تعمیر ساندبار تسکو

تعمیر ساندبار تسکو

تعمیر ساندبار تسکو

نصب و راه اندازی ساندبار ال جی

تعداد تعمیرات

1000 +

تعداد نصب

1500 +

تعمیرکار

20 +

شرح خدمات
قیمت
هزینه نصب ساندبار تسکو
250/000 الی 100/000 هر عدد
تعمیر ساندبار تسکو بخش برد تغذیه
200/000 الی 150/000 هر عدد
تعمیر برد مین ساندبار تسکو
250/000 الی 200/000 هر عدد

تعمیر ساندبار تسکو

تعمیر ساندبار تسکو نمونه ایی از کار هایی است که در مجموعه تعمیر از ما صورت می گیرد. شرکت تسکو در زمینه های زیادی فعالیت می کند که تولید ساندبار یکی از آن ها است، این شرکت در بازار ایران طرفداران زیادی را ندارد ولی با داشتن کیفیت بسیار عالی در محصولات خود توانایی این را دارد که بتواند در ایران پر طرفدار بشود. برای تعمیر ساندبار تسکو در اولین مرحله بهتر است عیب یابی انجام شود و با این کار بعد به سمت تعمیر بروید. در ادامه همراه تعمیر از ما باشید تا در مورد تعمیر ساندبار تسکو بپرازیم.

تعمیر ساندبار تسکو

خب همانطور که می دانید ساندبار های تسکو یک دستگاه الکترونیکی است و این دستگاه ها در طولانی مدت دچار مشکل می شوند و به تعمیر نیازمند می شوند. مشکلاتی که گفته شد در دو صورت هستند که این ها عبارتند از: نرم افزاری و سخت افزاری، بیشترین مشکلات را در قسمت سخت افزاری می توانیم تجربه کنیم. ساندبار تسکو به صورت کلی دارای یه سری مشکلاتی هستند و این مشکلات عبارتند از: روشن نشدن، پخش نکردان صدا و تاخیر بین صدا و تصویر، ما می توانیم با توضیحاتی که به شما می دهیم تا حدی مشکلات را حل نمایید( در اینجا تا حدی به این منظور است که مشکل قطعات درونی دستگاه نباشد ). در ادامه به توضیح تعمیر ساندبار تسکو که مشکلات خط بالایی را دارد می پردازیم.

تعمیر ساندبار تسکو که روشن نمی شود:

برای تعمیر ساندبار تسکو که روشن نمی شود بهتر است در اولین کار کابل برقی که از ساندبار به پریز وصل است را نگاهی بندازیم تا ببینیم آیا برق به درستی از آن عبور می کند و به دستگاه می رسد یا خیر، در مرحله بعدی می توانیم به دنبال دکمه پاوری که در کنار ساندبار است نگاه کنیم تا ببینیم روشن است یا نه اگر روشن است دوباره خاموش و روشن نمایید اگر هم که خاموش است آن را روشن نمایید. اگر با انجام مراحل قبلی مشکلتان حل نشد بهتر است به یک متخصص مراجعه کنید به این خاطر که قطعات پاور یا مین برد دستگاه دچار مشکل شده است.

تعمیر ساندبار تسکو که صدایی از آن پخش نمی شود:

اولین کار در تعمیر ساندبار تسکو که این مشکل را دارد این است که توجه کنیم آیا ساندبار روشن است یا نه. در مرحله بعدی باید به  سراغ کابل هایی که از ساندبار به تلویزیون وصل است برویم و ببینیم آیا آن ها دچار قطع شدگی یا ضرب خوردگی هستند یا نه. بعد از این که این مراحل را انجام دادید و باز هم مشکلتان حل نشد و صدایی پخش نشد مشکل به مین برد دستگاه بر می گردد. برای تعمیر این قطعه از ساندبار تسکو توصیه می کنیم به متخصص مراجعه نمایید تا به درستی ساندبار تسکو تعمیر شود.

تعمیر ساندبار تسکو که تأخیر بین صدا و تصویر دارد:

برای تعمیر ساندبار تسکو که تأخیر بین صدا و تصویر دارد کافی است به تنظیمات برویم و با تنظیم صدا به عقب یا جلو در حد میلی ثانیه مشکل را حل کنید. توجه کنید که در حد میلی ثانیه عقب یا جلو ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *