تعمیر سینما خانگی ال جی

تعمیر سینما خانگی ال جی

تعمیر سینما خانگی ال جی

نصب و راه اندازی سینما خانگی ال جی

تعداد تعمیرات

1000 +

تعداد نصب

1500 +

تعمیرکار

20 +

شرح خدمات
قیمت
هزینه نصب سینما خانگی ال جی
250/000 الی 100/000 هر عدد
تعمیر سینما خانگی ال جی بخش برد تغذیه
200/000 الی 150/000 هر عدد
تعمیر برد مین سینما خانگی ال جی
250/000 الی 200/000 هر عدد
تعمیر چشمی در سینما خانگی ال جی
150/000 الی 70/000 هر عدد

تعمیر سینما خانگی ال جی

تعمیر سینما خانگی در زمانی به کار می آید که سینما خانگی شما دچار مشکل شده باشد. همانطور که می دانید هر دستگاه الکترونیکی بالاخره در روزی دچار مشکل یا خرابی می شود سینما خانگی ال جی نیز چه بسا جزئی از دستگاه های الکترونیکی است پس دیر یا زود نیاز به تعمیر سینما خانگی ال جی خواهید داشت. تعمیر سینما خانگی ال جی به این دلیل که عمری طولانی تر به دستگاه شما می دهد در امروزه بسیار مورد توجه بوده و اکثر مردم برای تعمیر این دستگاه به مراکز مختلف مراجعه می کنند. سینما خانگی به این دلیل که مجموعه ایی از چندین دستگاه است ممکن است در برخی از دستگاه ها دچار مشکل شوید که آن ها را باید تعمیر کنید. در ادامه به مشکلات رایج و تعمیر سینما خانگی ال جی می پردازیم پس همراه تعمیر از ما و کارشناسان آن باشید.

مشکلات رایج و تعمیر سینما خانگی ال جی

به صورت کلی هر سینما خانگی دچار مشکل هایی جزئی است که مخصوص برند خودش است پس ال جی نیز از این قائده به دور نیست. تعمیر سینما خانگی ال جی با داشتن تجربه مناسب و از همه مهم تر دانش آن می تواند کار ساده ایی باشد. مشکلات رایج این برند عبارتند از:

  1. تعمیر سینما خانگی ال جی که مشکل در تلویزیون دارد

  2. تعمیر سینما خانگی ال جی که مشکل در دی وی دی دارد

  3. تعمیر سینما خانگی ال جی که مشکل در بلندگو های آن پیش آمده است

  4. تعمیر سینما خانگی ال جی که مشکل در ساب ووفر دارد

 

تعمیر سینما خانگی ال جی که مشکل در تلویزیون دارد

تعمیر سینما خانگی ال جی که دچار مشکل تلویزیون شده است بسته به جایی که خراب شده است دارد به این دلیل که می تواند راهکار های متفاوتی داشته باشد که در خطوط پایین به انواع آن پرداخته اییم:

تعمیر روشن نشدن تلویزیون در سینما خانگی ال جی:

تعمیر سینما خانگی که تلویزیون آن خاموش روشن می شود چندین راهکار دارد یکی از این راهکار ها نگاه کردن اتصالات برق است چون در بعضی مواقع تلویزیون به صورت کامل به برق شهری وصل نیست و این باعث می شود تلویزیون روشن نشود. اگر اولین راهکار قبلی جواب نداد متاسفانه مشکل از مین برد یا پاور تلویزیون است برای اینکه این مشکل از بین برود پیشنهاد می شود قطعه را تعویض کنید و برای تعویض نیز بهتر است به سوی کسی بروید که کاملا تجربیات کافی را دارد.

تعمیر داشتن صدا بدون تصویر تلویزیون در سینما خانگی ال جی:

تعمیر سینما خانگی ال جی که تلویزیون آن دچار چنین مشکلی است می بایست بک لایتش عوض شود و هیچ را دیگری نیست چون دقیقا در این مشکل بک لایت تلویزیون نور کافی را برای پخش تصاویر نمی دهد برای تعمیر این مشکل نیز توسیه می شود مانند مشکل بالا به کسی تلویزیون را بدهید که توانایی درست تعمیر کردن آن را داشته باشد.

تعمیر داشتن روشن و خاموش شدن تلویزیون در سینما خانگی ال جی:

برای تعمیر چنین مشکلی می توان چند کار انجام داد از جمله: 1. چک نمودن تلویزیون که آیا به صورت کامل به برق وصل است یا خیر 2. ممکن است درتلویزیون مین برد به مشکل برخورده باشد که تلویزیون خاموش و روشن می شود 3. ممکن است تلویزیون تایمرش روشن باشد که در این صورت در ساعت های خاصی روشن و خاموشمی شود پس حواستون به این نکته هم باشد.

تعمیر سینما خانگی ال جی که مشکل در دی وی دی پلیر دارد

تعمیر سینما خانگی ال جی که دچار مشکل دی وی دی پلیر شده است بسته به جایی که خراب شده است دارد به این دلیل که می تواند راهکار های متفاوتی داشته باشد که در خطوط پایین به انواع آن پرداخته اییم:

تعمیر باز نشدن در دی وی دی پلیر در سینما خانگی ال جی:

تعمیر سینما خانگی ال جی که با این مشکل رو به رو است باید توسط افراد متخصص انجام شود به این خاطر که این ممکن است دلیل خرابی از چند جا باشد که عبارتند از: موتور، چرخ دنده یا آی سی. فقط تنها پیشنهادی که میتوان در این مشکل به کاربران دارداین است که به هیچ وجه فشاری را به دی وی دی پلیر نیارید تا مشکل از اینی که هست بیشتر نشود. در دی وی دی پلیر های امروزی یک اهرم وجود دارد تا بتوانید دی وی دی مورد نظر را از دستگاه خارج نمایید برای اینکه بتوانید از این اهرم استفاده کنید اول باید دستگاه را خاموش نمایید پس مواظب باشید تا آسیبی به خود نزنید.

تعمیر نخواندن دی وی دی ، دی وی دی پلیر در سینما خانگی ال جی:

تعمیر سینما خانگی ال جی که دی وی دی پلیر آن این مشکل را دارد می تواند دارای چند جواب از جمله:

 مشکل در خود دی وی دی که باعث می شود در خود دستگاه خوانده نشود برای مطمئن شدن بهتر است دی وی دی را در دستگاهی دیگر امتحان کنید.

 مشکل دیگری می تواند در موتور اسپندل باشد که وظیبه چرخش سیدی را بر عهده دارد ممکن است کار نکند یا دی وی دی را در خود با سرعت مشخصی نچرخواند.

 موتور اسلدر هم میتواند دچار مشکل شده باشد که این وسیله لنز را بر دور دی وی دی می چرخواند.

یکی دیگر از مشکلاتی که می تواند دستگاه را دچار مشکل کند لیمیت سوییچ است که این وسیله وظیفه این را دارد که هر بار که درب دستگاه باز و بسته می شود اطلاعات قبلی را پاک کند.

این چند وسیله کوچکی که نام برده شد می تواند در دی وی دی پلیر مشکل ایجاد کندد و این مشکل ها می توانند کار اصلی دستگاه را دچار اختلال کنند. برای اینکه این وسایل مکانیکی را تعمیر کنید بهتر است دستگاه را به دست کسی بسپارید که توانایی درست کردن آن را دارد.

 

تعمیر سینما خانگی ال جی که مشکل در بلندگو های آن پیش آمده است

تعمیر سینما خانگی ال جی که دچار مشکل بلندگو شده است بسته به جایی که خراب شده است دارد به این دلیل که می تواند راهکار های متفاوتی داشته باشد که در خطوط پایین به انواع آن پرداخته اییم:

تعمیر قطع و وصل شدن بلندگو های سینما خانگی ال جی :

تعمیر این مشکل از بلندگو ها هم میتواند ساده باشد هم می تواند سخت باشد به این دلیل که گاهی اوقات مشکل در اتصالات به برق شهری است و باید در این مشکل مطمئن شویم بلتدگو ها کاملا به برق شهری وصل هستند اگر بعد چک کردن اتصالات باز هم مشکل حل نشد دیگر مشکل می تواند از برد صدا باشد که باید این قطعه تعویض شود تا بلندگو ها بتوانند به صورت درست کار کنند. بیشتر مواقع با چک کردن کابل های برق این مشکل حل می شود پس نیازی به نگرانی نیست.

تعمیر کار نکردن بلندگو های جلو سینما خانگی ال جی:

تعمیر سینما خانگی ال جی که بلندگو های جلو آن مشکل دارند بسیار ساده است چون در بیشتر مواقع این مشکل با انجام تنطیمات در منو درست می شود. گیرنده های امروزی به شما تنطیمات بلندگو های جلو و عقب را می دهد پس سعی کنید با این تنطیمات بهترین و موثرترین صدا را برای خود درست کنید. اگر باز هم مشکل با انجام کار های نرم افزاری حل نشد امکان این هست که مشکل از مین برد سینما خانگی ال جی باشد و برای تعمیر این قطعه توسیه می شود به افرادی که توانایی و تخصص آن را دارند بسپارید.

تعمیر آمدن صدای استاتیک از بلندگو های سینما خانگی ال جی:

تعمیر سینما خانگی ال جی با این مشکل کار سختی نیست چون این صدا نشان دهنده این است که اتصالات بلندگو ها به خوبی انجام داده نشده است. اگر مشکل حل نشده است باید دقت کنید تا ببینید این صدای گفته شده در کجا و در چه زمانی بلندگو ها از خود صاته می کنند بعد از فهمیدن آن می توانید در تنظیمات بلندگو ها از این مشکل رهایی یابید.

تعمیر سینما خانگی ال جی که مشکل در ساب ووفر دارد

تعمیر سینما خانگی ال جی که دچار مشکل ساب ووفر شده است بسته به جایی که خراب شده دارد به این دلیل که می تواند راهکار های متفاوتی داشته باشد که در خط پایین به یک نوع از مشکل آن پرداخته اییم:

تعمیر کار نکردن ساب ووفر سینما خانگی ال جی:

تعمیر سینما خانگی ال جی که کار نمی کند به این دلیل که تنظیمات دشوار نیز دارد کمی سخت است. اول از همه باید به جایگذاری ساب ووفر توجه کنید تا دستگاه به درستی بتواند کار کند. اگر باز هم کار نکرد به سراغ تنظیمات آن بروید و کمی با تنظیمات سعی کنید آن را درست کنید اگر باز هم تنوانستید اتصالات را چک کنید تا مطمئن شوید در کابل ها مشکلی نباشد. اگر باز هم نتوانستید این مشکل حل کنید حتما به پیش کسی که توانایی تعمیر این دستگاه را دارد بروید.

 

تعمیر سینما خانگی ال جی از جمله تعمیر های است که در تعمیر از ما صورت می گیرد و جزئی از خدمات این شرکت است. در تعمیر از ما، ما با کارشناسانی که توانایی تعمیر هر سینما خانگی از جمله ال جی را دارند کار می کنیم. ما منتظر تماس های شما برای تعمیر دستگاه های الکترونیکی شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *