تعمیر تلویزیون دسینی

تعمیر تلویزیون دسینی
شرح خدمات
قیمت
نصب تلویزیون دسینی بر روی دیوار
300/000 الی 150/000 هر عدد
نصب تلویزیون دسینی بر روی پایه رومیزی
100/000 الی 50/000 هر عدد
اتصال به دستگاه ها
100/000 الی 50/000 هر عدد
تنطیم نرم افزاری تلویزیون دسینی
100/000 الی 50/000 هر عدد
تعویض و تعمیر برد دستگاه دسینی
450/000 الی 250/000 هر عدد
تعویض و تعمیر پنل تلویزیون دسینی
450/00 الی 200/000 هر عدد
تعویض و تعمیر اسپیکر تلویزیون دسینی
400/000 الی 250/000 هر عدد
تعویض و تعمیر پاور تلویزیون دسینی
400/000 الی 200/000 هر عدد

تعمیر تلویزیون دسینی

تعمیر تلویزیون دسینی از نمونه تعمیراتی است که در تعمیر از ما انجام می شود. شرکت دسینی یک برند ایرانی است که محصولات بسیار زیادی در زمینه لوازم خانگی تولید می نماید و تلویزیون جزئی از این تولیدات می باشند. تعمیر تلویزیون دسینی را ما سعی می کنیم تا حد توانمان برای شما ساده و قابل فهم توضیح دهیم تا بیشتر مراحل را شما خودتان در خانه انجام دهید تا موقعی که، مشکل سخت افزاری شود و برای تعمیر تلویزیون دسینی که مشکل سخت افزاری دارد نیاز به یک سری ابزار و از آن مهم تر تخصص در تعمیر باشد. در ادامه همراه تعمیر از ما باشید تا در مورد تعمیر تلویزیون دسینی صحبت کنیم و راهکار هایی را در اختیار شما بگذاریم.

تعمیر تلویزیون دسینی

تعمیر تلویزیون دسینی که روشن نمی شود:

اولین قدم برای تعمیر تلویزیون دسینی که روشن نمی شود چک کردن کابل برق است به این خاطر که متوجه شویم کابل به شکل درستی به پریز متصل است یا کابل ضرب دیدگی نداشته باشد برای این که تقریباً مطمئن شویم برق کامل به تلویزیون می رسد دستگاه را به یک پریز دیگر متصل نمایید. در دومین قدم میریم به سراغ دکمه پاوری که در کنار تلویزیون می باشد تا ببینیم روشن است یا خاموش، اگر خاموش بود آن را روشن و اگر روشن بود یک بار آن را خاموش و روشن کنید. اگر تمام قدم هایی که گفته شد را برداشتید و باز هم تلویزیون روشن نمی شود مشکل شما سخت افزاری است و می بایست به یک متخصص مراجعه نمایید تا بتواند قطعه مین برد یا پاور را عوض کند. توصیه می کنیم در انتخاب متخصص توجه زیادی را به خرج دهید.

تعمیر تلویزیون دسینی که خاموش و روشن می شود:

تعمیر تلویزیون دسینی که خاموش و روشن می شود در ابتدا همانند بالا است. در ابتدا برای این مشکل شروع می کنیم به دیدن کابل برقی که از تلویزیون به پریز متصل است تا متوجه شویم مشکلاتی اعم از قطع شدگی یا ضرب خوردگی نداشته باشد. بعد از انجام این کار تلویزیون را روشن نمایید و به تنظیمات بروید تا ببینید دارای زمان خواب است یا خیر اگر دارای زمان خواب می باشد آن را خاموش نمایید ( زمان خواب باعث می شود دستگاه در زمان های مشخصی از روز خاموش و روشن شود پس حواستان به این نکته باشد ). اگر همچنان نتوانستید مشکلتان را حل نمایید و دستگاه خاموش و روشن می شود به احتمال خیلی زیاد مشکل از مین برد است در این صورت شما نیاز به یک متخصص ماهر دارید پس در انتخاب آن توجه لازم را داشته باشید.

تعمیر تلویزیون دسینی که صدا ندارد:

برای تعمیر تلویزیون دسینی که صدا ندارد در اولین فرصت به سراغ کابلی که از تلویزیون به گیرنده متصل است می رویم تا مانند دو مشکل قبل بفهمیم خراب نشده باشد برای اطمینان از این مشکل می توانیم از یک کابل جدید استفاده نمایید و سعی کنید در هنگام خرید کابل برند معروفی آن را تولید کرده باشد. کار دیگری که انجام می دهیم این است که می بینیم تلویزیون بر روی میوت نباشد یا به یک دستگاه دومی مانند ساندبار یا سینما خانگی متصل نباشد چون در صورت متصل بودن به این دستگاه ها می بایست صدا از این دو دستگاه پخش بشود. اگر تمامی مراحلی که گفته شد را انجام داده ایید و هنوز که هنوزه مشکلتان حل نشده مشکل اصلی به مین برد یا بلندگو ها یا ممکن است سیم پیچی های بلندگو های تلویزیون به مشکل خورده باشد که در این صورت نیاز به یک متخصص دارید.

تعمیر تلویزیون دسینی که صفحه نمایش آن تاریک شده است:

برای تعمیر تلویزیون دسینی که صفحه نمایش آن تاریک شده است از همان اول نیاز به یک متخصص دارید چون در بیشتر اوقات بک لایت تلویزیون به مشکل بر می‌خورد و نور صفحه نمایش کم می شود، بک لایت صفحه ایی که در پشت نمایشگر قرار می گیرد و نور را به آن انتقال می دهد. یک راه دیگر داریم که این راه با یک شرط دارد آن هم این است که صفحه نمایش به مقدار کمی نورش کم شده باشد در این صورت می توانید به منوی تنظیمات بروید و در تنظیمات نمایشگر آن را روشن تر کنید.

تعمیر تلویزیون دسینی که صدا دارد ولی تصویر ندارد:

تعمیر تلویزیون دسینی که صدا دارد ولی تصویر ندارد تقریباً از دیگر تعمیر ها ساده تر است چون با خرید یک کابل و عوض کردن ورودی به احتمال خیلی زیاد مشکل حل می شود اگر می خواهید بدانید چطور در ادامه همراه ما باشید. در اولین کار کابلی که به تلویزیون و گیرنده وصل است را چک می کنیم تا ببینم به درستی با جفت دستگاه ها وصل است یا این که دارای ضرب خوردگی است یا نه، بعد از چک کردن کابل اگر مطمئن نیستید که سالم است با خرید یک کابل جدید که در شرکتی معروف تولید می شود آن را جایگزین کنید. بعد از این مرحله دوباره آن را به جفت دستگاه از یک ورودی دیگر متصل کنید اگر با انجام کار های گفته شده هنوز دارای مشکل هستید، یکی از این دو قطعه که بک لایت و صفحه نمایش هستند باعث همچنین مشکلی شده اند ما می توانیم بفهمیم که کدام از این دو قطعه است آن هم با انداختن نور گوشی، نور گوشی را در صفحه نمایش بیندازید اگر تصویری تاریکی را می بینید یعنی مشکل از بک لایت است و اگر هم تصویری نمی بینید مشکل و ایراد از صفحه نمایش است. توصیه می کنیم در این مرحله حتماً به یک متخصص ماهر مراجعه کنید چون اگر این مشکل به صورت درست تعمیر نشود دوباره شما را اذیت خواهد کرد پس توجه لازم را در این مسیر خرج کنید.

 

ما در تعمیر از ما در حال تلاشیم تا بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات را به همراه تجربه برای تعمیر تلویزیون های مختلف از جمله تعمیر تلویزیون دسینی به یکدیگر پیوند بزنیم، شما می توانید با اطمینان کامل به تعمیر از ما بهترین خدمات را دریافت کنید. ما در مجموعه خود منتظر شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *