تعمیر تلویزیون بنس

تعمیر تلویزیون بنس

تعمیر تلویزیون بنس

نصب و راه اندازی تلویزیون بنس

تعداد تعمیرات

1000 +

تعداد نصب

1500 +

تعمیرکار

20 +

شرح خدمات
قیمت
نصب تلویزیون بنس بر روی دیوار
300/000 الی 150/000 هر عدد
نصب تلویزیون بنس بر روی پایه رومیزی
100/000 الی 50/000 هر عدد
اتصال به دستگاه ها
100/000 الی 50/000 هر عدد
تنطیم نرم افزاری تلویزیون بنس
100/000 الی 50/000 هر عدد
تعویض و تعمیر برد دستگاه بنس
450/000 الی 250/000 هر عدد
تعویض و تعمیر پنل تلویزیون بنس
450/00 الی 200/000 هر عدد
تعویض و تعمیر اسپیکر تلویزیون بنس
400/000 الی 250/000 هر عدد
تعویض و تعمیر پاور تلویزیون بنس
400/000 الی 200/000 هر عدد

تعمیر تلویزیون بنس

تعمیر تلویزیون بنس از نمونه تعمیراتی است که در تعمیر از ما انجام می شود.شرکت بنس با تولید لوازم خانگی و الکترونیکی در ایران توانست خود را در بازار ثابت نماید، شرکت بنس یک برند ایرانی است و این موضوع باعث می شود که از دو صورت برای تعمیر لوازم این شرکت به نفع ما باشد اولین موضوع این است که قطعات تولیدی این برند به اندازه کافی در بازار موجود است و دومین موضوع طراحی و ساخت آن با دانش ایرانی است که این نشان می دهد برای تعمیر، کار زیاد سختی نداریم. از آنجایی که تلویزیون های بنس یک دستگاه الکترونیکی هستند در روزی دچار مشکل می شوند و نیاز به تعمیر پیدا می کند برای تعمیر تلویزیون بنس در برخی از موارد نیازی به دانش خاصی نیست و می توانیم خودمان آن ها را حل نماییم. در ادامه همراه تعمیر از ما باشید تا به تعمیر تلویزیون بنس بپردازیم.

تعمیر تلویزیون بنس

تعمیر تلویزیون بنس همان‌طور که در بالا گفتیم در برخی از وارد نیازی به افراد متخصص و وسایل تخصصی ندارد پس می توانیم خودمان آن ها را انجام دهیم ما در ادامه به تعمیر مشکلات تلویزیون بنس می پردازیم و نحوه تعمیر آن ها را برای شما توضیح می دهیم تا موقعی که نیاز به یک متخصص باشد. تعمیر انواع مشکلات تلویزیون بنس به شکل زیر می باشد:

تعمیر تلویزیون بنس که روشن نمی شود:

برای تعمیر تلویزیون بنس که روشن نمی شود در اولین قدم شروع به دیدن کابل برق می کنیم تا ببینیم آیا مشکلی در کابل هست یا نه مشکلاتی مانند: قطعی یا ضرب خوردگی. برای این که مطمئن شویم کابل مشکلی ندارد می توانیم با جا به جایی تلویزیون به محلی دیگر که پریز دارد کابل را امتحان کنیم. در دومین قدم به سوی دکمه پاوری که در کنار دستگاه است می رویم تا ببینیم آیا روشن است یا نه اگر روشن است که هیچ اگر خاموش است آن را بر روی حالت روشن بگذارید. اگر با انجام دو کار قبلی هنوز هم نتوانستید تلویزیون را روشن نمایید مشکل شما پاور یا مین برد دستگاه است برای تعمیر این دو قطعه نیاز به فردی مجرب دارید تا بدون آسیب به تلویزیون بنس آن را بتواند به راحتی تعمیر نماید قبل از اینکه برای تعمیر مراجعه کنید سعی کنید دوباره مراحل قبلی را انجام دهید تا اطمینان کامل را از مشکل سخت افزاری داشته باشید.

تعمیر تلویزیون بنس که صدایی پخش نمی کند:

اولین کار برای تعمیر تلویزیون بنس که صدایی را پخش نمی کند چک کردن این است که تلویزیون بر روی میوت نباشد بعد از این که چک کردید به سوی کابل که از ریسیور به تلویزیون متصل شده است بروید و ورودی آن را عوض نمایید چون ممکن است یک مشکل کوچک برای کابل ها پیش آمده باشد یا این که ورودی به مشکل برخورده است اگر همچنان بعد از انجام دو کار قبلی صدایی ندارید با عوض نمودن همان کابل متصل به ریسیور و تلویزیون راه جدیدی را امتحان نمایید. لازم به ذکر است که توجه کنید تا دستگاه به سینما خانگی یا ساندباری متصل نباشد اگر به این دو وسیله وصل است و صدایی ندارید ما مقاله ایی در مورد تعمیر سینما خانگی یا تعمیر ساندبار نوشته اییم که می توانید با مراجعه به این دو مقاله شکل خود را حل نمایید. اگر هنوز صدایی را ندارید ممکن است مشکل از مین برد یا بلندگو های دستگاه باشد که می بایست برای تعمیر به یک متخصص مراجعه کنید تا دستگاه را به درستی تعمیر کند.

تعمیر تلویزیون بنس که خاموش و روشن می شود:

تعمیر تلویزیون بنس که خاموش و روشن می شود کمی همانند تعمیر مشکل اول است. برای تعمیر این مشکل اول از همه به سراغ کابل برق می رویم و این دفعه چک می کنیم که کابل به درستی به پریز متصل باشد. دومین کاری که انجام می دهیم برای این مشکل رفتن به منوی تنظیمات است تا چک کنیم تلویزیون بر روی حالت خواب نباشد چون در این حالت تلویزیون در ساعت های خاصی از روز خاموش و روشن می شود. با انجام دو مرحله قبلی تلویزیون شما می بایست به حالت قیلی برگردد ولی اگر به این صورت نشد مشکل شما برمی گردد به مین برد که در این صورت نیاز به کسی دارید تا به تعمیر تلویزیون بنس شما بپردازد.

تعمیر تلویزیون بنس که صدا دارد ولی تصویر ندارد:

برای تعمیر تلویزیون بنس که دچار این مشکل است توصیه می کنیم در مرحله اول از ورودی های مختلف تلویزیون استفاده نمایید. بعد از اینکه این مرحله را گذراندید ولی تلویزیون درست نشد می توانید با عوض کردن کابلی که از تلویزیون به ریسیور رد و بدل شده دوباره سعی کنید تلویزیون را روشن و بینید مشکل حل شده است یا خیر. اگر هنوز هم مشکلتان حل نشد به احتمال زیاد مشکلتان در پنل نمایشگر یا بک لایت تلویزیون است. شما در خانه خود می توانید بفهمید که کدام از این دو قطعه مشکل دارد آن هم با استفاده از نور گوشی! شما می توانید با انداختن نور گوشی بر روی نمایشگر ببینید که آیا تصویری به صورت خیلی تاریک در حال پخش شدن است یا خیر اگر تصویری تاریک پخش می شود یعنی مشکل از بک لایت است ولی اگر چیزی را نمی توانید ببینید یعنی مشکلتان پنل نمایشگر است. در هر دوی این مشکلتان شما می بایست به یک متخصص مجرب مراجعه کنید تا آن را تعمیر کنید. حتما به این توجه کنید که تلویزیون را به کسی که توانایش را دارد سپرده اید.

تعمیر تلویزیون بنس که صدا و تصویرش هماهنگ نیست:

خب راحت ترین تعمیر را در بین دیگر تعمیر تلویزیون بنس دارد آن هم به خاطر این است که با رفتن به تنظیمات به ساده ترین روش مشکلتان حل کنید. با رفتن به منوی تنظیمات و بعد به رفتن به تنظیمات صدا، می توانید به مقدار کمی در حد میلی ثانیه صدا را به عقب بکشید تا مشکلتان حل شود. حواستان باشد تا مقدار زیادی را به عقب یا جلو نکشید.

تعمیر از ما با داشتن کادری مجرب در تعمیر تلویزیون بنس و دیگر برند های موجود در ایران می تواند بسیار کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *