تعمیر ساندبار ال جی

تعمیر ساندبار ال جی

تعمیر ساندبار ال جی

نصب و راه اندازی ساندبار ال جی

تعداد تعمیرات

1000 +

تعداد نصب

1500 +

تعمیرکار

20 +

شرح خدمات
قیمت
هزینه نصب ساندبار ال جی
250/000 الی 100/000 هر عدد
تعمیر ساندبار ال جی بخش برد تغذیه
200/000 الی 150/000 هر عدد
تعمیر برد مین ساندبار ال جی
250/000 الی 200/000 هر عدد

تعمیر ساندبار ال جی

تعمیر ساندبار ال جی به این دلیل که دانش آن زیاد در ایران وجود ندارد کمی دشوار است. برای تعمیر ساندبار ال جی مهم ترین کار این است که عیب یابی به درستی انجام بگیرد. ساندبار های ال جی با داشتن کیفیت ساختی عالی می تواند جایگذینی مناسب برای سیستم های سینما خانگی باشد ولی خب مانند همان سینما خانگی دچار مشکلاتی نیز می شود و به تعمیر نیاز دارد. تعمیر ساندبار ال جی همانطور که در بالا خوانده ایید دانش آن زیاد در ایران وجود ندارد آن هم به این دلیل است که این دستگاهای ال جی هر بار با قطعاتی جدید و بروز در جهان تولید می شوند.

تعمیر ساندبار ال جی

خب همانطور که در بالا خوانده ایید ساندبار های ال جی دچار مشکلاتی می شوند و این مشکلات نیاز به تعمیر دارند حال این تعمیر بخواهد به صورتی انجام بشود که در خانه و توسط خانواده انجام بگیرد یا به صورتی باشد که توسط یک فرد متخصص انجام بگیرد در هر صورت تعمیر حساب می شود. این مشکلاتی که ذکر شد می تواند هم به صورت نرم افزاری و هم به صورت سخت افزاری باشد. ما در تعمیر از ما با داشتن چندین سال تجربه توانستیم یه سری از مشکلانی که برای ساندبار ال جی پیش می آید را جمع آوری کنیم و از آن مهم تر توانستیم چگونگی تعمیر ساندبار ال جی را پیدا و برای شما بازگو کنیم ( البته تا قبل از مشکلات سخت افزاری چون برای تعمیر مشکلات سخت افزاری نیاز به یک سری وسایل دارید که افراد متخصص آن را دارند ). در ادامه همراه با آشنایی مشکلات ساندبار ال جی روش تعمیر آن را نیز برای شما بازگو خواهیم کرد.

تعمیر ساندبار ال جی که مشکل در روشن شدن دارد:

اولین کاری که برای تعمیر ساندبار ال جی که دارای این مشکل انجام می دهیم این است که کابلی که برق را از خود عبور می دهد را چک می کنیم تا ببینیم آیا برق به صورت درست به ساندبار وصل است یا توجه کنیم که کابل دچار قطعی در برخی از قسمت ها یا ضربه ایی بهش وارد نشده باشد برای این که اطمینان خاطر داشته باشیم از این موضوع بهتر است از کابلی جدید استفاده نماییم. بعد از این کار چک کنید که آیا دکمه پاور پشت ساندبار روشن است یا نه، خب با انجام این کار ها در خانه می توانید نیمی از مراحل عیب یابی را خود انجام دهید اگر این کار ها را انجام داده اید و مشکلتان حل نشد به احتمال خیلی زیاد مشکل سخت افزاری هست که با این تفاسیر نیاز به یک متخصص دارید پس در اولین فرصت به این افراد مراجعه کنید.

تعمیر ساندبار ال جی که هیچ صدایی از آن پخش نمی شود:

برای تعمیر ساندبار ال جی که صدایی را پخش نمی کند اولین کاری که انجام می دهیم این است که مطمئن شویم دستگاه روشن است. بعد از اینکه مطمئن شدیم اگر دستگاه با کابلی به تلویزیون متصل است توجه کنید کابل ها به درستی به ورودی ها متصل هستند و کابل ها هیچ آسیبی ندیده باشند. اگر ساندبار ال جی شما بلوتوثی است ببنید آیا به دستگاه دیگه ایی متصل نیست. اگر همه این مراحل را انجام داده ایید ولی باز هم مشکل دارید مین برد ساندبار ال جی شما دچار مشکل شده است که با تعویض این قطعه می توانید دوباره از ساندبار ال جی خود استفاده نمایید.

تعمیر ساندبار ال جی که مشکل در وصل شدن به تلویزیون دارد ( نسخه های بلوتوثی ):

خب تعمیر ساندبار ال جی که این مشکل را دارد کمی دشوار است به این خاطر که نسخه های بلوتوثی دارای یک چیپ بلوتوثی هستند و این چیپ کمی اینکار را دشوار می نماید. برای اولین کار در این مشکل باید بدانیم که دو دستگاه قبلا به یک دیگر متصل شده اند یا خیر. اگر متصل شده باشند و بعد چند وقت به یکدیگر وصل نمی شوند دو دستگاه را در تنطیمات بلوتوث ریست کنید بعد اینکار سعی کنید دوباره دو دستگاه را به یکدیگر وصل نمایید و اگر دو دستگاه از قبل وصل نشده اند و مشکل دارند احتمال دارد که نسخه های بلوتوث آن ها با یکدیگر مشکل داشته باشند برای تعمیر و بیشتر فهمیدن این مشکل می توانید با تماس به تعمیر از ما مشکل خود را برطرف سازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *