تعمیر سینما خانگی پایونیر

تعمیر سینما خانگی پایونیر

تعمیر سینما خانگی پایونیر

نصب و راه اندازی سینما خانگی پایونیر

تعداد تعمیرات

1000 +

تعداد نصب

1500 +

تعمیرکار

20 +

شرح خدمات
قیمت
هزینه نصب سینما خانگی پایونیر
250/000 الی 100/000 هر عدد
تعمیر سینما خانگی ال جی بخش برد تغذیه
200/000 الی 150/000 هر عدد
تعمیر برد مین سینما خانگی پایونیر
250/000 الی 200/000 هر عدد
تعمیر چشمی در سینما خانگی پایونیر
150/000 الی 70/000 هر عدد

تعمیر سینما خانگی پایونیر

تعمیر سینما خانگی پایونیر از نمونه تعمیر هایی است که در تعمیر از ما انجام می شود. برای تعمیر سینما خانگی پایونیر توصیه می شود به پیش شخصی بروید که متخصص در تعمیر سینما خانگی است به این خاطر که این برند به صورتی که باید شناخته شده نیست و تعمیر این دستگاه نیاز به تجربه زیاد دارد تا قطعات را راحت شناسایی کند. برند پایونیر به خاطر این که در کشور ما بیشتر برای ضبط های ماشین استفاده می شود زیاد به عنوان سینما خانگی شناخته شده نیست و زیاد مورد توجه قرار نمی گیرد. در ادامه همراه تعمیر از ما باشید تا به رایج ترین مشکلات سینما خانگی پایونیر و از آن مهم تر به تعمیر سینما خانگی پایونیر بپردازیم.

رایج ترین مشکلات سینما خانگی پایونیر

خب همانطور که می دانید هر برند سینما خانگی دارای مشکلاتی هست و این مشکلات نیز در دستگاه های الکترونیکی پایونیر نیز وجود دارد. همه ی سینما خانگی هایی که ساخته می شوند بالاخره یک روزی به مشکل برمی خورند چون یک دستگاه الکتزونیکی هستند. این مشکلاتی که ذکر شد در طولانی مدت خود را نشان می دهند و باعث می شوند که به تعمیر روی بیاورید. ما در تعمیراز ما با چندین و چند سال تجربه توانستیم به ابن مشکلات رایج پی ببریم و در ادامه این مشکلات رایج را در اختیار شما قرار می دهیم. مشکلات رایج سینما خانگی پایونیر به شرح زیر می باشد:

  • صدایی را بخش نمی کند.
  • صدای بلندگو های جلویی به درستی کار نمی کنند.
  • بلندگو های سینما خانگی پایونیر کار نمی کند.
  • صدا با تاخیر پخش می شود.

 

تعمیر مشکلات رایج سینما خانگی پایونیر

تعمیر سینما خانگی پایونیر که صدایی را بخش نمی کند:

برای تعمیر سینما خانگی پایونیر که با این مشکل دست و پنجه نرم می کند در اولین کار شروع به گشتن در تنظیمات می کنیم تا ببینیم آیا مشکلی در این قسمت پیش آمده یا نه. اگر مشکلی در تنظیمات پیدا نکرده اید دومین کاری که می بلیست انجام دهید گشتن درون کابل ها است که ببنید آیا کابلی دچار مشکل شده است یا خیر، اگر دیدید کابلی دچار مشکل شده است آن را به درستی به جای درستش بگذارید و اگر هم کابل ها دچار مشکل نیستند آن ها را جدا و دوباره متصل نمایید. اگر باز هم مشکل بر طرف نشد پیشنهاد می شود که به پیش یک متخصص بروید تا سینما خانگی پایونیر را به درستی تعمیر نماید.

تعمیر سینما خانگی پایونیر که بلندگو های آن کار نمی کند:

تعمیر سینما خانگی پایونیر که دچار این مشکل است بسیار ساده و پیش پا افتاده است چون این مشکل در 99% مواقع مشکل نرم افزاری است. ما یک راه حل تقریباً غیر منطقی را به شما ارائه می دهیم آن هم این است که تا جایی که می توانید صدا را زیاد کنید و توجه کنید آیا صدایی در پس زمینه می آید یا خیر اگر صدایی پخش شد مشکل از ویدیو است اگر صدا پخش نشد به سوی تنظیمات بروید و آن را تنظیم نمایید. اگر باز هم صدایی پخش به سوی کابل ها بروید و از اتصالات آن ها اطمینان حاصل نمایید. اگر شما همچنان صدایی را ندارید بعد این نکاتی که ذکر شد نیاز به یک تعمیر کار نیاز دارید تا برد های اسپیکر ها را چک کند.

تعمیر سینما خانگی پایونیر که صدای بلندگو های جلویی به درستی کار نمی کنند:

تعمیر سینما خانگی پایونیر که بلندگوی جلویی آن دچار مشکل شده است همانند تعمیر سینما خانگی پایونیر که بلندگو های آن کار نمی کند است و برای تعمیر باید گام های همانند آن را برداریم البته به جز بردن صدا به بلند ترین حد خود. همانطور که در بالا خوانده اید این مشکل بیش از 90% نرم افزاری است و با گشتن در منوی تنظیمات می توانید آن را حل نمایید.

تعمیر سینما خانگی پایونیر که صدا با تاخیر پخش می شود:

برای تعمیر این مشکل کافی است فقط به منوی تنظیمات بروید و از منو تاخیر صدا را در حد چند میلی ثانیه به عقب بکشید تا کاملاً این مشکل حل شود پس برای تعمیر سینما خانگی پایونیر که در پخش صدا تاخیر دارد نیازی به متخصص نیست و خودتان می توانید آن را حل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *