تعمیر تلویزیون هاردستون

تعمیر تلویزیون هاردستون

تعمیر تلویزیون هاردستون

نصب و راه اندازی تلویزیون هاردستون

تعداد تعمیرات

1000 +

تعداد نصب

1500 +

تعمیرکار

20 +

شرح خدمات
قیمت
نصب تلویزیون بر روی دیوار
300/000 الی 150/000 هر عدد
نصب تلویزیون بر روی پایه رومیزی
100/000 الی 50/000 هر عدد
اتصال به دستگاه ها
100/000 الی 50/000 هر عدد
تنطیم نرم افزاری تلویزیون
100/000 الی 50/000 هر عدد
تعویض و تعمیر برد تلویزیون
450/000 الی 250/000 هر عدد
تعویض و تعمیر پنل تلویزیون
450/00 الی 200/000 هر عدد
تعویض و تعمیر اسپیکر تلویزیون
400/000 الی 250/000 هر عدد
تعویض و تعمیر پاور تلویزیون
400/000 الی 200/000 هر عدد

تعمیر تلویزیون هاردستون

تعمیر تلویزیون هاردستون ساده تر از تعمیر دیگر تلویزیون های برند خارجی در کشورمان انجام می شود به این خاطر که این شرکت تمام قطعاتش را در داخل کشور تولید و به بازار ارائه می کند. شرکت هاردستون همان ‌طور که در خط قبلی خواندید یک برند ایرانی است و در ایران نیز بسیار پرطرفدار است. برای تعمیر تلویزیون هاردستون بهتر است که اول از عیب یابی شروع کرده و بعد به سراغ تعمیر برویم چون اگر عیب یا مشکل تلویزیون را به درستی درک نکرده باشیم نمی توانید آن را تعمیر کنیم، ما می خواهیم در تعمیر تلویزیون هاردستون با شما عیب یابی و مشکل یابی کنیم و بعد آن را تعمیر نماییم. در ادامه به چندین مشکل رایج تلویزیون هاردستون می پردازیم و در ادامه آن به تعمیر تلویزیون هاردستون خواهیم پرداخت.

مشکلات رایج تلویزیون هاردستون

همان‌ طور که می دانید همه تلویزیون های موجود در بازار دارای طول عمری هستند و وقتی این طول عمر اگر به پایان برسد دچار مشکلاتی می شود، این مشکلات گفته شده در برند های تلویزیون می تواند متفاوت باشد چون هر شرکت تلویزیونی دارای یک نقطه ضعف است. در ادامه چندین مشکل تلویزیون هاردستون را برای شما بیان می کنیم.

روشن نشدن

خاموش و روشن شدن

صدا پخش نمی شود

صدا دارد ولی تصویر ندارد

تاریک شدن صفحه نمایش

چندین مورد بالا از رایج ترین مشکلات تلویزیون هاردستون هستند که می شود آن ها را تعمیر نمود.

تعمیر تلویزیون هاردستون

تعمیر تلویزیون هاردستون که روشن نمی شود:

برای تعمیر تلویزیون هاردستون که روشن نمی شود مرحله به مرحله می بایست پیش برویم. اولین مرحله دیدن کابل برقی است که از تلویزیون به پریز متصل است برای این از کابل دیدن می کنیم تا بفهمیم کابل به درستی به پریز متصل شده باشد و دلیل دیگری که از کابل دیدن می کنیم این است که بفهمیم کابل دچار قطعی از درون نیست، چنان چه احساس می کنید کابل، برق را از خود عبور نمی دهد در اولین فرصت به یک تعمیرکار ماهر مراجعه نمایید چون برای تعمیر نیاز به یک سری ابزار است و چنان چه کابل درست کار می کند به سراغ دومین مرحله می رویم، در این مرحله شما باید دکمه پاوری که در کنار تلویزیون است را چک نمایید تا اگر خاموش است روشن و اگر روشن است آن را یک بار خاموش روشن نمایید. چنان چه تمامی مراحل گفته شده را انجام دادید و هیچ تغییری در تلویزیون هاردستون اعمال نشد به این معناست که نیاز به یک متخصص دارید تا به تعمیر تلویزیون هاردستون شما بپردازید.

تعمیر تلویزیون هاردستون که خاموش و روشن می شود:

اولین گام برای تعمیر تلویزیون هاردستون که همچنین مشکلی دارد چک کردن کابل برق است چون در این مشکل به احتمال بسیار زیادی این کابل به شکل نادرستی به پریز متصل می باشد چنان چه با چک کردن کابل مشکلی دیدید آن را درست نمایید و به سراغ گام بعدی بروید، دومین گام دارای یک شرط می باشد آن هم این است که تلویزیون باید در زمان های خاصی از روز خاموش و روشن شود که در این صورت شما می توانید با مراجعه به منوی تنظیمات زمان خواب را خاموش نمایید تا تلویزیون به حالت قبل برگردد. چنان چه تمامی گام هر را برداشتید ولی تلویزیون همان مشکل را دارد مشکل از مین برد تلویزیون می باشد و می بایست در این مرحله به یک متخصص مراجعه نمایید.

تعمیر تلویزیون هاردستون که صدا ندارد:

تعمیر تلویزیون هاردستون که صدایی را پخش نمی کند مانند دیگر مشکلات نیاز به این دارد که مرحله به مرحله پیش برویم. قبل از انجام کاری توجه داشته باشید که تلویزیون به یک دستگاه ثالث مانند سینما خانگی یا ساندبار برای بخش صدا متصل نباشد. اولین مرحله چک کردن کابلی است که از تلویزیون به گیرنده متصل است به این خاطر این کار را انجام می دهیم چون دقیقاً همین کابل مسئول رساندن تصویر و صدا به تلویزیون می باشد، بعد از چک کردن اگر حس کردید کابل مشکل دارد آن را عوض کنید و از کابل جدید استفاده نمایید در هنگام اتصال کابل جدید یا همان کابل قبلی از یک ورودی دیگر استفاده نمایید چون ممکن است  مشکل از ورودی باشد. اگر با انجام کار های گفته شده مشکلتان حل شد یعنی کابل دچار مشکل شده بود ولی اگر مشکلتان حل نشد به احتمال بسیار زیادی مشکل از مین برد یا بلندگو های تلویزیون هادرستون است که در این صورت نیاز به یک متخصص دارید تا به تعمیر تلویزیون هاردستون شما بپردازد.

تعمیر تلویزیون هاردستون که صدا دارد ولی تصویر ندارد:

تعمیر تلویزیون هاردستون که صدا دارد ولی تصویری ندارد مانند مشکل بالایی است. اولین مرحله چک کردن کابلی است که از تلویزیون به گیرنده متصل است به این خاطر این کار را انجام می دهیم چون دقیقاً همین کابل مسئول رساندن تصویر و صدا به تلویزیون می باشد، بعد از چک کردن اگر حس کردید کابل مشکل دارد آن را عوض کنید و از کابل جدید استفاده نمایید در هنگام اتصال کابل جدید یا همان کابل قبلی از یک ورودی دیگر استفاده نمایید چون ممکن است  مشکل از ورودی باشد. چنانچه کار های گفته شده را پشت سر گذاشته ایید ولی هیچ فرقی را مشاهده نمی کنید به این معناست که بک لایت با پنل نمایشگر به مشکل خورده است. برای این که بفهمیم کدام از این دو قطعه است نوری را به درون تلویزیون می اندازیم و اگر تصویری را دیدیم یعنی بک لایت خراب شده است و اگر تصویری ندیدید یعنی پنل نمایشگر خراب شده است و نیاز به تعویض دارد.

تعمیر تلویزیون هاردستون که صفحه آن تاریک شده است:

خب تعمیر این مشکل بسیار ساده است چون یک قطعه می تواند تلویزیون هاردستون را به این روز بی اندازد آن هم بک لایت است، بک لایت یک قطعه ایی است که به صفحه نمایش نور کافی برای پخش نمودن تصویر را می دهد. پس در اسرع وقت برای تعمیر چنین مشکلی به متخصص مراجعه نمایید.

تعمیر از ما می تواند مشکلات تلویزیون هاردستون را تعمیر کند زیرا دارای افراد مجرب در این زمینه است. ما در مجموعه خود منتظر تماس شما برای ارائه خدمات خود هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *