تعمیر سینما خانگی مارشال

تعمیر سینما خانگی مارشال

تعمیر سینما خانگی مارشال

نصب و راه اندازی سینما خانگی مارشال

تعداد تعمیرات

1000 +

تعداد نصب

1500 +

تعمیرکار

20 +

شرح خدمات
قیمت
هزینه نصب سینما خانگی مارشال
250/000 الی 100/000 هر عدد
تعمیر سینما خانگی مارشال بخش برد تغذیه
200/000 الی 150/000 هر عدد
تعمیر برد مین سینما خانگی مارشال
250/000 الی 200/000 هر عدد
تعمیر چشمی در سینما خانگی مارشال
150/000 الی 70/000 هر عدد

تعمیر سینما خانگی مارشال

تعمیر سینما خانگی مارشال از نمونه تعمیراتی است که در تعمیر از ما انجام می شود. شرکت مارشال یک برند کاملا آمریکایی و معروف است که در زمینه های ساخت فیلم و وسایل الکترونیکی صوتی و تصویری فعالیت می کند. تعمیر سینما خانگی مارشال در سال های اخیر جایگذینی مناسب برای خرید محصولات جدید این کمپانی است به این دلیل که با بسته شدن واردات مخصوصا واردات محصولات شرکت های آمریکایی قیمت اینگونه از وسایل الکترونیکی به اوج خود رسید. تعمیر سینما خانگی مارشال باعث می شود به دستگاه عمری دوباره بدهید البته این نکته لازم به ذکر است که این دستگاه خود عمری طولانی را دارا است. در ادامه همراه ما باشید زیرا به مشکلات رایج سینما خانگی مارشال و از همه مهم تر به تعمیر سینما خانگی مارشال خواهیم پرداخت.

مشکلات رایج سینما خانگی مارشال

خب همانطور که می دانید هر وسیله الکترونیکی یک طول عمری دارد و در روزی به مشکلاتی بر میخورد سینما خانگی مارشال نیز از این الگو به دور نیست. این مشکلاتی که گفته شد تا حدودی را می توان پر تکرار دید چون در همه ی سینما خانگی ها تکرار می شود مانند: صدای نویز در سینما خانگی ها، که این مشکل را نیز سینما خانگی مارشال دارد. در ادامه با مشکلات رایج سینما خانگی مارشال آشنا خواهیم شد پس همراه ما باشید.

  1. روشن نشدن
  2. کار نکردن بلندگو های جلویی
  3. صدای نویز در بلندگو ها

تعمیر سینما خانگی مارشال

تعمیر سینما خانگی مارشال که روشن نمی شود:

برای تعمیر سینما خانگی مارشال که با این مشکل رو به رو است کافی توجه به خرج دهید تا با هم عیب یابی را انجام دهیم. اولین کاری که انجام می دهیم برای این مشکل این است که به سراغ کابل برق می رویم تا مطمئن شویم که کابل برق به درستی به پریز برق متصل است. در دومین راهکار به دنبال این می گردیم که آیا سینما خانگی مارشال شما دکمه پاوری دارد یا خیر اگر دارد حتما آن را بر روی روشن بگذارید و سعی کنید دستگاه را روشن نمایید. اگر باز هم سینما خانگی شما روشن نمی شود به احتمال زیاد مشکل به پاور یه مین برد دستگاه بر می گردد که نیاز به تعویض یا تعمیر دارد پس در اولین فرصت به یک متخصص مراجعه نمایید تا آن را برای شما تعمیر نماید.

تعمیر سینما خانگی مارشال که بلندگو های جلویی آن کار نمی کند:

تعمیر سینما خانگی مارشال با این مشکل کمی دشوار است به این دلیل که در بیشتر مواقع نیاز به تعمیرکار دارد. اول از همه بیایید مطمئن شویم که بلندگو های جلویی به درستی به سینما خانگی وصل هستند یا خیر، اگر که وصل هستند که هیچ اگر وصل نیستند سعی کنید آن را وصل نمایید. در راه کار بعدی به دفترچه راهنمای سینما خانگی مارشال روی بیاورید تا ببینید آیا کابل ها را به ورودی درست متصل کرده ایید یا خیر. اگر باز هم بلندگو های جلویی درست نشدند و هنوز هیچ صدایی از آن ها ساطع نمی شود نشان دهنده این است که سیم پیچی های درونی آن ها به شمکل برخورده است و می بایست به یک تعمیر کار یا متخصص تعمیر سینما خانگی مارشال مراجعه نمایید.

تعمیر سینما خانگی مارشال که صدای نویز در بلندگو دارد:

تعمیر سینما خانگی مارشال که این مشکل را دارد 99% مواقع در خانه انجام می شود و خودتان می توانید آن را تعمیر نمایید. برای تعمیر این مشکل کافی است برید به سراغ کابل هایی که سینما خانگی را به تلویزیون وصل کرده ایید و به دنبال این بگردید که کابلی را به اشتباه وصل کرده ایید یا خیر و یا کابلی به صورت درست به ورودی متصل شده است یا خیر. اگر این دو نکته قبلی را انجام داده اید و هنوز نویزی پخش می شود توجه کنید که کدام یک از اسپیکر های بلندگو است و با پیدا کردن آن می توانید به یک تعمیرکار یا متخصص تماس بگیرید تا سیم پیچی های درونی آن را عوض نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *