تعمیر تلویزیون لایف

تعمیر تلویزیون لایف

تعمیر تلویزیون لایف

نصب و راه اندازی تلویزیون لایف

تعداد تعمیرات

1000 +

تعداد نصب

1500 +

تعمیرکار

20 +

شرح خدمات
قیمت
نصب تلویزیون بر روی دیوار
300/000 الی 150/000 هر عدد
نصب تلویزیون بر روی پایه رومیزی
100/000 الی 50/000 هر عدد
اتصال به دستگاه ها
100/000 الی 50/000 هر عدد
تنطیم نرم افزاری تلویزیون
100/000 الی 50/000 هر عدد
تعویض و تعمیر برد تلویزیون
450/000 الی 250/000 هر عدد
تعویض و تعمیر پنل تلویزیون
450/00 الی 200/000 هر عدد
تعویض و تعمیر اسپیکر تلویزیون
400/000 الی 250/000 هر عدد
تعویض و تعمیر پاور تلویزیون
400/000 الی 200/000 هر عدد

تعمیر تلویزیون لایف

تعمیر تلویزیون لایف در کشورمان راحت تر از برند های دیگر انجام می شود، آن هم به این دلیل که این شرکت یک برند ایرانی و محصولاتش را در ایران تولید می کند. وقتی یک محصولی مانند تلویزیون در کشورمان تولید می شود می توانیم بگوییم که با دانش ایرانی ساخته شده و قطعات آن نسبت به دیگر برند های خارجی در ایران راحت تر پیدا می شود که این ها به تعمیر تلویزیون لایف بسیار کمک می کند. تلویزیون های لایف از آن جایی که یک دستگاه الکترونیکی هستند یک طول عمری دارند که با توجه به این طول عمر خراب می شوند و به مشکل بر می خورند بعد این که به مشکل بر می خورند نیاز به تعمیر پیدا می کنند حال برای تعمیر تلویزیون لایف در برخی از مشکلات نیازی به متخصص یا تعمیرکار نیست و خودمان می توانیم آن را تعمیر کنیم ولی خب می توانیم بگوییم بیشتر مشکلات تلویزیون ها به یک متخصص ماهر برای تعمیر نیاز دارند. در ادامه همراه تعمیر از ما باشید تا به تعمیر تلویزیون لایف بپردازیم.

 

تعمیر تلویزیون لایف

تعمیر تلویزیون لایف که روشن نمی شود:

اولین قدم برای تعمیر تلویزیون لایف که روشن نمی شود دیدن کابل برق است به این خاطر که بفهمیم کابل به درستی به پریز وصل است و از آن مهم تر بفهمیم کابل دارای قطعی یا ضرب خوردگی است یا نه، اگر کابل دارای مشکل است آن را عوض نمایید برای عوض کردن نیز توصیه می کنیم به یک متخصص مراجعه نمایید، اگر که کابل سالم است به سراغ دومین قدم می رویم آن هم چک کردن دکمه پاور است، اگر دکمه پاور خاموش است آن را روشن و اگر روشن است آن را یک بار خاموش و دوباره روشن نمایید. اگر با انجام کار های گفته شده تلویزیون درست شد که هیچ اگر درست نشد و هنوز تلویزیون مشکل دارد به احتمال خیلی زیاد مشکل از قطعه های مین برد و پاور است برای تعویض این دو قطعه شما نیاز به یک تعمیرکار یا متخصص دارید تا به تعمیر تلویزیون لایف شما بپردازد.

تعمیر تلویزیون لایف که خاموش و روشن می شود:

تعمیر تلویزیون لایف که خاموش و روشن می شود مقداری شبیه به مشکل بالا است. اولین کاری که برای این مشکل انجام می دهیم دیدن کابل برق است به این دلیل که بفهمیم دچار ضرب خوردگی نباشد یا این که کابل برق تلویزیون به یک شکل درست به پریز متصل است اگر کابل سالم است و مطمئن هستید برق را به درستی از خود عبور می دهد به سراغ کار بعدی بروید ولی اگر کابل دارای مشکل است آن را عوض نمایید برای عوض کردن نیز توصیه می کنیم به یک متخصص مراجعه نمایید چون می بایست تلویزیون باز شود. دومین کاری که انجام می دهیم این است که تلویزیون را روشن می نماییم و به منوی تنظیمات می رویم و گزینه زمان خواب را خاموش می نماییم چون اگر این گزینه روشن باشد باعث می شود تلویزیون در ساعت هایی از روز خاموش و روشن شود ( دومین کاری که ذکر شد دارای یک شرط است این شرط به این صورت است که تلویزیون را وقتی روشن می کنید خیلی سریع خاموش نشود یا اینکه تلویزیون در ساعت هایی خاص در چند روز خاموش و روشن شود پس حتماً حواستان باشد ). بعد از انجام کار های گفته شده اگر تلویزیون به حالت قبلی برگشت یعنی تعمیر تلویزیون لایف را خودتان انجام داده ایید ولی اگر همچنان تلویزیون دارای مشکل است قطعه مین برد تلویزیون خراب شده است و نیاز به تعمیر دارد و برای تعمیر در این مرحله نیاز به تعمیرکار یا متخصص دارید.

تعمیر تلویزیون لایف که صدا ندارد:

برای تعمیر تلویزیون لایف که دچار چنین مشکلی شده است نیاز است که مرحله به مرحله با یکدیگر پیش برویم. در اولین مرحله  چک می کنیم که تلویزیون میوت نباشد یا به یک وسیله دیگر برای پخش صدا مانند ساندبار و سینما خانگی وصل نباشد چون اگر به این دو وسیله وصل باشد صدا می بایست از این دو پخش بشوند. در دومین مرحله کابلی که از گیرنده به تلویزیون وصل است را چک می کنیم چون ممکن کابل دچار مشکل باشد برای اطمینان از این کابل شما می توانید از یک کابل جدید استفاده نمایید خب در این مرحله که می خواهید دوباره کابل را وصل نمایید از یک ورودی دیگر تلویزیون استفاده نمایید چون ممکن است ورودی ها نیز دچار مشکل شده باشند. اگر تمامی کار هایی که گفته شد را به شکلی درست و به ترتیب انجام داده اید و هنوز که هنوزه تلویزیون صدایی ندارد به این معناست که بلندگو های تلویزیون یا مین برد آن خراب شده است برای تعمیر این دو قطعه شما نیاز دارید به یک متخصص پس در انتخاب آن توجه لازم را به خرج دهید.

تعمیر تلویزیون لایف که صدا دارد ولی تصویر ندارد:

تعمیر تلویزیون لایف که صدا دارد ولی تصویر ندارد در مراحل اولیه همانند مشکل بالایی است، اولین کار برای تعمیر دیدن کابلی است که از تلویزیون به گیرنده متصل است تا ببینیم آیا کابل سالم است یا دچار مشکل است، بعد از چک کردن کابل اگر حس کردید دارای مشکل است در اولین فرصت یک کابل جدید خریداری کنید بعد از خرید کابل در هنگام وصل نمودن کابل به جفت دستگاه ها سعی کنید از یک ورودی دیگر استفاده کنید چون ممکن است مشکل از ورودی ها هم باشد. اگر تمامی کار های ذکر شده را انجام دادید و همچنان تلویزیون لایف مشکل دارد به این معناست که بک لایت یا خود پنل نمایشگر مشکل دارد برای این که بفهمیم کدام یک از این دو قطعه مشکل دارد می توانیم با کمک یک نور مانند نور گوشی استفاده کنیم، با انداختن نور گوشی درون صفحه نمایش اگر تصویری تاریک می بینید یعنی مشکل از بک لایت و اگر تصویری نمی بینید پنل نمایشگر دچار مشکل شده است برای تعمیر هر دو مشکل می بایست از یک متخصص استفاده کنید.

تعمیر تلویزیون لایف که صفحه نمایش آن تاریک است:

تعمیر تلویزیون لایف که صفحه آن تاریک شده است را تنها افرادی که متخصص هستند می توانند انجام دهند برای تعمیر این مشکل می بایست بک لایت تلویزیون تعویض شود چون بک لایت وظیفه تأمین نور پنل نمایشگر را دارد.