تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون ال جی

نصب و راه اندازی تلویزیون ال جی

تعداد تعمیرات

100 +

تعداد نصب

150 +

تعمیرکار

20 +

شرح خدمات
قیمت(هر عدد)
نصب تلویزیون ال جی بر روی دیوار
300/000 الی 150/000
نصب تلویزیون ال جی بر روی پایه رومیزی
100/000 الی 50/000
اتصال به دستگاه ها
100/000 الی 50/000
تنطیم نرم افزاری تلویزیون ال جی
100/000 الی 50/000
تعویض و تعمیر برد دستگاه ال جی
450/000 الی 250/000
تعویض و تعمیر پنل تلویزیون ال جی
450/00 الی 200/000
تعویض و تعمیر اسپیکر تلویزیون ال جی
400/000 الی 250/000
تعویض و تعمیر پاور تلویزیون ال جی
400/000 الی 200/000

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون ال جی می تواند ایرادات این دستگاه الکترونیکی را برطرف سازد و به آن عمر بیشتری بدهد. اگر مراحل تعمیر تلویزیون ال جی و عیب یابی آن به درستی انجام بگیرد می توان مشکلاتی از قبیل: خاموش شدن، روشن شدن، پریدن تصویر، نداشتن تصویر و… را به شکلی درست و صحیح تشخیص داد. در این صورت تعمیر تلویزون ال جی به خوبی صورت می گیرد. ما در این مقاله در مورد رایج ترین مشکلات تلویزیون های ال جی و تعمیر تلویزیون ال جی نوشته اییم. در ادامه برای تعمیر تلویزیون ال جی خود همراه با کارشناسان تعمیر از ما باشید.

تعمیر تلویزیون ال جی و علت های خرابی تلویزیون ال جی  

تعمیر تلویزیون ال جی ،همانطور که می دانید هر تلویزیونی در هر برندی دچار مشکلاتی می شود اما می توان در برند ها دنبال مشکل های پر تکرار گشت به طور مثال می توان به این اشاره نمود که یکی از مشکلاتی که برای افرادی که تلویزیون های ال جی دارند (که موضوع اصلی مقاله ما در مورد ال جی است) این است که: تلویزیون صدا دارد ولی تصویری نیست و تلویزیون سیاه است. در هنگام خرید تلویزیون های ال جی اگر از جاهای معتبر خریداری کنید حتما دارای گارانتی هستند که اگر خرابی طبق قوانین گارانتی باشد آن را تعمیر می کنند ولی اگر دارای گارانتی نباشد باید به جاهایی ببرید که آنها را تعمیر کنند اینجاست که تعمیر از ما وارد می شود و تلویزیون شما را که دارای مشکل است را از شما تحویل می گیرد و به شکل اصولی آن را تعمیر و به شما تحویل می دهد. ما در ادامه به مشکلات رایج تلویزیون های ال جی خواهیم پرداخت و چگونگی تعمیر تلویزیون ال جی آنها خواهیم پرداخت.

رایج ترین مشکلات تلویزیون ال جی

1. چشمک زدن چراغ پاور و تعمیر تلویزیون  ال جی
2. خاموش شدن ناگهانی و تعمیر تلویزیون ال جی
3. روشن نشدن و تعمیر تلویزیون ال جی
4. روشن شدن خود به خود تلویزیون های ال جی
5. روشن و خاموش شدن تلویزیون های ال جی

خب همانطور که می دانید بعضی از مشکلات را نمی توان با دست اشخاص غیر متخصص درست نمود پس ما تا جایی که بتوانیم با دستان افراد غیر متخصص درست شود توضیح خواهیم داد.

تعمیر تلویزیون ال جی که روشن نمی شوند:

اولین کاری که باید در این مشکل انجام بدهید این است اتصالات تلویزیون را به برق چک کنید تا مطمئن شوید تلویزیون به صورت کامل به برق وصل است. گاهی اوقات در این مشکل باید به محافظی که برق را به تلویزیون می رساند هم دقت کنید شاید مشکل و خرابی از محافظ مورد استفاده شده برای تلویزیون است.
در مدل های قدیمی تلویزیون های ال جی یک کیلید پاور در پشت دستگاه وجود داشت که حنما باید آن را روشن می کردید تا بتونید لز تلویزیون استفاده نمایید پس حتما دکمه پاور را چک کرده و در صورت خاموش بودن آن ، آن را بر روی روشن بگذارید.

اگر تصویری که به تلویزیون می رسد از یک گیرنده جدا از تلویزیون است اول دستگاه گیرنده را چک کنید و آن را عرض یابی کنید و اگر دستگاه گیرنده مشکل دارد آن را تعمیر کرده و یا یک دستگاه گیرنده جدید خریداری کنید.
در صورتی که تلویزیون به صورت کلی روشن نمی شود یا فقط لوگولی ال جی می آید و دوباره تلویزیون سیاه می شود در اینجا شما به یک تعمییر کار یا متخصص نیازمند هستید که تلویزیون شما را تعمییر کند.

تعمیر تلویزیون ال جی که چراغ پاور آن چشمک می زند:

اولین کاری که در این مشکل باید انجام بدهید این است که دستگاه های جانبی را از تلویزیون جدا کنید ( البته اگر لوازم جانبی به تلویزیون وصل باشد مانند: سینما خانوادگی) اگر باز هم مشکل مورد نظر حل نشد باید با یک متخصص تماس بگیرید که در این هنگام تعمیر از ما در خدمت شما خواهد بود تا بتواند به شما خدمات مورد نیاز را بدهد.
چشمک زدن چراغ پاور و آمدن تصویر در لحظه ایی و دوباره خاموش شدن و تعمییر آن:
این دو مشکل از رایج ترین مشکلات این تلویزیون ها هستند که به صورت کلی با دو کار می توان آن را درست نمود یکی از کار ها این است که:
1. چک کنید که تلویزیون به صورت کامل به برق وصل است یا نه و اینکه مشکلی در محافظ تلویزیون پیش آمده یا نه. یکی از راهکار هایی که می توانید اشتفاده نمایید این است که تلویزیون را به صورت مستقیم و بدون محافظ به برق وصل نمایید تا مطمئن شوید مشکل از برق نیست.
2. متاسفانه راه حل دوم این است که در اسرع وقت به یک تعمیر کار و متخصص تماس بگیرید و مشکل را با فرد متخصص در میان بگذارید که در اینکار تعمیر از ما میتواند به شما کمک کند.

تعمیر تلویزیون ال جی که خاموش و روشن می شود:

اگر در روزی به این مشکل بر خورده اید که تلویزیون روشن می شود لوگوی ال جی را نمایش می دهد و بعد از آن سریع خاموش می شود یا دارای مشکلات بسیار ساده است یا دارای مشکلات سخت افزاری در صورت داشتن مشکلات سخت افزاری می بایست تلویزیون را به دستان یک فرد متخصص بسپارید چون از دستان افراد غیر متخصص چیزی بر نمی اید در ادامه دلیل اینکه چرا باید فرد متخصص را برای اینکار انتخاب کنید را خواهیم گقت:
با نکته هایی که در پایین ذکر شده می توانید بفهمید که مشکل از سخت افزار تلویزیون شما است یا خیر.

1. محافظ تلویزیون را حتما چک کنید تا در انتقال برق شهری به تلویزیون مشکلی نباشد.( اگر دستگاه هر ثانیه خاموش روشن می شود یعنی مشکل از کابل های برق است)
2. دستگاه هایی که به تلویزیون وصل است را چک کنید شاید مشکل از اتصالات وسایل جانبی باشد.
3. یکی از دلایلی که تلویزیون خاموش می شود این است که شاید دستان شما هنگام کار با کنترل خورده باشد به دکمه تایمر که تلویزیون در این حالت همیشه در یک زمان خاص روشن و در یک زمان خاص خاموش می شود.
4. یکی دیگر از دلایل مشکل زا برای خاموش روشن شدن تلویزیون این است که کنترل تلویزیون دچار مشکل شده است پس برای اینکه اطمینان حاصل کنیم که مشکل از کنترل نیست باتری های کنترل برای مدت زمانی از کنترل خارج می کنیم.

تعمیر  سخت افزاری تلویزیون که با دستان افراد متخصص حل می شود:

به این حالتی که تلویزیون دارد در بین متخصصین ریبوت نام دارد. در درون همه تلویزیون ها قطعه ایی به نام مین برد وجود دارد که اگر دچار مشکل شود تلویزیون به حالت خرابی به شکل ریبوت خواهد رفت. برای تعمیر این مشکلات ما باید یا قطعه ای که تلویزیون را دچار مشکل کرده است را تعویض با تعمیر کنیم که در هر دو مشکل تعمیر از ما به شما کمک می کند. اگر بخواهید دست به تعویض دستگاه مین برد بزنید که از روش تعمیر آن قابل اطمینان تر است هزینه بیشتری را در بر خواهد داشت اگر هم بخواهید دست به تعمیر بزنید در امروزه روز ابزار های پیشرفته مانند دستگاه ریبال و دستگاه ریسولد مین برد تلویزیون شما را تعمیر می کنند. البته لازم به ذکر است که ما برای این شکل یک چیز را جا انداختیم آن هم این است که در بعضی از مواقع مشکلی برای مین برد پیش نیامده و قطعه ایی از پنل به مشکل بر خورده است.

تعمیر تلویزیون که خود به خود روشن می شود:

در این حالت در نود درصد مواقع مشکل به سادگی حل می شود اگر در مواقعی که تلویزیون خاموش و روشن می شود دقت کنید در جه زمانی اتفاق می افتد به راحتی قابل تشخیص است در پایین به آنها خواهیم پرداخت:

1. یکی از دلایلی که تلویزیون خاموش می شود این است که شاید دستان شما هنگام کار با کنترل خورده باشد به دکمه تایمر که تلویزیون در این حالت همیشه در یک زمان خاص روشن و در یک زمان خاص خاموش می شود.
2. یکی دیگر از دلایل مشکل زا برای خاموش روشن شدن تلویزیون این است که کنترل تلویزیون دچار مشکل شده است پس برای اینکه اطمینان حاصل کنیم که مشکل از کنترل نیست باتری های کنترل برای مدت زمانی از کنترل خارج می کنیم.
3. گاهی مواقع برق قطع و وصل می شود که تلویزیون ها در حالت خودکار خود را روشن می کنند.
به صورت کلی برای تلویزیون های ال جی مشکلات زیادی پیش نمی آید که تعمیر آن به دستان افراد غیر متخصص بر نیاید و اگر هم پیش آید با افراد متخصص در میان بگذارید تا آنها برای تعمیر تلویزیون ال جی شما وارد عمل شوند.

شرکت ال جی که نام کامل آن ال جی الکترونیکس یک شرکت چند ملیتی است که در شهر سئول کره جنوبی تاسیس شده است. شرکت ال جی یکی از بزرگترین شرکت های موجود در زمینه فناوری اطلاعات و صنعت الکترونیک می باشد. شرکت ال جی در سال 1958 تاسیس شده است و راه اندازی شرکت گلد استار برمی گردد. این شرکت دارای چهار بخش اصلی در سر دسته های خود است که عبارتند از: ارتباط سیار، لوازم خانگی، تولید تجهیزات سرمایشی و قطعات خودرو و سرگرمی های خانگی. اقن شرکت در سال 1395 شرکت زنیت را خریداری نمود که یک شرکت رادیویی بوده است این شرکت با خرید شرکت رنیت توانست 38 درصد از ال جی دیسپلی را در اختیار خود در بیاورد. ال جی اکترونیکس در سال 2008 توانست به چهارمین تولید کننده تلویزیون در سرار دنیا شد. این شرکت تا کنون دارای 75.000 کارمند است. 

خب همانطور که در خط های بالا خوانده اید در سال 1358 با نام گلد استار تاسیس شد و در سال 1359 با ساخت و تولید اولین رادیو کره ایی به پیام آور صنعت الکترونیک در کره شناخته شد. شرکت ال جی در خیلی از چیز ها پیشگام بوده و اولین محصولات را خود در کره به تولید رسانده به طور مثال می توان از: نخستین تلفن کره ایی در سال 1962 ، نخستین یخجال کره ایی در سال 1965 نحستین تلویزبون سیاه و سفید کره ایی در سال 1966 و دیگر محصولات که ال جی تولید نموده است. ال جی اولین شعبه خود را در نیویورک آمریکا در سال 1978 ساخت و اولین نمایندگی فروش خود را در خارج ار کشور خود تاسیس نمود. این شرکت در سال 1995 از کلد استار به ال جی تغییر نام داد به این دلیل که در سال های قبل با ادغام دو شرکت گلد استار و گلدات مجبور به تغییر شد. شرکت ال جی الکترونیکس تا سال 2020 حدودا 128 واحد عملیاتی را در سراسر جهان داشته و بیش از 75.000 نفر خدمه در شرکت خود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *