تعمیر ساندبار جی بی ال

تعمیر ساندبار جی بی ال

تعمیر ساندبار جی بی ال

نصب و راه اندازی ساندبار ال جی

تعداد تعمیرات

1000 +

تعداد نصب

1500 +

تعمیرکار

20 +

شرح خدمات
قیمت
هزینه نصب ساندبار جی بی ال
250/000 الی 100/000 هر عدد
تعمیر ساندبار جی بی ال بخش برد تغذیه
200/000 الی 150/000 هر عدد
تعمیر برد مین ساندبار جی بی ال
250/000 الی 200/000 هر عدد

تعمیر ساندبار جی بی ال

تعمیر ساندبار جی بی ال از نمونه تعمیر های است که در تعمیر از ما است. برای تعمیر ساندبار جی بی ال می توانیم در برخی اوقات از دانش خود استفاده کنیم. ساندبار های جی بی ال از معروف ترین شرکت های موجود در تولید لوازم صوتی است. شما می تواند با انجام کار های ساده نیمی از مشکلات ساندبار جی بی ال را تعمیر کنید تا قبل از این که به مشکلات سخت افزاری برسیم. در ادامه به مشکلات رایج ساندبار جی بی ال و از همه مهم تر تعمیر ساندبار های جی بی ال خواهیم پرداخت پس با تعمیر از ما همراه باشید.

مشکلات رایج ساندبار جی بی ال

ساندبار جی بی ال یک دستگاه الکترونیکی است و دستگاه های الکترونیکی دچار مشکل می شوند پس بالاخره ساندبار جی بی ال در روزی دچار مشکلاتی چه بزرگ و چه کوچک می شود. بیشترین مشکلات ساندبار های جی بی ال بر می گردد به : مشکلات برقی، مشکلات صدایی و مشکلات ساب ووفر شاید با خودتان فکر کنید این سه مشکلی که گفته شد سه بخش اصلی از ساندبار ها است که این کاملا درست است. در ادامه می پردازیم به انواع مشکلات رایج ساندبار جی بی ال:

  1. روشن نشدن ساندبار جی بی ال
  2. صدا نداشتن ساندبار جی بی ال
  3. کار نکردن ساب ووفر ساندبار جی بی ال

 

تعمیر ساندبار جی بی ال

تعمیر ساندبار جی بی ال که روشن نمی شود:

اولین کاری که برای تعمیر ساندبار جی بی ال که دچار این مشکل است می کنیم چک کردن کابل برقی است که به پریز برق متصل است تا ببینیم آیا به درستی اتصال برقرار است یا خیر یا توجه کنیم آیا هیچ ضریه یا قطع شدگی دارد یا خیر. اگر کابل برق به مشکلی خورده است می تونید با خرید یک کابل جدید آن را بر طرف سازید. لازم به ذکر است که اگر شما حیوان خانگی دارید مهم است تا کابل را با توجه بیشتری چک کنید. اگر باز هم مشکلتان حل نشد برای دومین راهکار می توانیم به فکر این باشیم که ساندبار را به پریز متفاوتی متصل نماییم تا ببینیم آیا ساندبار روشن می شود یا خیر. اگر باز هم مشکلتان حل نشده و می دانید که ساندبار به برق متصل است ولی هنوز که هنوزه روشن نمی شود به احتمال زیاد مشکل بر می گردد به پاور یا مین برد ساندبار جی بی ال براای اینکه این دو قطعه را تعویض یا تعمیر کنید توصیه می شود به کسی مراجعه کنید که دارای تجربه و دانش کافی برای تعمیر ساندبار جی بی ال شا داشته باشد.

تعمیر ساندبار جی بی ال که صدا پخش نمی کند:

برای تعمیر ساندبار جی بی ال که صدایی پخش نمی کند اولین کاری که انجام می دهیم این است که ببینیم آیا دستگاه روشن است یا خیر. در مرحله بعدی به این توجه کنید که دکمه پاور کناری دستگاه می بایست روشن و رنگی سفید به خود گرفته باشد. اگر مشکل حل نشد در دومین کار چک می کنیم که آیا ساندبار بر روی میوت یا بی صدا نباشد. اگر باز هم مشکلتان حل نشد توجه کنید ساندبار جی بی ال به دستگاه اشتباهی وصل نباشد. اگر باز هم مشکلتان حل نشد به احتمال خیلی زیاد مشکل بر میگردد به برد صدا که با این مشکل شما می بایست در اولین فرصت به تعمیرکار مراجعه و تا آن را تعمیر نماید.

تعمیر ساندبار جی بی ال که ساب ووفر آن کار نمی کند:

تعمیر ساندبار جی بی ال که ساب ووفر آن کار نمی کند همانند تعمیر ساندباری است که روشن نمی شود. در اولین مرحله از تعمیر باید خودمان از اینکه دستگاه کاملا به برق متصل است اطمینان حاصل نماییم و ببنیم آیا دکمه پاور پشت دستگاه روشن است یا خیر. اگر این دو مورد را انجام داده اید ولی باز هم مشکتان حل نشد توجه کنید دو دستگاه ساندبار و ساب ووفر در محدوده ایی مناسب از یکدیگر قرار دارند و برای اینکار می توانید از دفترچه راهنما کمک بگیرید. اگر باز هم مشکلتان حل نشد در اسرع وقت به تعمیرکار مراجعه نمایید تا مشکلتان را حل نماید و ساب ووفر جی بی ال را تعمیر نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *