تعمیر سینما خانگی سامسونگ

تعمیر سینما خانگی سامسونگ

تعمیر سینما خانگی سامسونگ

نصب و راه اندازی سینما خانگی سامسونگ

تعداد تعمیرات

1000 +

تعداد نصب

1500 +

تعمیرکار

20 +

شرح خدمات
قیمت
هزینه نصب سینما خانگی سامسونگ
250/000 الی 100/000 هر عدد
تعمیر سینما خانگی سامسونگ بخش برد تغذیه
200/000 الی 150/000 هر عدد
تعمیر برد مین سینما خانگی سامسونگ
250/000 الی 200/000 هر عدد
تعمیر چشمی در سینما خانگی سامسونگ
150/000 الی 70/000 هر عدد

تعمیر سینما خانگی سامسونگ

تعمیر سینما خانگی سامسونگ اگر به صورت درست انجام شود باعث می شود دستگاه عمری تازه به خود بگیرد. برای تعمیر سینما خانگی سامسونگ شما می توانید از یک فرد متخصص استفاده کنید یا خودتان تا مرحله ایی از تعمیر پیش بروید که نیازی به تعمیر سخت افزاری نباشد به این خاطر که تعمیر سینما خانگی سامسونگ که مشکل سخت افزاری دارد توسط دستگاه هایی انجام می شود که افراد معمولی آن را دارا نیستند.سامسونگ با تولید انواع وسایل الکترونیک از جمله موبایل ، تلویزیون ، سینما خانگی و.. بیشترین محبوبیت را در ایران در اختیار دارد. تعمیر سینما خانگی سامسونگ در سال های اخیر جایگذینی مناسب برای خرید یک سینما خانگی جدید سامسونگ است به این خاطر که محصولات جدید این شرکت در بازار با قیمت های بسیار بالایی خرید و فروش می شود. در ادامه همراه تعمیر از ما باشید تا در مورد مشکلات رایج سینما خانگی سامسونگ و از آن مهم تر در مورد تعمیر سینما خانگی سامسونگ صحبت کنیم.

مشکلات رایج سینما خانگی سامسونگ

خب همانطور که در بالا خواندید سینما خانگی سامسونگ یک وسیله الکترونیکی است. هر وسیله الکترونیکی که تولید می شوند در روزی دچار مشکل و خرابی می شوند حال این بازه زمانی می خواهد طولانی یا کوتاه باشد فرقی نمی کند. از این رو که سینما خانگی سامسونگ بسیار محبوب است ما در تعمیر از ما با تجربه چندین و چند سال خود توانستیم مشکلات رایجی که برای این سینما خانگی به وجود می آید را جمع آوری کنیم و این مشکلات را برای شما بازگو کنیم:

  1. روشن نشدن
  2. پخش نکردن صدا
  3. کار نکردن ساب ووفر
  4. کار نکردن بلندگو ها
  5. کار نکردن دی وی دی رام

تعمیر سینما خانگی سامسونگ

تعمیر سینما خانگی سامسونگ که روشن نمی شود:

اولین کاری که  انجام می دهیم برای تعمیر سینما خانگی سامسونگ که این مشکل را دارد چک کردن کابل برق است شما با این کار می بایست مطمئن شوید که کابل کاملا به برق متصل یا کابل دچار قطعی یا ضربه نشده است. اگر فکر می کنید که سینما خانگی هیچ برقی را دریافت نمی کند می توانید با عوض کردن پریز و کابل برق مشکلتان را حل نمایید. اگر باز هم مشکلتان حل نشد وارد مرحله دوم می شویم، در مرحله دوم دکمه پاور پشت سینما خانگی را چک می کنیم تا ببنیم آیا روشن است یا خیر اگر دیدید که روشن است که هیچ اگر خاموش است آن را روشن نمایید. اگر همچنان مشکل دارید و سینما خانگی هنوز روشن نمی شود به احتمال زیاد مشکل به مین برد و پاور دستگاه بر می گردد که برای تعمیر این دو قطعه می بایست به تعمیرکار ماهر مراجعه نمایید.

تعمیر سینما خانگی سامسونگ که صدایی پخش نمی کند:

برای تعمیر سینما خانگی سامسونگ که صدایی پخش نمی کند کمی می بایست توجه به خرج دهیم. در اولین کار در این مشکل باید توجه کنید آیا سینما خانگی سامسونگ بر روی میوت ( بی صدا ) است یا خیر. اگر بر روی میوت نیست و باز هم صدایی ندارید به کابل هایی که سینما خانگی به تلویزیون متصل است یا خیر. اگر باز هم مشکلتان حل نشد به احتمال زیاد مشکل به برد صدا یا مین برد بر می گردد پس در این مرحله شما به یک تعمیرکار نیار دارید تا سینما خانگی سامسونگ را تعمیر کند.

تعمیر سینما خانگی سامسونگ که ساب ووفر آن کار نمی کند:

اولین کاری که برای تعمیر سینما خانگی سامسونگ که ساب ووفر آن کار نمی کند انجام می دهیم این است که ساب ووفر را در جایی مناسب قرار می دهیم. در دومین مرحله می بایست کابل برقی که به پریز متصل است را چک کنیم تا ببنیم آیا مشکلی در این مسیر هست یا نه. کار بعدی که انجام می دهیم چک کردن دکمه پاور پشت ساب ووفر است که ببینیم آیا روشن است یا خیر. اگر این دو مورد را انجام داده اید ولی باز هم ساب ووفر کار نمی کند مشکل شما سخت افزاری است و این مشکل را کسی جز متخصص و تعمیرکار نمی تواند حل نماید پس با مراجعه به این اشخاص کار خود را حل نمایید.

تعمیر سینما خانگی سامسونگ که بلندگو های آن کار نمی کند:

برای تعمیر سینما خانگی سامسونگ که با این مشکل رو به رو است کاری همانند سینما خانگی که صدایی پخش نمی کند داریم. در اولین کار کابل هایی که به بلندگو متصل است را چک نمایید در دومین کار توجه کنید سیستم بر روی میوت نباشد. اگر با انجام این دو مورد باز هم مشکلتان حل نشد متاسفانه مشکل شما یک مشکل سخت افزاری است که نیاز به یک تعمیرکار ماهر دارد پس در اسرع وقت سعی کنید.

تعمیر سینما خانگی سامسونگ که دی وی دی پلیر آن کار نمی کند:

برای تعمیر خانگی سامسونگ که دی وی دی پلیر آن مشکل دارد می توانیم چندین راه ارائه بدهیم که این را ها عبارتند از:

اولین کار این است که چند دی وی دی را امتحان کنیم تا مطمئن شویم مشکل اصلی همان دی وی دی پلیر است. بعد از اینکه اینکار را انجام دادید و مطئن شدید مشکل از دی وی دی پلیر است، دی وی دی را در بیاورید چون دلیل های مختلفی می تواند این مشکل را بسازند. یکی از این دلیل ها می تواند موتور اسپندل باشد که وظیفه این را دارد که سیدی را در دی وی دی پلیر بچرخواند. دلیل دیگری که می تواند در این مشکل دخیل باشد لیمیت سوییچ است که این قطعه وقتی درب باز و بسته می شود اطلاعات قیلی را پاک می نماید و خود را آماده اطلاعات جدبد می نماید. یکی دیگر از دلایل این مشکل می تواند موتور اسلدر باشد که این قطعه وظیفه این را دارد که لنز را به دور دی وی دی می چرخواند. خب همانطور که در خطوط بالا خوانده اید این مشکلات همه یک مشکل سخت افزاری هستند و چاره ایی جز عوض کردن این قطعات نیست برای تعویض قطعات با مراجعه به افراد متخصص می توانید مشکل خود را حل نمایید.

 

تعمیر از ما با داشتن متخصصین و افراد مجرب در تعمیر انواع وسایل الکترونیکی صوتی و تصویری می تواند به شما کمک بزرگی بکند. ما در مجموعه تعمیر از ما منتظر شما هستیم تا مشکلات وسایل الکترونیکی صوتی و تصویری را حل نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *