تعمیر ساندبار شیائومی

تعمیر ساندبار شیائومی

تعمیر ساندبار شیائومی

نصب و راه اندازی ساندبار شیائومی

تعداد تعمیرات

1000 +

تعداد نصب

1500 +

تعمیرکار

20 +

شرح خدمات
قیمت
هزینه نصب ساندبار شیائومی
250/000 الی 100/000 هر عدد
تعمیر ساندبار شیائومی بخش برد تغذیه
200/000 الی 150/000 هر عدد
تعمیر برد مین ساندبارشیائومی
250/000 الی 200/000 هر عدد

تعمیر ساندبار شیائومی

تعمیر ساندبار شیائومی از نمونه تعمیراتی است که در تعمیر از ما صورت می گیرد. برای تعمیر ساندبار شیائومی بهتر است که از افرادی متخصص استفاده نمایید به این خاطر که شیائومی یک برند تازه تأسیس در زمینه ساندبار است و ممکن است قطعات این شرکت در کشورمان به راحتی پیدا نشود. شیائومی یک برند چینی است که در چند سال اخیر وارد ایران شده است و در بسیاری از زمینه ها از جمله دستگاه های الکترونیکی در حال تولید است. در ادامه همراه تعمیر از ما باشید تا درباره مشکلاتی که ساندبار های شیائومی به آن بر می‌خورد و از همه مهم تر در مورد تعمیر این مشکلات بپردازیم.

تعمیر ساندبار شیائومی

ساندبار های شیائومی یک وسیله الکترونیکی است و این وسایل همان‌طور که می دانید در روزی دچار مشکل می شوند و این مشکلات باید تعمیر شوند. برای تعمیر ساندبار شیائومی بهتر است از عیب یابی شروع کنیم تا بفهمیم مشکل از کجاست . مشکلاتی که گفته شد می تواند به دو شکل باشند: 1. نرم افزاری 2. سخت افزاری. بیشتر مشکلات را در قسمت سخت افزاری مشاهده خواهیم کرد چون بیشتر مستعد به خرابی هستند. در ادامه این مقاله به تعمیر چند مشکل از ساندبار شیائومی می پردازیم تا شما را با آن ها آشنا کنیم.

تعمیر ساندبار شیائومی که روشن نمی شود:

اولین کاری که انجام می دهیم برای این مشکل این است که کابل برقی که از ساندبار به پریز وصل است را چک می نماییم تا ببینیم ضربه خوردگی یا قطع شدگی در این مسیر نباشد برای این که از این موضوع اطمینان حاصل نماییم توصیه می کنیم کابل را عوض نمایید. بعد از انجام این کار ها اگر باز هم مشکل در روشن شدن دارید می توانید با مراجعه به یک متخصص مشکلتان را حل نمایید چون این مشکل به احتمال زیاد بر می گردد به مین برد و پاور دستگاه.

تعمیر ساندبار شیائومی که صدایی از آن پخش نمی شود:

تعمیر ساندبار شیائومی که در تولید صدا مشکل برخورده است همانند بالا باید کابل ها را چک کنید ولی به جای کابل برق کابل هایی که بین ساندبار و تلویزیون رد و بدل شده است را می بایست چک کنیم تا ببینیم آیا مشکلی برخورده است یا خیر. بعد از این مرحله ببینید آیا ساندبار به صورت کامل روشن می شود یا نه اگر روشن نمی شود مراحل تعمیر ساندبار شیائومی که روشن نمی شود را طی کنید. بعد از این مراحل ذکر شده و انجام آن ها باز هم مشکل در صدا دارد مشکل سخت افزاری و در قطعه مین برد است و با تعویض این قطعه مشکلتان حل می شود.

تعمیر ساندبار شیائومی که ساب ووفر آن صدا ندارد:

اولین کاری که برای تعمیر ساندبار شیائومی که ساب ووفر آن صدا ندارد انجام می دهیم این است که ببنیم آیا ساب ووفر روشن است یا خیر، اگر روشن است ولی صدایی پخش نمی شود سعی کنید ببینید و بفهمید آیا کابل هایی که بین ساندبار و ساب ووفر رد و بدل شده است مشکلی دارد یا نه( مهم است که کابل ها را در ورودی درست متصل کنید برای این کار می توانید از دفترچه راهنما استفاده کنید) بعد از این که این مراحل را انجام داده اید و باز هم صدایی را از ساب ووفر دریافت نمی کنید مشکل در مین برد یا سیم پیچی درون ساب ووفر است.

تعمیر ساندبار شیائومی که صدا و تصویر هماهنگ ندارد:

برای تعمیر ساندبار شیائومی که این مشکل را دارد به سمت تنظیمات تلویزیون می رویم بعد از این کار سعی کنید در قسمت تنظیمات، صدا را در حد میلی ثانیه به عقب یا به جلو بکشید اگر مشکلتان حل نشد به احتمال خیلی زیاد برد صدای شما دچار مشکل شده است و باید در اولین فرصت به یک تعمیرکار یا متخصص مراجعه نمایید.

 

تعمیر از ما در تمامی این مشکل ها می تواند به شما کمک شایانی بکند و به تعمیر ساندبار شیائومی شما بپردازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *