تعمیر تلویزیون هیوندا

تعمیر تلویزیون هیوندا

تعمیر تلویزیون هیوندا

نصب و راه اندازی تلویزیون هیوندا

تعداد تعمیرات

1000 +

تعداد نصب

1500 +

تعمیرکار

20 +

شرح خدمات
قیمت
نصب تلویزیون بر روی دیوار
300/000 الی 150/000 هر عدد
نصب تلویزیون بر روی پایه رومیزی
100/000 الی 50/000 هر عدد
اتصال به دستگاه ها
100/000 الی 50/000 هر عدد
تنطیم نرم افزاری تلویزیون
100/000 الی 50/000 هر عدد
تعویض و تعمیر برد تلویزیون
450/000 الی 250/000 هر عدد
تعویض و تعمیر پنل تلویزیون
450/00 الی 200/000 هر عدد
تعویض و تعمیر اسپیکر تلویزیون
400/000 الی 250/000 هر عدد
تعویض و تعمیر پاور تلویزیون
400/000 الی 200/000 هر عدد

تعمیر تلویزیون هیوندا

تعمیر تلویزیون هیوندای از نمونه تعمیراتی است که در مجموعه تعمیر از ما انجام می گیرد. شرکت هیوندای یک برند کره ایی است که در زمینه های مختلفی تولید می کند و یکی از این تولیدات تلویزیون می باشد. تلویزیون های هیوندای جر پر طرفدار ترین محصولاتی است که این شرکت تولید و بازار جهانی عرضه می کند. تعمیر تلویزیون هیوندای بسته به نوع مشکل می تواند متفاوت باشد چون قطعاتی که خراب می شوند نیاز به شکلی متفاوتی از تعمیر نیاز دارند. ما در تعمیر از ما تلاش می کنیم در ادامه چگونگی تعمیر تلویزیون هیوندای را به شما توضیح دهیم، پس همراه ما باشید تا به این موضوع بپردازیم.

مشکلات رایج تلویزیون هیوندای

تلویزیون هایی که امروزه تولید و به بازار عرضه می شوند یک سری نقطعه ضعف ها در سخت افزار و همچنین نقطعه قوت هایی در این زمینه دارد. نقطعه ضعف ها در طول زمان باعث می شوند تلویزیون به مشکلاتی بخورند و این مشکلات را می توانیم پیش بینی هم نمود، تلویزیون های هیوندای نیز به همین شکل هستند ما در ادامه مشکلات رایجی که برای این تلویزیون پیش می آِید خواهیم گفت. مشکل ها عبارتند از:

روشن نشدن

خاموش و روشن شدن

پخش نشدن صدا

صدا دارد ولی تصویری پخش نمی شود

صفحه نمایش تاریک شده است

این ها نمونه هایی از مشکلاتی است که در طول دوره استفاده از تلویزیون هیوندای ممکن است بر بخورید.

تعمیر تلویزیون هیوندای

تعمیر تلویزیون هیوندای که روشن نمی شود:

روشن نشدن تلویزیون هیوندای از مرسوم ترین مشکلاتی است که برای این تلویزیون می افتاد. اولین قدم برای تعمیر تلویزیون هیوندای که چنین مشکلی را دارد چک کردن کابل برق است تا بفهمیم کابل دچار مشکلی نشده باشد مشکلاتی مانند: قطع شدگی، هنگامی که دارید آن را چک می کنید ببینید که آیا کابل به صورت درستی به خود پریز متصل است یا در اتصال به مشکل برخورده است، چنان چه احساس کردید کابل درست کار نمی کند به یک متخصص مراجعه نمایید تا کابل را به کل عوض کند. در دومین قدم می توانید به سراغ دکمه پاور بروید چون ممکن است خاموش باشد اگر به این صورت است آن را روشن نمایید و اگر هم روشن است می توانید آن را خاموش و روشن کنید تا یک بار برق از تمام اجزای تلویزیون قطع و وصل شود. چنان چه تمام مراحلی که گفته شده را انجام داده ایید و هنوز که هنوزه تلویزیون روشن نمی شود مشکل از سخت افزار تلویزیون هیوندای است، این مشکل سخت افزاری در قطعه های مین برد و پاور می باشد. برای تعمیر تلویزیون هیوندای در این مرحله شما می توانید در یک زمان مناسب تلویزیون را به پیش یک متخصص ببرید تا مشکلات را حل نماید.

تعمیر تلویزیون هیوندای که خاموش و روشن می شود:

برای تعمیر تلویزیون هیوندای که روشن می شود نیاز است در اولین مرحله کابل برق را چک کنیم تا بفهمیم کابل دچار مشکلی نشده باشد مشکلاتی مانند: قطع شدگی، هنگامی که دارید آن را چک می کنید ببینید که آیا کابل به صورت درستی به خود پریز متصل است یا در اتصال به مشکل برخورده است، چنان چه احساس کردید کابل درست کار نمی کند به یک متخصص مراجعه نمایید تا کابل را به کل عوض کند. دومین مرحله را با رفتن به منوی تنظیمات دستگاه شروع می کنیم، وقتی به منوی تنظیمات رفتید سعی کنید به دنبال گزینه زمان خواب باشید و وقتی آن را پیدا کردید در صورت روشن بودن خاموش نمایید. زمان خواب تلویزیون را در زمان های خاصی خاموش و روشن می نماید طبق دستورات شما. چنان چه مراحلی که گفته شد را انجام دادید و تلویزیون به حالت قبلی خود بر نگشت به این معناست که مین برد دستگاه آسیب دیده است و می بایست این قطعه تعمیر یا تعویض بشود.

تعمیر تلویزیون هیوندای که صدا ندارد:

اولین قدم برای تعمیر تلویزیون هیوندای که صدا ندارد خاموش نمودن تلویزیون است تا بتوانیم به راحتی کار ها را انجام بدهیم. تمامی قدم های بعدی که می خواهید انجام دهید می بایست یک نکته را رعایت کنید آن هم وصل نبودن تلویزیون هیوندای به یک وسیله پخش صدا مانند سینما خانگی است چون اگر وصل باشد صدا باید از آن ها بخش بشوند. دومین قدم چک کردن کابلی است که از گیرنده به تلویزیون متصل می باشد این کابل وظیفه این را دارد که صدا و تصویر را به تلویزیون منتقل نماید و اگر به مشکل بر بخورد وظیفه خود را به خوبی نمی تواند انجام بدهد پس چنان چه حس کردید کابل مشکل دارد در اولین فرصت یک کابل جدید خریداری کنید. اگر همه کار های گفته شده را انجام داده اید و هنوز صدایی را نمی شنوید مشکل از درون تلویزیون هیوندای است، مشکل درونی از قطعه مین برد یا بلندگو می تواند نشاءت بگیرد در این صورت شما در اسرع وقت به یک متخصص مراجعه نمایید.

تعمیر تلویزیون هیوندای که صدا دارد ولی تصویر ندارد:

تعمیر تلویزیون هیوندای که صدا دارد ولی تصویر ندارد اولین قدمش همانند مشکل بالایی است . اولین قدم چک کردن کابلی است که از گیرنده به تلویزیون متصل می باشد این کابل وظیفه این را دارد که صدا و تصویر را به تلویزیون منتقل نماید و اگر به مشکل بر بخورد وظیفه خود را به خوبی نمی تواند انجام بدهد پس چنان چه حس کردید کابل مشکل دارد در اولین فرصت یک کابل جدید خریداری کنید. هنگامی که دارید کابل جدید یا کابل قدیمی را وصل می نمایید از ورودی های دیگری استفاده کنید چون ممکن است مشکل از ورودی ها نیز باشد. چنان چه کاری هایی که گفته شد را انجام داده ایید و نتیجه ایی را نگرفته ایید به احتمال خیلی زیاد مشکل از بک لایت یا پنل نمایشگر است. برای این که بفهمیم کدام یک از این دو است از یک نور مانند نور گوشی استفاده می کنیم، با انداختن نور درون پنل نمایشگر اگر تصویری تاریک دیدید یعنی بک لایت خراب شده است و اگر با انداختن نور چیزی مشاهده نمی کنید یعنی خود پنل نمایشگر خراب شده است در هر دوی این صورت بشدت به شما توصیه می کنیم به یک متخصص مجرب برای تعمیر مراجعه نمایید چون اگر این دو قطعه به شکل بدی تعمیر شوند دوباره تلویزیون هیوندای دچار چنین مشکلی خواهد شد.

تعمیر تلویزیون هیوندای که صفحه آن تاریک شده است:

برای تعمیر تلویزیون هیوندای که صفحه آن تاریک شده یک متخصص مراجعه نمایید چون این مشکل تنها یک منبع دارد آن هم خرابی بک لایت است، بک لایت قطعه ایی است که نور کافی را به صفحه نمایش می دهد.

 

تعمیر تلویزیون هیوندای در تعمیر از ما به صورت تخصصی انجام می شود و  این‌جور تعمیر ها می تواند به تلویزیون عمری دوباره ببخشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *