تعمیر تلویزیون پریکاتی

تعمیر تلویزیون پریکاتی

تعمیر تلویزیون پریکاتی

نصب و راه اندازی تلویزیون پریکاتی

تعداد تعمیرات

1000 +

تعداد نصب

1500 +

تعمیرکار

20 +

شرح خدمات
قیمت
نصب تلویزیون پریکاتی بر روی دیوار
300/000 الی 150/000 هر عدد
نصب تلویزیون پریکاتی بر روی پایه رومیزی
100/000 الی 50/000 هر عدد
اتصال به دستگاه ها
100/000 الی 50/000 هر عدد
تنطیم نرم افزاری تلویزیون پریکاتی
100/000 الی 50/000 هر عدد
تعویض و تعمیر برد دستگاه پریکاتی
450/000 الی 250/000 هر عدد
تعویض و تعمیر پنل تلویزیون پریکاتی
450/00 الی 200/000 هر عدد
تعویض و تعمیر اسپیکر تلویزیون پریکاتی
400/000 الی 250/000 هر عدد
تعویض و تعمیر پاور تلویزیون پریکاتی
400/000 الی 200/000 هر عدد

تعمیر تلویزیون پریکاتی

تعمیر تلویزیون پریکاتی از نمونه تعمیر هایی است که در تعمیر از ما انجام می شود. شرکت پریکاتی یک برند ایرانی است که خط تولیدی بسیار گسترده ایی دارند و تولیدات مختلفی از جمله تلویزیون دارند. همان‌طور که می دانید تلویزیون یک وسیله الکترونیکی است که این باعث می شود تلویزیون در طولانی مدت که کار می کند دچار مشکل شود و از آن مهم تر نیاز به تعمیر پیدا کنند. برای تعمیر تلویزیون پریکاتی ما می توانیم از دانش خود در برخی از مشکل ها استفاده نماییم و نیازی به یک متخصص مجرب نداریم. در ادامه همراه تعمیر از ما باشید تا به تعمیر تلویزیون پریکاتی بپردازیم.

تعمیر تلویزیون پریکاتی

تعمیر تلویزیون پریکاتی که روشن نمی شود:

اولین مرحله برای تعمیر تلویزیون پریکاتی که روشن نمی شود چک کردن کابل برقی است که از دستگاه به سمت پربز می رود، این کابل را برای این چک می کنیم که ببینیم به صورت درست با پریز متصل است یا این که در اتصال دچار مشکل است و دلیل دیگری که آن را چک می نماییم توجه به این است که کابل دچار ضرب خوردگی نباشد. بعد از چک کردن کابل ها سعی کنید تلویزیون را در جای دیگر متصل نمایید تا از سالم ماندن پریز اطمینان حاصل کنید. بعد از انجام این مرحله به سراغ مرحله دوم می رویم، در این مرحله ما می بایست دکمه پاوری که در کناره های تلویزیون است را چک کنیم تا ببینیم روشن است یا خاموش اگر روشن است آن را یک بار خاموش و دوباره روشن نمایید به این دلیل که این دکمه ها کمی ساخت جا می روند و اگر خاموش است که بر روی روشن بگذارید. بعد از این دو مرحله سعی کنید تا تلویزیون را روشن نمایید اگر روشن نشد مشکل شما بر می گردد به قطعه های مین برد یا پاور دستگاه که در این صورت شما نیاز به یک متخصص دارید تا به تعمیر تلویزیون پریکاتی شما بپردازد.

تعمیر تلویزیون پریکاتی که خاموش و روشن می شوند:

برای تعمیر تلویزیون پریکاتی که خاموش و روشن می شود نیاز داریم تا قدم به قدم جلو برویم. اولین قدم در این مشکل چک نمودن کابل برق همانند مشکل بالا می باشد، با چک نمودن کابل برق از این اطمینان حاصل نمایید که کابل دچار مشکلی مثل قطع شدگی نداشته باشد یا کابل از نظر اتصال به پریز دارای مشکل خاصی نیست و به درستی به پریز وصل است. بعد از انجام اولین قدم اگر حس می کنید تلویزیون در ساعات خاصی از روز خاموش و روشن می شود و چندین روز است که به این شکل است دستگاه شما دارای زمان خواب است در زمان خواب تلویزیون در ساعت خاصی از روز خاموش و روشن می شود برای این که این مشکل را حل کنید می توانید به منوی تنظیمات مراجعه کنید و با انجام تنظیمات زمان خواب را بردارید توصیه می کنیم کسانی که در ساعت های منظمی از روز تلویزیونشان خاموش و روشن نمی شود هم با انجام کار گفته شده از دستگاه اطمینان حاصل نمایند. بعد از انجام تمامی مراحل اگر باز هم تلویزیون خاموش و روشن می شوند یعنی مشکل در قطعه مین برد می باشد برای تعویض این قطعه توصیه می کنیم که به یک متخصص مجرب در اسرع وقت مراجعه کنید.

تعمیر تلویزیون پریکاتی که صدا دارد ولی تصویر ندارد:

تعمیر تلویزیون پریکاتی که صدا دارد ولی تصویر ندارد کمی راحت تر از دیگر تعمیر ها می باشد چون در عیب یابی کار ساده تری داریم. اولین کار در این مشکل دیدن کابلی است که از دستگاه گیرنده شما به تلویزیون متصل است تا تصویر و صدا را پخش کند، برای اطمینان از این که مشکل از این کابل نمی باشد می توانید از کابلی جدید استفاده نمایید. بعد از خرید کابل جدید می توانیم از یک ورودی دیگر تلویزیون استفاده نماییم چون ممکن است مشکل از ورودی هم باشد. بعد از انجام کار های گفته شده تلویزیون را یک بار خاموش و روشن کنید اگر همچنان باز هم مشکل هست به این معناست که تلویزیون در دو قطعه دارای مشکل است آن دو قطعه هم یکی بک لایت است و دومی خود پنل نمایشگر. برای این که بفهمیم کدام یک از این دو قطعه مشکل دارد از نور گوشی استفاده می نماییم با انداختن نور گوشی درون نمایشگر اگر تصویری تاریک را توانستید مشاهده کنید به این معناست که مشکل بک لایت است ولی اگر تصویری را ندیدید یعنی مشکل پنل نمایشگر است. بعد از این که فهمیدید که مشکل از کجاست می توانید با مراجعه به متخصص مشکلتان را حل نمایید.

تعمیر تلویزیون پریکاتی که صدا ندارد:

برای تعمیر تلویزیون پریکاتی که صدا ندارد در اولین کار شروع به چک کردن کابل که از گیرنده به تلویزیون وصل است می کنیم، به این خاطر که ممکن است کابل دچار مشکل شده باشد برای اطمینان بیشتر از کابل می توانیم با خرید یک کابل جدید کار را شروع کنیم. بعد از خرید کابلی جدید دوباره می توانیم آن را به یک ورودی دیگر تلویزیون و گیرنده متصل کنیم. اگر کار های گفته شده را به درستی انجام داده اید و باز هم صدا پخش نمی شود مشکل در قطعه های مین برد یا بلندگو ها است و می بایست آن ها را تعمیر نمایید که برای تعمیر نیاز به یک متخصص دارید. در هنگام انجام کار های گفته شد با توجه داشته باشید که تلویزیون به یک دستگاه دومی برای پخش صدا وصل نباشد دستگاه هایی مانند ساندبار و سینما خانگی.

تعمیر تلویزیون پریکاتی که صفحه آن تاریک شده است:

تعمیر تلویزیون پریکاتی که صفحه آن تاریک شده است را فقط متخصص می تواند انجام دهد چون در این مشکل بک لایت دستگاه دچار خرابی شده است و می بایست تعویض شود اگر نمی دانید بک لایت چه قطعه ایی است در ادامه همراه ما باشید. بک لایت قطعه ایی است که به نمایشگر برای پخش تصاویر نور کافی را می دهد به همین دلیل است که موقع افتادن همچنین مشکلی بک لایت را تعویض می کنند.

 

تعمیر از ما می تواند در تعمیر تلویزیون پریکاتی به شما کمک های زیادی بکند تا بتوانید از تلویزیون مانند قبل استفاده نمایید. ما در تعمیر از ما به تلویزیون های شما عمری دوباره می دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *