تعمیر تلویزیون اکولوکس

تعمیر تلویزیون اکولوکس

تعمیر تلویزیون اکولوکس

نصب و راه اندازی تلویزیون اکولوکس

تعداد تعمیرات

1000 +

تعداد نصب

1500 +

تعمیرکار

20 +

شرح خدمات
قیمت
نصب تلویزیون اکولوکس بر روی دیوار
300/000 الی 150/000 هر عدد
نصب تلویزیون اکولوکس بر روی پایه رومیزی
100/000 الی 50/000 هر عدد
اتصال به دستگاه ها
100/000 الی 50/000 هر عدد
تنطیم نرم افزاری تلویزیون اکولوکس
100/000 الی 50/000 هر عدد
تعویض و تعمیر برد دستگاه اکولوکس
450/000 الی 250/000 هر عدد
تعویض و تعمیر پنل تلویزیون اکولوکس
450/00 الی 200/000 هر عدد
تعویض و تعمیر اسپیکر تلویزیون اکولوکس
400/000 الی 250/000 هر عدد
تعویض و تعمیر پاور تلویزیون اکولوکس
400/000 الی 200/000 هر عدد

تعمیر تلویزیون اکولوکس

تعمیر تلویزیون اکولوکس از آن جا که یک شرکت ایرانی است نسبت به برند های خارجی راحت تر انجام می شود. برند اکولوکس در سال های اخیر از جمله برند های ایرانی است که شروع به تولید انواع دستگاه الکترونیکی کرده است و می توان گفت که موفق شده است از جمله تولیدات برند اکولوکس تلویزیون است. تلویزیون های این برند با داشتن کیفیت مناسب می تواند کاربران خود را راضی نگه دارد ولی خب از آن جایی که تلویزیون یک وسیله الکترونیکی است دچار مشکلاتی می شود و این مشکلات باعث می شوند نیاز به تعمیر داشته باشند. برای تعمیر تلویزیون اکولوکس نیازی به این نیست که به یک تعمیرکار مراجعه نماییم چون برخی از مشکلات را می توان با عوض کردن کابل یا رفتن به تنظیمات حل نمود.

تعمیر تلویزیون اکولوکس اگر به صورت درست و اصولی انجام بشود باعص می شود تلویزیون عمری دوباره به خود بگیرد. ما در تعمیر از ما توانستیم با انجام تحقیقات و تجربیات کاربرانی که از تلویزیون اکولوکس استفاده می کنند مشکلاتی که برای این دستگاه پیش می آید را پیدا و چگونگی تعمیر درست در این دستگاه را کشف کنیم. در ادامه همراه کارشناسان تعمیر از ما باشید تا به تعمیر تلویزیون اکولوکس بپردازیم.

تعمیر از ما نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیون اکولوکس

 تعمیر تلویزیون اکولوکس که صدا دارد ولی تصویر ندارد:

برای تعمیر تلویزیون اکولوکس که به این مشکل برخورده است در اولین قدم کنترل تلویزیون را بر می داریم و بر روی یک دکمه می فشاریم تا ببینیم آیا چیزی را نشان می دهد یا خیر برای مثال می توانیم بر روی دکمه کم و زیاد کردن صدا امتحان کنیم تا ببینیم انیمیشن کم زیاد کردن صدا را نشان می دهد یا خیر اگر نشان داد یعنی این که کابل یا ورودی به مشکل برخورده است برای این که مشکل حل شود با استفاده از کابلی جدید ورودی دیگری را امتحان می نماییم. اگر چیزی را نشان نداد همان زمانی که دکمه کم و زیاد صدا را فشار دادید یعنی اینکه قطعات بک لایت یا خود پنل نمایشگر مشکل دارد. برای این که بفهمیم که کدام از این دو قطعه مشکل دارد با استفاده از نور گوشی درون پنل نمایشگر را نگاه می کنیم اگر تصویری با نور بسیار کمی دارد پخش می شود یعنی بک لایت به مشکل خرده است ولی اگر چیزی را نمی بینید یعنی خود پنل نمایشگر به مشکل خرده است. برای این که این دو قطعه تعویض شود به یک متخصص نیاز دارید تا به صورت درست تعمیر تلویزیون اکولوکس شما انجام شود.

تعمیر تلویزیون اکولوکس که روشن نمی شود:

اولین کاری که برای تعمیر تلویزیون اکولوکس که روشن نمی شود انجام می دهیم چک کردن کابل برقی که به تلویزیون انرژی می دهد برای این چک می کنیم تا بفهمیم کابل دچار ضرب خوردگی یا قطع شدگی نشده باشد، بعد از انجام این کار توصیه می کنیم تا تلویزیون را به پریز دیگری وصل نمایید. در دومین کار دکمه پاوری که در کنار دستگاه است را می بینیم که روشن است یا نه اگر خاموش است آن را روشن نمایید. اگر با انجام دو کار قبلی توانستید مشکلتان را حل نمایید یعنی کار تمام شده ولی اگر هنوز تلویزیون روشن نمی شود یعنی مین برد یا پاور دستگاه به مشکل خورده است و نیاز به تعمیر دارد که اینگونه تعمیر ها را افزاد متخصص و بلد کار می بایست انجام بدهند.

تعمیر تلویزیون اکولوکس که روشن و خاموش می شود:

تعمیر تلویزیون اکولوکس که روشن نمی شود تقریبا مانند مشکل بالا است و اولین مرحله از تعمیر نیز کاملا شباهت دارد. اولین کار این است که کابل برق را نگاه می کنیم که مشکلی در آن نباشد مشکلاتی مانند خوب جا نرفتن در پریز یا قطع شدگی کابل. بعد از گذراندن این مرحله به سوی تنظیمات بروید تا ببینید آیا تلویزیون بر روی حالت خواب است یا خیر چون بر روی این حالت دستگاه خود را در ساعت هایی از روز خاموش و روشن می نماید. اگر با انجام دو مرحله قبلی باز هم مشکل دارید و دستگاه خاموش و روشن می شود به احتمال بسیار زیادی مشکل در مین برد یا پاور دستگاه است. برای این که این دو قطعه تعمیر شوند نیاز به یک متخصص با تحربه دارید پس در انتخاب متخصص توجه نمایید.

تعمیر تلویزیون اکولوکس که صدا ندارد:

تعمیر تلویزیون اکولوکس که این مشکل را دارد به نسبت به دو مشکلات قبلی راحت تر است. دز اولین مرحله تعمیر شروع می کنیم به عوض نمودن کابلی که از ریسیور به تلویزیون متصل است و بعد از تعویض کابل ورودی دیگری را نیز امتحان نمایید. برای این که اطمینان حاصل کنیم از مشکل صدا از یک فلش که درونش یک موسیقی است استفاده می کنیم. بعد از انجام تمامی این مراحل سعی کنید اول از همان ریسیور صدایی را پخش کنید اگر صدایی پخش شد یعنی مشکل حل شده ولی اگر صدایی ندارید از قلش امتحان کنید اگر صدا پخش بشود یعنی تلویزیون به درستی کار می کند ولی اگر همچنان صدایی را ندارید، مشکل از بلندگو های درونی یا مین برد است که نیاز به تعویض و تعمیر دارد.

تعمیر تلویزیون اکولوکس که در پنل نمایشگر آن خط افتاده است:

همیشه این چنین مشکلات تلویزیون ها از جمله تلویزیون اکولوکس بر می گردد به بک لایت. برای تعمیر تلویزیون اکولوکس که چنین مشکلی دارد توصیه می شود در اسراع وقت آن را به یک متخصص ببرید چون می تواند به پنل نیز آسیب بزند و باعث بشود هزینه ایی بیشتر را خرج کنید پس حتما این مشکل را جدی بگیردید.

مشکلات تلویزیون اکولوکس

خب همانطور که در بالا دیدید تقریبا می توان گفت شما متوجه مشکلاتی که تلویزیون های اکولوکس بر میخورند آشنا شده ایید و از آن مهم تر فهمیدید که چگونه تعمیر می شوند یا کدام قسمت از این دستگاه ها دچار مشکل شده اند. اگر بخواهیم خیلی خلاصه وار برای شما عزیزان مشکلاتی که تلویزیون اکولوکس به آن بر می خورد را بازگو کنیم به شکل زیر می شود:

  1. روشن نشدن
  2. خاموش و روشن شدن
  3. نداشتن صدا
  4. خط افتادگی در پنل نمایشگر
  5. داشتن صدا بدون نصویر

تعمیر از ما با داشتن کادری مجرب در انجام تعمیر تلویزیون می تواند به شما کمک زیادی بکند، شما می توانید با اعتماد به این مجموعه خیال خود را بابت تعمیر تلویزیون اکولوکس راحت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *