تعمیر تلویزیون پانورامیک

تعمیر تلویزیون پانورامیک

تعمیر تلویزیون پانورامیک

نصب و راه اندازی تلویزیون پانورامیک

تعداد تعمیرات

1000 +

تعداد نصب

1500 +

تعمیرکار

20 +

شرح خدمات
قیمت
نصب تلویزیون پانورامیک بر روی دیوار
300/000 الی 150/000 هر عدد
نصب تلویزیون پانورامیک بر روی پایه رومیزی
100/000 الی 50/000 هر عدد
اتصال به دستگاه ها
100/000 الی 50/000 هر عدد
تنطیم نرم افزاری تلویزیون پانورامیک
100/000 الی 50/000 هر عدد
تعویض و تعمیر برد دستگاه پانورامیک
450/000 الی 250/000 هر عدد
تعویض و تعمیر پنل تلویزیون پانورامیک
450/00 الی 200/000 هر عدد
تعویض و تعمیر اسپیکر تلویزیون پانورامیک
400/000 الی 250/000 هر عدد
تعویض و تعمیر پاور تلویزیون پانورامیک
400/000 الی 200/000 هر عدد

تعمیر تلویزیون پانورامیک

شرکت پانورامیک از آنجایی که یک برند ایرانی است و در ایران محصولات خود را تواید می کند راحت تر از برند های خارجی می توانیم به تعمیر تلویزیون پانورامیک بپردازیم. تعمیر تلویزیون پانورامیک را می توانیم خودمان در خانه تا قبل از این که مشکل سخت افزاری باشد انجام بدهیم. برای تعمیر تلویزیون پانورامیک مرحله به مرحله پیش می رویم تا بتوانیم در اولین مرحله عیب یابی و بعد به تعمیر بپردازیم. تلویزیون پانورامیک از آنجایی که یک وسیله الکترونیکی است دچار مشکلات مختلفی می شود که این مشکلات نیاز به تعمیر پیدا می کنند. در ادامه همراه تعمیر از ما باشید تا به تعمیر تلویزیون پانورامیک بپردازیم.

تعمیر تلویزیون پانورامیک

ما در تعمیر از ما توانستیم با پیدا کردن انواع مشکلاتی که برای تلویزیون های پانورامیک پیش می آید نحوه تعمیر کردن آن ها را نیز دریابیم. در ادامه می توانید تعمیر انواع مشکلات تلویزیون پانورامیک را بیابید.

تعمیر تلویزیون پانارومیک که روشن نمی شوند:

روشن نشدن تلویزیون پانورامیک رایج ترین مشکل در این دستگاه است. اولین قدم برای تعمیر تلویزیون پانورامیک که با این مشکل دست و پنجه نرم می کند چک کردن کابل برقی است که از تلویزیون به سمت پریز رفته است اولین نکته ایی که می بایست به آن دقت کنیم این است که کابل برق به درستی به پریز متصل شده باشد در دومین نکته باید توجه داشته باشیم که آیا کابل دچار مشکل خاصی مثل قطع شدگی نشده باشد. بعد از این که تمامی مراحل قبل را چک و انجام داده اید به سراغ دومین قدم خود می رویم که آن هم چک کردن دکمه پاور است که در کناره های تلویزیون های امروزی قابل مشاهده است ( گاهی اوقات دکمه پاور تلویزیون ها به خوبی جا نمی رود و این باعث می شود تلویزیون به کلی روشن نشوند ). اگر با انجام دادن کار هایی که ذکر شد مشکلتان حل نشد یعنی مشکل سخت افزاری و به احتمال خیلی زیاد قطعات مین برد و پاور به مشکل خورده است برای این که مشکلتان حل شود توصیه می کنیم به یک متخصص مجرب مراجعه کنید تا تلویزیون پانورامیک شما را به درستی تعمیر کند.

تعمیر تلویزیون پانورامیک که خاموش و روشن می شود:

برای تعمیر تلویزیون پانورامیک که خاموش و روشن می شود می توانیم اولین قدم را مانند مشکل بالایی برداریم. اولین قدم چک کردن کابل برق است زیرا ممکن است به درستی به پریز متصل نباشد یا کابل دچار مشکل شده باشد، بعد از چک کردن کابل اگر فکر می کنید تلویزیون در زمان های خاصی از روز خاموش و روشن می شود به این معناست که تلویزیون دارای زمان خواب است برای خاموش کردن زمان خواب به منوی تنظیمات بروید و آن را حل نمایید. اگر همچنان مشکلتان حل نشد و تلویزیون خاموش و روشن می شود مشکل شما سخت افزاری است و باید قطعه مین برد را تعویض کنید. برای این که مشکلتان به خوبی حل بشود توصیه می کنیم به یک متخصص مراجعه کنید.

تعمیر تلویزیون پانورامیک که صدایی را پخش نمی کند:

اولین کار برای تعمیر تلویزیون پانورامیک که صدایی پخش نمی کند چک کردن کابلی است که از ریسیور به تلویزیون متصل است، برای این که ممکن است به مشکل برخورده باشد. برای اطمینان کامل از این که مشکل از کابل نباشد با استفاده از یک کابل جدید و با کیفیت دوباره امتحان نمایید. بعد از این که کابل را عوض کردید می توانید با انتخاب یک ورودی دیگر از تلویزیون آن را متصل نمایید. بعد از انجام تمامی این کار ها اگر باز هم صدایی را نمی شنوید مشکل تلویزیون شما بلندگو ها یا مین برد می باشد که با تعویض این دو قطعه می توانید مشکلتان را حل نمایید، ما همانند مشکل های بالا به شما توصیه می کنیم که به یک متخصص مراجعه کنید تا له درستی به تعمیر تلویزیون پانورامیک شما بپردازد. لازم به ذکر است که هنگام انجام مراحل بالا توجه داشته باشید تلویزیون به جا های دیگر مثل ساندبار یا سینما خانگی وصل نباشد.

تعمیر تلویزیون پانورامیک که صدا دارد ولی تصویر ندارد:

برای تعمیر تلویزیون پانورامیک که صدا دارد ولی تصویر ندارد بهتر است قدم به قدم مانند مشکلات بالا عمل کنیم. اولین قدم برای تعمیر این چنین مشکلی استفاده از کابلی جدید برای متصل کردن آن به تلویزیون و ریسیور است. بعد از خرید کابل جدید و با کیفیت می توانیم از یک ورودی دیگر تلویزیون استفاده نماییم. بعد از این که تمامی این مراحل را انجام داده سعی کنید از یک فلش برای پخش فیلم استفاده کنید. اگر همچنان تصویری ندارید یعنی در قطعه بک لایت یا خود پنل نمایشگر تلویزیون دچار مشکل شده است برای این که بتوانیم بفهمیم کدام قسمت از دستگاه به مشکل خورده می توانیم با انداختن نور گوشی درون صفحه نمایش تلویزیون خرابی قطعه را متوجه شویم اگر با انداختن نور در صفحه نمایش چیزی ندیده ایید یعنی مشکل از پنل نمایشگر است اگر هم تصویری تاریک دیده اید یعنی بک لایت دستگاه از کار افتاده است. در هر دوی این مشکلات شما نیاز به یک متخصص مجرب نیاز دارید به این خاطر که مهم ترین بخش تلویزیون را صفحه نمایش می گیرد و با خراب شدن هر دفعه می تواند برای شما بسیار آزار دهنده باشد.

خب همان‌طور که در بالا دیدید و متوجه شدید تلویزیون پانورامیک یک سری مشکلاتی دارند و این مشکلات بسته به توضیحاتی که در بالا داده اییم می تواند توسط خود در خانه یا توسط یک متخصص تعمیر شود. می توان مشکلات رایج تلویزیون پانورامیک به شکل زیر جدا و به شما ارائه دهیم.

  1. روشن نشدن
  2. خاموش و روشن شدن
  3. پخش نشدن صدا
  4. پخش شدن صدا بدون تصویر

 

تعمیر درست تلویزیون پانورامیک مقوله بسیار مهم است که هر کسی توانایی آن را نداد پس هنگامی که در حال انتخاب یک تعمیر کار ماهر هستید توجه لازم را به خرج دهید تا آن شخص یا مجموعه بتوانند به درستی تلویزیون پانورامیک شما تعمیر کند. تعمیر از ما از دسته مجموعه های است که می تواند در تعمیر تلویزیون پانورامیک به شما کمک و تعمیر درست را انجام دهد. ما بی صبرانه منتظر شما هستیم تا بتوانیم بهترین خدمات را برای شما انجام بدهیم.

2 پاسخ

  1. بنده یه تلویزیون پانورامیک هیمالیا دارم که وقتی روشن میکنی روی لوگوی تلویزیون هنگه نشون یه تعمبرکارکه نماینده چندین برنده دادم گفت برد تلویزیون کاملا سالمه فقط کد مخفیشو میخام که به روز رسانی کنم اما زنگ میزنم نماینوگی میگه باید بردشو کامل عوض کنی و ۳ میلیون هزینشه حالا من باید چطور کد مخفی اینو پیدا کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *