تعمیر تلویزیون ماکسینی

تعمیر تلویزیون ماکسینی

تعمیر تلویزیون ماکسینی

نصب و راه اندازی تلویزیون ماکسینی

تعداد تعمیرات

1000 +

تعداد نصب

1500 +

تعمیرکار

20 +

شرح خدمات
قیمت
نصب تلویزیون ماکسینی بر روی دیوار
300/000 الی 150/000 هر عدد
نصب تلویزیون ماکسینی بر روی پایه رومیزی
100/000 الی 50/000 هر عدد
اتصال به دستگاه ها
100/000 الی 50/000 هر عدد
تنطیم نرم افزاری تلویزیون ماکسینی
100/000 الی 50/000 هر عدد
تعویض و تعمیر برد تلویزیون ماکسینی
450/000 الی 250/000 هر عدد
تعویض و تعمیر پنل تلویزیون ماکسینی
450/00 الی 200/000 هر عدد
تعویض و تعمیر اسپیکر تلویزیون ماکسینی
400/000 الی 250/000 هر عدد
تعویض و تعمیر پاور تلویزیون ماکسینی
400/000 الی 200/000 هر عدد

تعمیر تلویزیون ماکسینی

تعمیر تلویزیون ماکسینی از نمونه  تعمیراتی که در تعمیر از ما انجام می شود. شرکت ماکسینی یک برند ایرانی است که در حوزه های مختلف در حال تولید است که یکی از این حوزه ها تلویزیون می باشد. تلویزیون های ماکسینی یک دستگاه الکترونیکی هستند، این دستگاه ها به دلیل کار کرد زیاد طول عمری را دارا هستند و وقتی این طول عمر تمام بشود دچار مشکلاتی نیز می شوند. مشکلاتی که گفته شد باعث می شوند که نیاز به تعمیر پیدا کنند تا عمری دوباره به آن ها داده شود. برای تعمیر تلویزیون ماکسینی نیازی نیست در همه موارد از متخصص استفاده نمایید زیرا می توانید در برخی از آن ها از دانش خود استفاده نمایید. در ادامه همراه تعمیر از ما باشید تا به تعمیر تلویزیون ماکسینی بپردازیم.

تعمیر تلویزیون ماکسینی

تعمیر تلویزیون ماکسینی که روشن نمی شود:

اولین قدم برای تعمیر تلویزیون ماکسینی که روشن نمی شود چک کردن کابل برقی است که از تلویزیون به پریز متصل است به این خاطر چک می کنیم که تا بفهمیم کابل دچار مشکل یا ضرب خوردگی است یا نه و دلیل دیگری که کابل را چک می کنیم این است که آیا کابل به شکل درستی به پریز متصل است یا نه، اگر که حس کردید کابل مشکل دارد در اسرع وقت به یک متخصص مراجعه کنید تا آن را تعویض کند ولی اگر متوجه مشکلی نشدید به سراغ قدم بعدی بروید، قدم بعدی چک کردن پاور است این دکمه پاور اگر بر روی خاموش بود روشن و اگر بر روی روشن بود یک‌بار خاموش و روشن کنید. با انجام قدم های بالا شاید شما بتوانید مشکلتان را حل نمایید ولی اگر انجام دادید و تلویزیون روشن نشد یعنی تلویزیون دارای مشکل سخت افزاری در بخش های مین برد و پاور است که در اینجا راه دیگری جز مراجعه به متخصص ندارید.

تعمیر تلویزیون ماکسینی که صدا ندارد:

برای تعمیر تلویزیون ماکسینی مه صدا ندارد نیاز است که مرحله به مرحله پیش برویم. مطلبی که در ادامه می خوانید لازم به ذکر یک نکته است: وقتی دارید کار هایی که در ادامه به شما گفته می شود را انجام می دهید مطمئن شوید تلویزیون به دستگاه دیگری مثل ساندبار و سینما خانگی متصل نباشد. در اولین مرحله شروع می کنیم به چک کردن کابلی که از گیرنده به تلویزیون متصل است چون این کابل انتقال دهنده صدا و تصویر به تلویزیون می باشد. بعد از این که چک کردید و حس کردید که مشکل از کابل است می توانید یک کابل جدید خریداری و جایگزین کنین، در حالی که دارید کابل را متصل می کنید توصیه می کنیم که از یک ورودی دیگر استفاده کنید زیرا ممکن است مشکل از ورودی نیز باشد. بعد از انجام نمامی کار ها اگر مشکلتان حل شد که می توانید از تلویزیون استفاده نمایید ولی اگر تلویزیون صدایی را ندارد به احتمال خیلی زیاد مین برد یا بلندگو ها خراب شده اند که با این تفاسیر می بایست تلویزیون ماکسینی را برای تعمیر به یک متخصص بسپارید.

تعمیر تلویزیون ماکسینی که صفحه نمایش آن تاریک شده است:

تعمیر تلویزیون ماکسینی که صفحه نمایش آن تاریک شده است بسیار ساده تر از بقیه مشکل ها عیب یابی می شود چون این مشکل فقط یک منبع دارد آن هم بک لایت است. بک لایت قطعه ای است که به پنل نمایشگر نور کافی را برای نشان دادن محتوا می دهد و تنها راه تعمیر نیز یک متخصص ماهر است چون اگر توانایی لازم را نداشته باشد تلویزیون دوباره درگیر چنین مشکلی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *