تعمیر تلویزیون مکسین

تعمیر تلویزیون مکسین

نصب و راه اندازی تلویزیون مکسین

تعداد تعمیرات

100 +

تعداد نصب

780 +

تعمیرکار

20 +

شرح خدمات
قیمت
نصب تلویزیون مکسین بر روی دیوار
300/000 الی 150/000 هر عدد
نصب تلویزیون مکسین بر روی پایه رومیزی
100/000 الی 50/000 هر عدد
اتصال به دستگاه ها
100/000 الی 50/000 هر عدد
تنطیم نرم افزاری تلویزیون مکسین
100/000 الی 50/000 هر عدد
تعویض و تعمیر برد دستگاه مکسین
450/000 الی 250/000 هر عدد
تعویض و تعمیر پنل تلویزیون مکسین
450/00 الی 200/000 هر عدد
تعویض و تعمیر اسپیکر تلویزیون مکسین
400/000 الی 250/000 هر عدد
تعویض و تعمیر پاور تلویزیون مکسین
400/000 الی 200/000 هر عدد

تعمیر تلویزیون مکسین

تعمیر تلویزیون مکسین از نمونه تعمیر هایی است که در تعمیر از ما انجام می شود. شرکت مکسین یک برند ایرانی است که در زمینه لوازم خانگی محصولاتی را به بازار ارئه می دهد. برای تعمیر تلویزیون مکسین در برخی از مشکلات نیازی به افراد متخصص نیست و خودمان می توانیم در خانه انجام دهیم به این شرط که مشکلی که می خواهیم تعمیر نماییم سخت افزاری نباشد چون در این صورت نیاز به یک سری ابزار مخصوص و دانش مورد نیاز است. تعمیر تلویزیون مکسین می تواند به آن عمری دوباره ببخشد آن هم به این شرط که تعمیر به صورت درستی انجام بگیرد. در ادامه همراه کارشناسان تعمیر از ما باشید تا به تعمیر تلویزیون مکسین بپردازیم.

تعمیر تلویزیون مکسین

تعمیر نلویزیون مکسین که روشن نمی شود:

اولین قدم برای تعمیر تلویزیون مکسین که روشن نمی شود نگاه کردن به کابل برق است، کابل برقی که از تلویزیون به پریز کشیده شده است را می بایست از چند منظر به آن نگاه کنیم تا ببینیم مشکل از آن نیست: اولین منظر چک کردن پریز برق است تا ببینیم کابل به درستی به پریز متصل است یا به صورت نا درست، دومین منظر چک کردن خود کابل است تا ببینیم کابل دچار ضرب خوردگی یا قطع شدگی نشده باشد، بعد از چک کردن و مطمئن شدن از این که برق از آن به راحتی عبور می کند به سراغ دومین قدم می رویم که در این مرحله باید دکمه پاوری که در کنار تلویزیون است را جک کنیم تا ببینیم روشن است یا خاموش اگر خاموش است آن را روشن و اگر روشن است آن را خاموش و روشن نمایید. اگر تمامی مراحل را انجام دادید و روشن شد تلویزیون به این معنا است که تلویزیون درست شده است شما آن را تعمیر کرده اید ولی اگر تلویزیون روشن نشد به این معناست که قطعه های مین برد و پاور دستگاه به مشکل خورده است و نیاز به تعویض دارند. برای تعویض این دو قطعه به شما توصیه می کنیم که در اسرع وقت به یک متخصص مراجعه نمایید.

تعمیر تلویزیون مکسین که خاموش و روشن می شود:

تعمیر تلویزیون مکسین که خاموش و روشن می شود اولین کارش برای تعمیر همانند بالا است. اولین کار در این مشکل چک کردن کابل برق است چون ممکن است کابل به درستی به پریز وصل نشده باشد و قدرت کافی را برای روشن نگه داشتن به قطعات داخلی ندهد، بعد از این که کابل را چک نمودید به سراغ تنظیمات بروید به این خاطر که ممکن است زمان خواب روشن باشد و دستگاه در ساعت هایی از روز خاموش و روشن شود( در صورتی این کار را انجام دهید که تلویزیون در زمان های خاصی از روز خاموش و روشن می شود). بعد از انجام تمامی مراحل اگر مشکلتان حل شد به این معناست که کار شما به پایان رسیده است ولی اگر تلویزیون همان مشکل قبلی را دارد به احتمال خیلی زیاد مشکل از مین برد است که در این صورت نیاز به یک متخصص دارید.

تعمیر تلویزیون مکسین که صدایی ندارد:

برای تعمیر تلویزیون مکسین که صدا ندارد نیاز است مرحله به مرحله پیش برویم. اولین مرحله چک کردن کابلی است که از تلویزیون به گیرنده متصل است این کابل مسئول رساندن صدا و تصویر به تلویزیون می باشد، چک کردن کابل را از چند منظر انجام می دهیم که این منظر ها عبارتنداز: 1. کابل به درستی هم به تلویزیون و هم به گیرنده متصل شده باشد 2. خود کابل دچار مشکلاتی مانند قطع شدگی نشده باشد. بعد از چک کردن کابل توجه کنید تلویزیون به یک دستگاه دیگری برای پخش صدا متصل نیست دستگاه هایی مانند سینما خانگی و ساندبار. اگر تمامی این مراحل را انجام داده اید و باز هم تلویزیون صدایی را پخش نمی کند مشکل از مین برد یا بلندگو ها است و می بایست در اسرع وقت تلویزیون مکسین خود را به یک متخصص برای تعمیر ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *