تعمیر ساندبار دوو

تعمیر ساندبار دوو

تعمیر ساندبار دوو

نصب و راه اندازی ساندبار دوو

تعداد تعمیرات

1000 +

تعداد نصب

1500 +

تعمیرکار

20 +

شرح خدمات
قیمت
هزینه نصب ساندبار دوو
250/000 الی 100/000 هر عدد
تعمیر ساندبار دوو بخش برد تغذیه
200/000 الی 150/000 هر عدد
تعمیر برد مین ساندبار دوو
250/000 الی 200/000 هر عدد

تعمیر ساندبار دوو

تعمیر ساندبار دوو از جمله تعمیر های است که در تعمیر از ما انجام می شود. ساندبار های دوو به صورت کلی به این دلیل که یک وسیله الکترونیکی هستند در روزی دچار مشکل می شوند و نیاز به تعمیر دارند.  شرکت دوو به این دلیل که برندی ایرانی است قطعاتش نسبت به یک برند خارجی بیشتر در بازار ایران پیدا می شود. وقتی که این برند ایرانی است هم می توان قطعات را راحت تر پیدا نمود هم دانش ساخت ساندبار داخلی است و زیاد دچار مشکل در تعمیر ساندبار دوو نمی شویم پس با خیال راحت تری می توانیم عملیات عیب یابی و تعمیر را انجام بدهیم. در ادامه همراه تعمیر از ما باشید تا برای شما تعمیر ساندبار دوو را به صورت کلی توضیح بدهیم.

تعمیر ساندبار دوو

تعمیر ساندبار دوو که روشن نمی شود:

اولین کاری که برای تعمیر ساندبار دوو که این مشکل را دارد انجام می دهیم این است که کابل برق را چک می نماییم تا ببینیم آیا برق را از خود عبور می دهد تا به ساندبار برسد یا خیر، یا اینکه کابل دچار قطع شدگی یا ضرب خوردگی خاصی نشده باشد. بعد از اینکه این مرحله را طی کردیم توجه می کنیم آیا پشت دستگاه دکمه پاوری دارد یا نه اگر که دارای این دکمه است آن را بر روی حالت روشن بگذارید. بعد از این مراحل سعی کنید دستگاه را روشن نمایید اگر باز هم ساندبار دوو روشن نشد نیاز به تعمیر سخت افزاری دارد. برای این که این مشکلتان حل شود به یک متخصص مراجعه نمایید تا به تعمیر ساندبار دوو شما بپردازد.

تعمیر ساندبار دوو که صدایی را پخش نمی کند:

برای تعمیر ساندبار دوو که صدایی از آن پخش نمی شود می توان گفت همانند تعمیر مشکل بالا عمل می کنیم. در اولین کار باید به این توجه کنیم که آیا ساندبار روشن است در مرحله بعد به سراغ کابل هایی که ساندبار را به تلویزیون متصل می نماید می رویم تا ببینیم آیا مشکلی در آن ها است یا نه، در مرحله بعدی می بایست خودتان برای این که کابل ها را به درستی به دستگاه وصل کنید از دفترچه راهنمای ساندبار دوو استفاده نمایید. اگر بعد از اینکار ها باز هم صدایی پخش نشد و دستگاه هنوز که هنوزه مشکل دارد به احتمال زیاد مشکل به مین برد شما برمی گردد.

تعمیر ساندبار دوو که تأخیر بین صدا و تصویر دارد:

تعمیر ساندبار دوو که تأخیر در صدا و تصویر دارد بسیار ساده است به این دلیل که می توانید با رفتن به تنظیمات تلویزیون تأخیر بین صدا و تصویر را کم کنید این نکته لازم به ذکر است که برای کم کردن تأخیر بین صدا و تصویر از واحد میلی ثانیه استفاده کنید به این دلیل که اگر بیش از این باشد مشکل برای شما برعکس می شود و صدا از تصویر جلو می زند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *