تعمیر تلویزیون لومکس

تعمیر تلویزیون لومکس

تعمیر تلویزیون لومکس

نصب و راه اندازی تلویزیون لومکس

تعداد تعمیرات

1000 +

تعداد نصب

1500 +

تعمیرکار

20 +

شرح خدمات
قیمت
نصب تلویزیون بر روی دیوار
300/000 الی 150/000 هر عدد
نصب تلویزیون بر روی پایه رومیزی
100/000 الی 50/000 هر عدد
اتصال به دستگاه ها
100/000 الی 50/000 هر عدد
تنطیم نرم افزاری تلویزیون
100/000 الی 50/000 هر عدد
تعویض و تعمیر برد تلویزیون
450/000 الی 250/000 هر عدد
تعویض و تعمیر پنل تلویزیون
450/00 الی 200/000 هر عدد
تعویض و تعمیر اسپیکر تلویزیون
400/000 الی 250/000 هر عدد
تعویض و تعمیر پاور تلویزیون
400/000 الی 200/000 هر عدد

تعمیر تلویزیون لومکس

تعمیر تلویزیون لومکس یکی از تعمیراتی است که در تعمیر از ما انجام می شود. شرکت لومکس یک برند ایرانی است که در زمینه تولید تلویزیون فعالیت می کند. برای تعمیر تلویزیون لومکس می توانیم در برخی مشکلات از دانش خود استفاده نماییم و آن را حل نماییم ولی خب خیلی از مشکلات هستند که ما نمی توانیم با یک تنظیمات ساده و ابزار های ساده آن را حل نماییم و در این موقع است که به یک متخصص نیاز دارید، تعمیر تلویزیون لومکس بسته به نوع مشکل می تواند سخت یا ساده باشد. در ادامه همراه تعمیر از ما باشید تا به تعمیر تلویزیون لومکس بپردازیم.

تعمیر تلویزیون لومکس

تلویزیون تلویزیون لومکس که روشن نمی شود:

اولین قدم برای تعمیر تلویزیون لومکس که روشن نمی شود چک کردن کابل برق می باشد به این خاطر که ببینیم کابل به شکل درستی به پریز متصل است و ببینیم که کابل دچار مشکل خاصی مانند: قطع شدگی یا ضرب خوردگی نیست، اگر از کابل برق اطمینان دارید و می دانید که برق را از خود عبور می دهد که هیچ ولی اگر احساس می کنید کابل دچار مشکل شده است در اسرع وقت به یک متخصص مراجعه کنید تا کابل را عوض کند به این دلیل می گوییم متخصص که برای عوض کردن این کابل نیاز به یک سری ابزار و دانش کافی است. بعد از انجام کار های قدم اول در قدم دوم به سراغ دکمه پاوری که در کناره های تلویزیون می باشد می رویم اگر خاموش است آن را روشن و اگر روشن است آن را یک بار خاموش و روشن کنید. اگر تمامی کار های گفته شده را قدم به قدم طی کردید ولی باز هم تلویزیون لومکس روشن نمی شود به این معناست که مشکل سخت افزاری است و این مشکل سخت افزاری مربوط به مین برد و پاور می باشد، در این مرحله شما نیاز به یک متخصص دارید تا به تعمیر تلویزیون لومکس شما بپردازد و قطعات آن را تعویض نماید.

تلویزیون تلویزیون لومکس که خاموش و روشن می شود:

تعمیر تلویزیون لومکس که خاموش و روشن می شود در ابتدا همانند تعمیر مشکل بالا است. در شروع کار می رویم به سراغ کابل برق تا ببینیم به درستی به پریز متصل است یا نه چون در این مورد نوسانات برق یا مشکل در کابل باعث می شود تلویزیون هعی خاموش و روشن شود پس حتما در دیدن کابل توجه لازم را برای چک کردن داشته باشید. گام بعدی با یک شرط شروع می شود: اگر احساس می کنید تلویزیون چند روزی است که در زمان های خاص یا در ساعت های خاص خاموش و روشن می شود به منوی تنظیمات بروید و زمان خواب را خاموش نمایید چون ممکن است تلویزیون در این حالت باشد و خود را خاموش و روشن کند به دستور شما. اگر کار هایی که گفته شد را انجام دادید ولی هیچ نتیجه ایی نگرفتید به این معناست که مین برد تلویزیون به مشکل خورده است و می بایست برای تعمیر به یک متخصص مجرب مراجعه نمایید.

تلویزیون تلویزیون لومکس که صدا ندارد:

برای تعمیر تلویزیون لومکس که صدا ندارد در اولین مرحله سراغ کابلی که به تلویزیون و گیرنده متصل است می رویم چون این کابل وظیفه رساندن صدا و تصویر را به تلویزیون دارد، توصیه می کنیم برای اطمینان کامل از یک کابل جدید استفاده نمایید. بعد از خرید کابل و هنگام متصل کردن به جفت دستگاه ها از یک ورودی دیگر استفاده نمایید چون ممکن است ورودی که همیشه استفاده می کردید دچار مشکل شده باشد. توجه داشته باشید هنگام انجام کار هایی که گفته شد تلویزیون به یک دستگاه دیگر مانند ساندبار و سینما خانگی برای پخش صدا متصل نباشد. اگر کار های گفته شده را انجام داده اید ولی تلویزیون درست نشده است به احتمال خیلی زیاد مشکل از بلندگو ها یا مین برد تلویزیون است، توجه داشته باشید در این مرحله شما نیاز به یک متخصص دارید چون می بایست تلویزیون باز شود.

تلویزیون تلویزیون لومکس که صفحه نمایش آن تاریک است:

تعمیر تلویزیون لومکس که صفحه نمایش آن تاریک شده بستگی دارد به تاریکی صفحه نمایش دارد زیرا اگر تلویزیون کمی صفحه نمایشش تاریک شده باشد می توانید آن را خودتان در تنظیمات صفحه نمایش درست و تعمیر نمایید ولی اگر تاریکی صفحه نمایش زیاد شده است مشکل از بک لایت است بک لایت قطعه ایی است که به صفحه نمایش نور کافی را می دهد تا تصویر را بتواند پخش کند، پس با این تفاسیر هنگامی که دارید به دنبال متخصص می گردید حساسیت زیادی را به خرج دهید.

تلویزیون تلویزیون لومکس که صدا دارد ولی تصویر ندارد:

اولین مرحله از تعمیر تلویزیون لومکس که صدا دارد ولی تصویر ندارد چک کردن کابلی است که از تلویزیون به گیرنده کشیده شده است ما باید این کابل را از دو منظر چک کنیم: 1. کابل دچار مشکلی نباشد و به خوبی کار کند 2. کابل به درستی به خود ورودی ها متصل شده باشد، اگر کابل را از این دو منظر چک کردید و مشکل داشت می توانید با خرید یک کابل جدید مشکل را بر طرف سازید. در هنگامی که می خواهید کابل را متصل کنید مرحله دوم شروع می شود چون می بایست کابل را به یک ورودی دیگر متصل نمایید تا احتمال درست شدن تلویزیون را بیشتر کنید. اگر کار های گفته شده را انجام داده اید و هنوز چیزی پخش نمی شود به احتمال خیلی زیاد مشکل از بک لایت یا پنل نمایشگر است. شما می توانید در خانه بفهمید که کدام از این دو بخش از تلویزیون می باشد آن هم با نور گوشی، با انداختن نور گوشی درون صفحه نمایش اگر تصویری را دیدید به این معناست که بک لایت خراب شده است و اگر چیزی نمی بینید به این معناست که خود پنل نمایشگر خراب شده است. در هنگامی که به دنبال یک متخصص می گردید حتما در انتخاب حساسیت خاصی را به کار ببرید چون اگر تلویزیون له شکل خوبی تعمیر نشود دوباره شما را در دردسر می اندازد.

تعمیر از ما با داشتن کارشناسان مجرب در حوضه تعمیر تلویزیون و… می تواند به شما کمک بزرگی بکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *