تعمیر ساندبار سامسونگ

تعمیر ساندبار سامسونگ

تعمیر ساندبار سامسونگ

نصب و راه اندازی ساندبار سامسونگ

تعداد تعمیرات

1000 +

تعداد نصب

1500 +

تعمیرکار

20 +

شرح خدمات
قیمت
هزینه نصب ساندبار سامسونگ
250/000 الی 100/000 هر عدد
تعمیر ساندبار سامسونگ بخش برد تغذیه
200/000 الی 150/000 هر عدد
تعمیر برد مین ساندبار سامسونگ
250/000 الی 200/000 هر عدد

تعمیر ساندبار سامسونگ

تعمیر ساندبار سامسونگ از جمله تعمیر هایی است که در مجموعه تعمیر از ما انجام می شود. تعمیر ساندبار سامسونگ به این دلیل که بر روی بیشتر مدل های خود صفحه نمایشی ندارد و تعداد دکمه های آن کم هستند کمی دشوار می شود. برای تعمیر ساندبار سامسونگ و دیگر ساندبار های موجود در کشور می بایست در اولین کار عیب یابی نمود. ساندبار های سامسونگ به صورت کلی بسیار مقاوم در برابر خرابی هستند ولی چون یک وسیله الکترونیکی هستند بالاخره در روزی خراب می شوند. البته لازم به ذکر است ساندبار های سامسونگ با داشتن کیفیت صدای عالی در جهان و ایران معروف هستند که این باعث می شود فروش بسیار خوبی نیز داشته باشند. در ادامه به مشکلات رایج ساندبار سامسونگ و از همه مهم تر به تعمیر ساندبار سامسونگ می پردازیم.

مشکلات رایج ساندبار سامسونگ

خب همانطور که در خطوط بالا گفتیم هر دستگاه الکترونیکی بالاخره در روزی دچار مشکل می شود ساندبار های سامسونگ نیز چون دستگاهی الکترونیکی هستند دچار مشکل می شوند. منظور از مشکلات رایج در ساندبار سامسونگ این است که بعضی از مشکلات و خرابی ها برای همه کسانی که دارای این محصول هستند پیش می آیند. در ادامه به مشکلات رایج ساندبار سامسونگ خواهیم پرداهت پس همراه ما باشید.

  1. روشن نشدن ساندبار سامسونگ
  2. نداشتن صدا از ساندبار سامسونگ
  3. نویزی بودن صدا
  4. تاخیر در بین صدا و تصویر
  5. هنگام پخش صدا خاموش می شود

تعمیر ساندبار سامسونگ

تعمیر ساندبار سامسونگ که روشن نمی شود:

تعمیر ساندبار سامسونگ که روشن نمی شود می تواند کمی دشوار باشد. اولین کاری که در این مشکل انجام می دهیم این است که به سمت کابل های برق آن می رویم تا بفهمیم به درستی به برق شهری وصل هستند یا خیر، اگر متصل هست که هیچ اگر متصل نیست آن را به برق وصل نمایید. اگر باز هم مشکلتان حل نشد باید به یک تعمیر کار ماهر مراجعه کنید تا برای شما تعمیر را انجام دهد به این خطر که به احتمال زیاد مین برد یا پاور دستگاه آسیب دیده است که یا نیاز به تعویض یا تعمیری جزئی دارد. در این مشکل میتواند سیم پیچی های داخلی ساندبار نیز به مشکلاتی بر خورده باشند.

تعمیر ساندبار سامسونگ که صدایی پخش نمی شود:

برای تعمیر ساندبار سامسونگ سامسونگ که با این مشکل رو به رو است چندین راه حل ساده داریم. اگر ساندبار شما چندین ورودی دارد مطمئن شوید که کابل ها به صورت درست متصل شده باشند و جا به جا نباشند. اگر مشکلتان حل نشد توجه نمایید آیا کابل های شما مشکلی دارند یا خیر برای امتحان این کار می توانید از کابل های جدید استفاده نمایید. اگر هنوز هم مشکتان حل نشد می توانید با مراجعه با تعمیر کار مشکلتان را حل نماید چون به احتمال زیاد برد صدا یا مین برد شما به مشکل برخورده است.

تعمیر ساندبار سامسونگ که در صدای آن نویز دارد:

تعمیر ساندبار سامسونگ که در صدای آن نویز تولید می شود در 99% مواقع می توانیم خودمان در خانه انجامش دهیم. برای تعمیر این مشکل یک کار ساده ایی بیش نداریم آن هم این است که به سوی دفترچه راهنمای ساندبار برویم و ببنیم آیا کابل ها را در ورودی های درستی گذاشته اییم یا نه. اگر کابل ها به صورت درست هستند و باز هم صدای نویز را می شنوید کافی گوش های خود را نزدیک به اسپیکر های ساندبار نمایید تا بفهمید کدام از آن ها نویز را تولید می کند بعد از فهمیدن می توانید با مراجعه به تعمیر کار مشکل خود را حل نمایید چون مشکل به سیم پیچی های داخلی دستگاه بر می گردد.

تعمیر ساندبار سامسونگ که تاخیر در بین صدا و تصویر دارد:

برای حل و تعمیر ساندبار سامسونگ که این مشکل را دارد کافی است به تنظیمات اصلی بروید و سعی کنید فاصله بین صدا و تصویر در حد میلی ثانیه به عقب بکشید، بعد از انجانم اینکار میتوانید به راحتی به تماشای فیلم مورد نظر خود بروید.

تعمیر ساندبار سامسونگ که هنگام بخش صدا خاموش می شود:

تعمیر ساندبار سامسونگ که با ابن مشکل رو به رو است کاری آسان است چون هر شخصی در خانه می تواند آن را تعمیر نماید. وقتی با این مشکل رو به رو می شوید یعنی اینکه دستگاه خود را روی حالت صرفه جویی انرژی گذاشته است. برای اینکه این مشکل را حل کنید کافی به منوی تنظیمات بروید و از منوی تنظیمات آن را خاموش نمایید. اگر می خواهید بفهمید چرا خاموش می شود وقتی که روی حالت صرفه جویی انرژی است دلیلش این است که وقتی سیگنال های صوتی را تشخیص ندهد خاموش یا به حالت خواب می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *