تعمیر سینما خانگی پاناسونیک

تعمیر سینما خانگی پاناسونیک

تعمیر سینما خانگی یاماها

نصب و راه اندازی سینما خانگی یاماها

تعداد تعمیرات

1000 +

تعداد نصب

1500 +

تعمیرکار

20 +

شرح خدمات
قیمت
هزینه نصب سینما خانگی پاناسونیک
250/000 الی 100/000 هر عدد
تعمیر سینما خانگی پاناسونیک بخش برد تغذیه
200/000 الی 150/000 هر عدد
تعمیر برد مین سینما خانگی پاناسونیک
250/000 الی 200/000 هر عدد
تعمیر چشمی در سینما خانگی پاناسونیک
150/000 الی 70/000 هر عدد

تعمیر سینما خانگی پاناسونیک

تعمیر سینما خانگی پاناسونیک همواره با چالش های زیادی رو به رو بوده به این خاطر که این برند از قطعات کاملا به روز در سینما خانگی های خود استفاده می نماید. برند پاناسونیک با تولید انواع لوازم صوتی و تصویری توانسته بازار خوبی را در ایران داشته باشد. سینما خانگی پاناسونیک با داشتن سیستم های به هم پیوسته مانند: گیرنده ها، کابل ها، بلندگو ها و… مستعد به این است که به مشکلاتی بر برخورد که با تعمیر حل خواهد شد. تعمیر سینما خانگی پاناسونیک باعث می شود عمری طولانی تری را به این دستگاه بدهید. در ادامه این مقاله به مشکلات رایج سینما خانگی پاناسونیک و از همه این ها مهم تر به چگونگی تعمیر سینما خانگی پاناسونیک می پردازیم.

مشکلات رایج سینما خانگی پاناسونیک

خب همینطور که می دانید هر وسیله الکترونیکی بالاخره در روزی دچار مشکل می شود سینما خانگی های پاناسونیک هم از این نکته قبلی به دور نیستند و دچار مشکلاتی می شوند، این مشکلات ذکر شده در 90% اوقات پیش بینی شده می باشد چون هر دستگاهی یک عمری دارد و با گذشت این عمر مشکلات خود را بروز می دهند. در ادامه با مشکلات رایج سینما خانگی پاناسونیک آشنا می شویم :

  1. قطعی صدا
  2. تاخیر بین صدا و تصویر
  3. قطعی صدا در بلندگو های جلویی
  4. مشکل در کار کردن کنترل از راه دور
  5. صدای نویزی از بلندگو ها پخش می شود

 

تعمیر سینما خانگی پاناسونیک

تعمیر سینما خانگی پاناسونیک که قطعی صدا دارد:

برای تعمیر سینما خانگی که دچار همچنین مشکلی شده است نیاز است اول از همه شروع به عیب یابی کنیم. اول از همه باید ببینیم آیا تمامی کابل ها متصل هستند یا نه اگر دیدید کابلی جدا است آن را وصل کنید و اگر هم دیدید همه کابل ها به درستی وصل هستند برای اطمینان بیشتر یک بار همه کابل ها را دوباره دربیاورید و متصل نمایید اگر باز هم مشکل دارید و حل نشد مشکلتان در این مرحله به سراغ تنظیمات اصلی سینما خانگی پاناسونیک بروید و سعی کنید از درون تنظیمات آن را تعمیر نمایید اگر باز هم کشگلتان حل نشد شما به یک تعمیر کار ماهر نیاز دارید تا بتواند این مشکل را حل نماید چون مین برد یا پاور سینما خانگی پاناسونیک خراب شده و نیاز به تعمیر دارد.

تعمیر سینما خانگی پاناسونیک که تاخیر بین صدا و تصویر دارد:

تاخیر در بین صدا و تصویر یا به اصطلاح دیلی در صدا از راحت ترین مشکلات برای تعمیر می باشد برای تعمیر سینما خانگی پاناسونیک که با این مسکل رو به رو شده است فقط کافی است به تنظیمات بروید و تاخیر بین صدا و تصویر را درست نمایید این نکته لازم به ذکر است که فقط کافی است چند میلی ثانیه به عقب بکشید تا درست شود چون اگر زیاد به عقب بکشید برعکس می شود و تصویر جلو تر از صدا حرکت پخش می شود.

تعمیر سینما خانگی پاناسونیک که قطعی صدا در بلندگو های جلویی دارد:

قطعی صدا در بلندگو های جلویی یک مشکل عمده در همه برند های سینما خانگی است برای تعمیر سینما خانگی پاناسونیک که این مشکل را دارد می توانیم مانند مشکل اول مرحله به مرحله جلو برویم و این مشکل را حل نماییم. در مرحله اول مطمئن شوید که تمامی کابل های به درستی به بلندگو های جلو متصل هستند اگر از همدیگر جدا شده اند دوباره آن ها را به یکدیگر متصل و اگر هم متصل هستند برای اطمینان بیشتر یک بار کابل ها را جدا کنید و دوباره متصل کنید. اگر باز هم مشکل حل نشد در مرحله دوم به سوی تنظیمات داخلی بلندگو ها بروید و با انجام تنظیمات داخلی سعی کنید آن را درست نمایید. اگر باز هم نتوانستید دستگاه را تعمیر کنید برای سومین مرحله راه حلی جز مراجعه به یک متخصص نیست چون در این قسمت به احتمال خیلی زیاد یا بلندگو های شما سوخته است یا برد صدا به مشکل برخورده است.

تعمیر سینما خانگی پاناسونیک که مشکل در کار کردن کنترل از راه دور دارد:

این مشکل نیز همانند مشکل بالا در اکثر برند ها قابل مشاهده است و تعمیر آن نیز بسیار ساده است در ادادامه همراه ما باشید. تعمیر سینما خانگی پاناسونیک که کنترل آن مشکل دارد در خانه می تواند صورت بگیرد آن هم با چندین راه حل ساده که آن ها را برای شما بازگو خواهیم کرد. اولین راه حل این است که باتری های کنترل را عوض نمایید و دوباره استفاده نمایید دومین راه حل این است که توجه نمایید آیا چیزی جلوی گیرنده سینما خانگی هست یا خیر اگر هست آن را بردارید برای مثال از جمله چیز هایی که می تواند مشکل در سیگنال کنترل ایجاد کند درب کابینت است. اگر با دو راه حل قبلی مشکل حل نشد ممکن است سیگنال کنترل از راه دور شما با دستگاه فرق داشته برای مثال ممکن است سیگنال کنترل بر روی (RF) و سیگنال گیرنده سینما خانگی پاناسونیک بر روی (IR) باشد برای درست کردن این مشکل می توانید از منوی تنظیمات به سوی سیگنال ورودب بروید البته باید این نکته را بدانید که سال ساخت این دستگاه برای دو سال اخیر باشد چون اگر به غیر این صورت باشد همچنین تنظیماتی را ندارد.

تعمیر سینما خانگی پاناسونیک که صدای نویزی از بلندگو ها پخش می شود:

تعمیر سینما خانگی پاناسونیک که صدای نویزی از بلندگو ها پخش می شود بسیار ساده است چون در این مشکل بیشتر کابل های سینما خانگی دچار مشکل شده اند یا کابل ها به صورت اشتباه وصل شده اند پس در جایگذاری با در خرید آن ها حوصله به خرج دهید. اگر می دانید که مشکل از کابل ها نیست توجه کنید که صدای نویز از کدام اسپیکر بلندگو ساطع می شود تا بتوانید برای تعمیر به یک متخصص مراجعه کنید تا سیم های درونی بلمدگو ها را چک نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *