تعمیر تلویزیون اچ سی ال

تعمیر تلویزیون اچ سی ال
شرح خدمات
قیمت
نصب تلویزیون اچ سی ال بر روی دیوار
300/000 الی 150/000 هر عدد
نصب تلویزیون اچ سی ال بر روی پایه رومیزی
100/000 الی 50/000 هر عدد
اتصال به دستگاه ها
100/000 الی 50/000 هر عدد
تنطیم نرم افزاری تلویزیون اچ سی ال
100/000 الی 50/000 هر عدد
تعویض و تعمیر برد دستگاه اچ سی ال
450/000 الی 250/000 هر عدد
تعویض و تعمیر پنل تلویزیون اچ سی ال
450/00 الی 200/000 هر عدد
تعویض و تعمیر اسپیکر تلویزیون اچ سی ال
400/000 الی 250/000 هر عدد
تعویض و تعمیر پاور تلویزیون اچ سی ال
400/000 الی 200/000 هر عدد

تعمیر تلویزیون اچ سی ال

تعمیر تلویزیون اچ سی ال باعث می شود که تلویزیون عمر بیشتری داشته باشد. تلویزیون های برند اچ سی ال به صورت کلی دارای کیفیت خوب است و به راحتی دچار مشکل نمی شوند ولی خب، همانطور که می دانیم دستگاه های الکترونیکی با فرسوده شدن قطعاتشان دچار مشکلاتی می شوند و تلویزیون های برند اچ سی ال نیز از این الگو خارج نیستند. وقتی تلویزیون ها دچار مشکل می شوند دو راه حل رو به روی ماست اولی خرید یک تلویزیون جدید است و دومی تعمیر تلویزیون است که گزینه دوم در چند سال اخیر به دلیل های گسترده ایی به گزینه اول ترجیح داده‌شده است.

برای تعمیر تلویزیون اچ سی ال ما سعی می کنیم تا جایی که بشود به شما عزیزان یاد بدهیم که چگونه بدون داشتن دانش زیاد مشکل را پیدا و آن را تعمیر نمایید البته این را هم لازم است بگوییم تا جایی می توانیم این دانش را به شما منتقل کنیم که نیازی به تعمیرات سخت افزاری تلویزیون اچ سی ال نباشد. بیشتر اوقات برای تعمیر تلویزیون اچ سی ال و دیگر برند ها از عیب یابی شروع می کنیم و بعد شروع به تعمیر می نماییم. در ادامه به مشکلاتی که تلویزیون اچ سی ال بر می‌خورد می پردازیم و به تعمیر مشکلات تلویزیون اچ سی ال می پردازیم پس همراه کارشناسان تعمیر از ما باشید.

تعمیر تلویزیون اچ سی ال

تعمیر تلویزیون اچ سی ال که روشن نمی شود:

برای تعمیر تلویزیون اچ سی ال که روشن نمی شود در اولین مرحله شروع به دیدن کابل برقی که از تلویزیون به پریز متصل است می کنیم تا متوجه این شویم که کابل دچار ضرب خوردگی یا قطع شدگی خاصی نشده باشد برای این که مطمئن شویم کابل دچار مشکلی نیست و به خوبی کار می کند ( برق را درست از خود عبور می دهد ) توصیه می کنیم از جای دیگر خانه که پریز دارد استفاده نمایید. در مرحله دوم دکمه پاوری که کنار تلویزیون است را می بایست چک نمایید اگر بر روی روشن نیست که روشن نمایید اگر روشن است توصیه می کنیم که یک بار خاموش و روشن کنید تا دکمه به صورت درست جا برود چون اکثر این دکمه ها کمی سخت جا می روند. اگر تمامی مراحل قبلی را انجام داده اید و باز هم تلویزیون اچ سی ال روشن نمی شود به احتمال خیلی زیاد مشکل در مین برد یا پاور دستگاه شما است و برای این که بتوانید این مشکل حل را نمایید به یک متخصص نیاز دارید تا به تعمیر تلویزیون اچ سی ال شما بپردازد.

تعمیر تلویزیون اچ سی ال که روشن و خاموش می شود:

تعمیر تلویزیون اچ سی ال که روشن نمی شود کمی راحت تر از مشکل بالایی است. در اولین مرحله از این تعمیر توجه می کنیم به کابل برق دستگاه که بفهمیم کابل دچار مشکل نشده باشد چون ممکن است دلیل خاموش و روشن شدن دستگاه کم و زیاد شدن نوسانات برق باشد. برای این که مطمئن باشیم کابل دچار قطعی از داخل نیست به پریز برق دیگری در خانه متصل می کنیم یا کابل برق دستگاه را تعویض می نماییم. در دومین مرحله می رویم به سراغ تنظیمات به این خاطر که احتمال می رود تلویزیون بر روی حالت خواب باشد و در ساعتی از روز خاموش و روشن شود پس حتماً این موضوع را چک نمایید. بعد از این که تمامی این مراحل را رفتید و باز هم تلویزیون برای خود خاموش و روشن می شود مشکل شما قطعاتی به اسم های مین برد و پاور است که می بایست این دو عوض یا تعمیر شوند پس در این مرحله شما به یک تعمیرکار حرفه ایی نیاز دارید تا به مراجعه به آن تلویزیون اچ سی ال شما تعمیر شود.

تعمیر تلویزیون اچ سی ال که صدا دارد ولی تصویر ندارد:

اولین کاری که برای تعمیر تلویزیون اچ سی ال که این مشکل دارد انجام می دهیم این است که کنترل تلویزیون را برمی داریم و با زدن دکمه ایی مانند منو، می‌بینیم که آیا منو ظاهر می شود یا خیر اگر منویی ظاهر شد کابل متصل ریسیور را به یک ورودی دیگر از تلویزیون متصل کنید که با این صورت ممکن است کار کند، اگر با زدن دکمه منو چیزی بر روی تلویزیون نمایش داده نشد می توانید با انداختن نور درون تلویزیون به این پی ببرید که کدام از قسمت تلویزیون مشکل دارد اگر می خواهید بفهمید چطور در ادامه همراه باشید. اگر نور انداختید و تصویری تاریک را در پنل تلویزیون دیدید مشکل شما بک لایت دستگاه است و اگر تصویری ندیدید مشکل از پنل نمایشگر است برای تعمیر این دو مشکل می بایست به یک تعمیر کار حرفه ایی مراجعه نمایید تا بتواند تلویزیون اچ سی ال شما را تعمیر کند. در این مشکل ورودی های تلویزیون هم می توانند دخیل باشند.

تعمیر تلویزیون اچ سی ال که صدا ندارد:

تعمیر تلویزیون اچ سی ال که صدا ندارد بسته به نوع مبدأ مشکل می تواند متفاوت باشد. اولین کاری که برای این مشکل انجام می دهیم این است که ورودی های مختلف را امتحان می نماییم تا ببینیم صدایی را می شنویم یا نه. در دومین کار می بایست بدانید که تلویزیون به جای دیگری مانند ساندبار یا سینما خانگی وصل نیست یا اگر وصل است مشکل از سینما خانگی شما است. بعد از این که دو کار یا دو مرحله قبلی را انجام دادید و باز هم مشکلتان حل نشده می تواند مشکل از بلندگو یا مین برد تلویزیون اچ سی ال باشد که در این صورت به یک تعمیر کار حرفه ایی نیاز دارید تا بتواند به تعمیر تلویزیون اچ سی ال شما بپردازد. این نکته نیز لازم به ذکر است که باید بدانید آن چیزی که از تلویزیون پخش می شود دارای مشکل صدا نیست و مشکل دیگری هم ندارد، برای مطمئن شدن در این زمینه می توانیم از یک فلش برای پخش نمودن موسیقی استفاده کنیم تا مطمئن شویم مشکل از تلویزیون است که صدایی را پخش نمی کند.

مجموعه تعمیر از ما می تواند با تعمیر تلویزیون اچ سی ال شما بهتان کمک شایانی کند و خاطر شما را از این موضوع راحت کند فقط کافی است شما به ما اعتماد داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *