تعمیر اسپیکر تلویزیون سامسونگ
400/000 الی 250/000
تعویض و تعمیر پاور تلویزیون سامسونگ
400/000 الی 200/000

تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون سامسونگ برای عیب یابی و تعمیر مشکلات این تلویزیون های سامسونگ صورت می گیرد. تعمیر تلویزیون سامسونگ در صورتی به درستی انجام میگیرد که عیب یابی و پبدا کردن مشکلات تلویزیون به روش درست و صحیح صورت بگیرد. تعمیر این تلویزیون ها به دلیل گران قیمت بودن تلویزیون های جدید این برند و واردات سخت این دستگاه ها به کشورمان در سال های اخیر ترجیح داده می شود. تعمیر تلویزیون سامسونگ اگر به درستی انجام بگیرد باعث می شود طول عمر تلویزیون شما بیشتر شود. در ادامه این مقاله در مورد تاریخچه تلویزیون های سامسونگ ، مزایا و معایب و تعمیر رایج ترین مشکلات تلویزیون های سامسونگ خواهیم نوشت پس همراه کارشناسان تعمیر از ما باشید.

تعمیر دیر روشن شدن تلویزیون های سامسونگ:

تعمیر تلویزیون سامسونگ این مشکل بیشتر در تلویزیون های ال سی دی سامسونگ رخ می داده و بخش اصلی که این مشکل را به تلویزیون های سامسونگ می دهد قسمت پاور است که دارای همچنین مشکلی است. تنها راهی که برای کاربران این نسخه از تلویزیون ها میماند این است که تلویزیون را به یک متخصص بسپارند.

خاموش و روشن شدن در تلویزیون های سامسونگ:

تعمیر تلویزیون سامسونگ این مشکل در تلویزیون های ال ای دی سامسونگ بیشتر دیده می شود تا دیگر مدل ها. این مشکل بیشتر در برد تلویزیون های سامسونگ پیش می آید.

 

تعمیر تلویزیون سامسونگ ایجاد هاله سیاه بر روی صفحه نمایش :

 تعمیر تلویزیون سامسونگ ایجاد هاله سیاه بر روی صفحه نمایش برای این است که بک لایت تلویزیون به مشکل برخورده است و باید آن را تعویض کرد.

تعمیر تلویزیون سامسونگ ایجاد شدن خط های افقی:

تعمیر تلویزیون سامسونگ  اگر خط های افقی بر روی تلویزیون سامسونگ شما نمایان شده است مشکل از پنل اصلی همان صفحه نمایش است.

تعمیر تلویزیون سامسونگ  پخش صدا بدون تصویر:

تعمیر تلویزیون سامسونگ این مشکل نیز همانند هاله سیاه بر روی صفحه نمایش ایراد از بک لایت است و باید بک لایت تلویزیون را تعویض نمود.

تعمیر تلویزون سامسونگ روشن شدن و بعد از چند ثانیه خاموش شدن:

تعمیر تلویزیون سامسونگ این هم مثل مشکل بالا ایراداتی در مشکل بک لایت دارد که این مشکل فقط و فقط با استفاده از فرد متخصصد حل می شود.

تلویزیون های سامسونگ به راحتی خراب یا دچار مشکل نمی شوند ولی اگر دچار مشکل شود متاسفانه باید توسط فردی که دارای تجربه در تلویزیون است آن را درست کند. ما در تعمیر از ما اینکار را برای شما انجام خواهیم داد.

 

در ادامه این مقاله به مزایا و معایب تلویزیون های سامسونگ خواهیم پرداخت تا با تلویزیون های سامسونگ بهتر آشنا بشویم و بهترین گزینه را برای خود پیدا کنیم:

مزایا:

1. استفاده کردن سامسونگ از پنل وی ای که یک پنل نمایش است. این پنل جز بهترین پنل های موجود در بازار هستند که رتگ ها را بسیار خوب و دقیق نشان می دهند و تصاویری که نشان می دهند از کنتراست بالایی برخوردار باشند. یکی دیگر از خوبی های وی ای این است که در شرایط نوری مختلف بسیار خوب عمل می کنند.
2. تلویزیون های سامسونگ در هنگام بازی بسیار خوب هستند و با بازی ها خوب همگام می شوند.
3. استفاده از hdmi 2.1 که در ورودی تاخیر بسیار کمتری دارد.
4. زیبایی که در تلویزیون ها سامسونگ وجود دارد در هیچ تلویزیون دیگری وجود ندارد.
5. اگر از محصولات سامسونگ به صورت همزمان بهره میبرید این را بدانید که وسایل الکتریکی شما به راحتی به تلویزیون وصل می شود و یک رابط کاربری بسیار ساده را خواهید دید.

معایب:

1. تلویزیون های سامسونگ با توحه به خدمات خوبی که ارائه می دهد دارای قیمت بسیار بالایی هم است و حتی در بعضی از محصولات خود از نام خود برای گرانی آن استفاده می نماید.
2. دستیار بیکس بی که یک دستیار صوتی است ( افرادی که گوشی های سامسونگ کار کرده باشند بهتر با این دستیار صوتی آشنایی دارند ) دارای باگ ها یا خطاهایی است که اذیت کننده است.
تعمیر رایج ترین مشکلات تلویزون های سامسونگ
تعمیر تلویزیون های سامسونگ به این دلیل که در کشور ما تجهیزاتش وجود دارد بسیار خوب انجام می گیرد. امروزه تلویزیون ها در هر برندی دارای مشکلات و خرابی هایی هستند و اینکه تلویزیون به دلیل اینکه یک وسیله الکترونیکی می باشد با طی چند سال دچار مشکلاتی خواهد شد ولی در بعضی از شرکت ها می توان مشکلات را به راحتی تشخیص داد به این دلیل که در بعضی از قطعات دچار مشکل مب شوند ما در ادامه به برخی از مشکلات تلویزیون های سامسونگ پرداخته و حل مشکل را نیز توضیح خواهیم داد:

1. دیر روشن شدن تلویزیون های سامسونگ
2. خاموش و روشن شدن در تلویزیون های سامسونگ
3. ایجاد هاله سیاه بر روی صفحه نمایش تلویزیون های سامسونگ
4. ایجاد شدن خط های افقی در تلویزیون های سامسونگ
5. پخش صدا بدون تصویر
6. روشن شدن و بعد از چند ثانیه خاموش شدن

قبل از دیدن این مشکل ها لازم به ذکر است بگوییم در بعضی از موارد که دارای مشکل هستند مشکل از برق است مانند روشن و خاموش شدن تلویزیون پس حتما برای اینکه مطمئن شوید مشکل از سخت افزار تلویزیون است حتما اتصالات برق را چک کنید و اطمینان حاصل کنید.

 

تاریخچه تلویزیون های سامسونگ

سامسونگ یک برند کره ایی و تجاری است. این شرکت به صورت کلی دارای چندین زیر مجموعه است که هر زیر مجموعه خط تولید های خاصی دارند که این زیر مجموعه ها عبارتند از: سامسونگ الکترونیکس، سامسونگ فایر، سامسونگ فایر، سامسونگ موتورز، سامسونگ سی اند تی و صنایع سنگین سامسونگ. تلویزیون همانطور که در خط های بالا خواندید یکی از اولین محصولاتی بود که سامسونگ شروع به تولید آن نمود. تلویزیون های سیاه و سفید بود که در زمان خود از تصویری بسیار عالی و طراحی بسیار خوب بهره بردار بود. تلویزیون های سامسونگ از پر فروش ترین محصولات سامسونگ بوده است. شرکت سامسونگ در قبل از سال های 1980 همچنان به تولید تلویزیون های ساه و سفید ادامه داد تا اینکه در سال 1980 شروع به تولید تلویزیون های رنگی کرد . این شرکت در تولید تلویزیون بسیار موفق عمل کرده و با ساخت محصولاتی که روز به روز فروش بیشتری داشته روبه رو شد. نولید تلویزیون های سامسونگ در طول این زمان به پبشرفت فوق العاده ایی رسید که سران این شرکت بزرگ تصمیم به تولید در خارج از کشور گرفتند. اولین کشوری که این شرکت برای تولید انتخاب نمود کشور پرتغال بود که این کار کار در پیشرفت این شرکت بسیار تاثیر گذار بود. شرکت سامسونگ الکترونیک توانست در سال 1995 اولین تلویزیون با ویژگی تصویر به تصویر را تولید کند که انقلابی بزرگ تر صنعت ساخت تلویزیون های حهان بود . شرکت سامسونگ در ادامه پیشرفت های خود در سال 2000 اولین تلویزیون را با کیفیت اچ دی تولید و به بازار عرضه نمود و بعد این پیشرفت نیز در سال 2005 توانست به بزرگترین تلویزون ال سی دی که انعطاف پذیر هم بود عرصه بازار را برای خود بزرگ تر و بزرگ تر کرد.
همانطور که در خطوط بالا خوانده اید در خطوط بالا سامسونگ در تولید و ساخت تلویزیون های به روز و جدید همیشه پیشگام بوده و از شرکت های بزرگ در این زمینه محسوب می شود. سامسونگ با در نظر داشتن به آینده توانست در راستای ساخت تلویزیون پای خود را فرا تر گذاشته و تلویزیون های معمولی را به تلویزیون های اسمارت تبدیل کرده است. سامسونگ با ساخت تلویزیون های اسمارت در سال 2014 قدم بزرگی در سری تلویزیون های نسل حدید را برداشت. این سری تلویزیون ها با رابط کاربری بسیار ساده ای که دارند کار با آن ها بسیار ساده است و لذت بی وصف دارد. اسم رابط کاربری تلویزیون های سامسونگ تایزن نام دارد. سامسونگ در سال های اخیر در حال کار بر روی تلویزیون های خود است تا به بهترین شکل از تولیدات خود برسد. همانطور که میدانید شرکت سامسونگ همیشه دارای نمایشگر های خوبی چه در تلویزیون چه در گوشی، تلویزیون های سامسونگ همیشه از پنل ها یا نمایشگر های بسیار عالی استفاده می نماید و دارای کنتراست رنگی بسیار خوبی در هر شرایطی هستند.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *